Jo, perfektni osvezeni. A velka radost, ze to jde na cesky verejnopravni a ne nekde na streamu nebo HBO. Nejlepsi sceny: opily pater, zpoved impotenta, Pavel s pivem konfrontuje "nekonzervativni" Cvancarovou. Jo a cikan, ten je fakt dobrej. Nesmim zapomenout na dokonale padnouci souddtrack (Proclaimers, Erasure, ACDC). A 'deeds not words' plati i v Moste!(14.1.2019)

První díl jsem (záměrně) neviděl. Upoutávky ČT vyvolávaly dojem "bezvadné cikánské zábavy", jenže to má háček - ano, jsem rasista! Nicméně se ke mně nachomýtlo cca 30 minut druhého dílu, a musím říct, že ta trans zápletka mě dost pobavila, se asi začnu dívat a doplním si úvod. Jan Cina je geniální i jako dabér, takhle trefeno do úst, to se jen tak nevidí. Navíc se mi po dlouhé době tvrdě postavil! Díky, Pavle. :)(14.1.2019)

Ilona: Já mám prostě o něj strašnej strach, oni píšou že se to v člověku může projevit daleko pozděj, že je to uložený v tom genotypu. A hele, všechno co jsem se na tých různých servrech dočetla na Tondu sedí, jo? Chodí rád do školy. Straní se kolektivu. Používa deodorant. A má kartičku do knihovny. Luděk: No promiň, ale to on asi jako student musí. Ilona: Jenže on si tam půjčuje knížky a taky je čte, Luďane, to není normální. Luděk: No po mně to nemá.(24.3.2019)

Po parádne našlapanom prvom dieli druhý posunul latku ešte o dosť vyššie. Dávno som sa tak nenasmial. Tu sa museli všetci zúčastnení teda poriadne vyřádit! Hofmann hrá toho blbca famózne. Jedna lepšia hláška než druhá. Samozrejme seriál tohto typu potrebuje aj rozhľadeného diváka s nadhľadom. Kolečko-Prušinovský, vám to jede vole. Dycky Most!(14.1.2019)

Ďalšia kanonáda gagov, situácií a búrania pravidiel pre televizne seriály a pre chápanie normálnosti. Naviac výborná hudba. –––– Ty si taky myslíš, že ho nakazím teplostí? –––– Celý odpoledne tady gúgluje, co s nima dělaj. To jsou kastrace, depilace, lejzry, hemisféry jim prohazujou. To není už člověk pak. –––– Tyvole, myčka!(12.3.2019)

• - Pozorný divák si všimne, že když Tonda (Filip František Červenka) si prohlíží profil Blanky na Facebooku, je laptop připojený k Internetu pomocí WiFi, a to v momentě kdy v baráku nešel elektrický proud. (Leopard105)

• - Dáša (Erika Stárková) je milovnice kamionů. V této epizodě zazní celé jméno jejího pejska Lopyho – Loprais, zřejmě na počest Karla a Aleše Lopraisových, kteří se opakovaně zúčastnili rallye Dakar v kategorii kamionů. (melica)

• - Tvůrci použili skutečný facebookový profil Blanky (Magdalena Kozáková) kvůli jejím fotkám a pouze ho přejmenovali. Zapomněli ale změnit URL adresu profilu, kterou lze změnit v nastavení. Mohli to vyřešit přepnutím prohlížeče do režimu celé obrazovky. (Leopard105)