Luďka čeká pořádná kocovina. S novou realitou se ale smířit nehodlá. Z nouze začne lhát. Lže synovi Tondovi, své bývalé ženě Iloně, dokonce i kamarádům v Severce. Její majitel Eda také nemá dobrou náladu. Cítí, že v Mostě je něco jinak. (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Já jsem respektovanej občan, Romano. Mně nemůže nejít hůl." Když se hospodskýmu nepostaví nádobíčko ani se servírkou v kuchyni, tak to už je krize. Mě tedy tentokrát bavil Pavel hledáním práce a "na kozy" vítězící Ilona s definicí homosexuála – chodí rád do školy, straní se kolektivu, používá deodorant a má kartičku do knihovny. Tak to je přesný. Býval jsem gay a ani jsem o tom nevěděl. ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ale jo, Most svou kvalitu určitě má a hlavně se u toho člověk pobaví. Celý tento projekt si na nic nehraje – prostě je to takové „lidové“ se vším všudy. Nechybí humor, erotické jiskření, sexuální i rasistické urážky, nadávky i emoce a hlavně nedělají z lidí debily kupou nelogických kokotin okolo…Každý si tam najde to svoje, někdo se tam dokonce shlédne v nějaké postavě (ty jsou mimochodem dobře napsané) a hlavně Dáša/Pavel (Erika Stárková) má v sobě cosi, co se mi na této herečce líbí (až dosud jsem jí neznal). Jasné číslo jedna je samozřejmě Martin Hofmann a jeho Luďan – to je prostě typický buran a ožrala. Už teď můžu říct, že se těším na další díl. Zatím jsem nadmíru spokojený (moc jsem od toho nečekal…).60% ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá epizoda na mě působila podobně jako ta první, ale přece jen jsem měl pocit, že v seriálu došlo k určité změně k lepšímu, ubylo hluchých momentů a zdálo se mi že je tu humor přece jen o něco málo propracovanější. V minulém komentáři jsem na to zapomněl, takže to musím udělat teď, chválím parádní osmdesátkový soundtrack k oběma dílům, ten mě bavil. 2*+ ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Solidní smršť. Kvůli nové ségře má Luďa pořádnou kocovinu. Začne lhát všem okolo, včetně štamgastům v Severce. Ta představuje jedinou jistotu. Tedy alespoň nyní. Schází se v ní s jejím majitelem, kterému úplně nefunguje erekce, s alkoholním farářem, který by byl rád za otočení místního kostela, trvale nezaměstnaným podnikavcem, a také Romem, který tady není úplně vítaný, ale jako jediný má vždy na zaplacení. Každodenní realita pochopitelně vypadá krapet jinak, ale určitě se jí to přibližuje víc, než třeba v případě přístupu lékařů v nekonečných doktorských seriálech. Tahle televizní produkce se náramně povedla, tvůrci se nebojí témat, která se běžně řeší u piva, a svérázných názorů a postřehů při tom vypadne celá řada. ()

Autogram

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ďalšia kanonáda gagov, situácií a búrania pravidiel pre televizne seriály a pre chápanie normálnosti. Naviac výborná hudba. –––– Ty si taky myslíš, že ho nakazím teplostí? –––– Celý odpoledne tady gúgluje, co s nima dělaj. To jsou kastrace, depilace, lejzry, hemisféry jim prohazujou. To není už člověk pak. –––– Tyvole, myčka! ()

• V momentě, když si Tonda (Filip František Červenka) prohlíží profil Blanky na Facebooku, je přihlášen jako „Martin“, to ale neodpovídá jeho postavě. O chvíli později, když si Tonda pouští video, si lze všimnout osobní složku na ploše se jménem „Martin Voplakal“, který pracuje v České televizi jako rekvizitář. (Leopard105)
  • Dáša (Erika Stárková) je milovnice kamionů. V této epizodě zazní celé jméno jejího pejska Lopyho – Loprais, zřejmě na počest Karla a Aleše Lopraisových, kteří se opakovaně zúčastnili rallye Dakar v kategorii kamionů. (melica)
  • Tvůrci použili skutečný facebookový profil Blanky (Magdalena Kozáková) kvůli jejím fotkám a pouze ho přejmenovali. Zapomněli ale změnit URL adresu profilu, kterou lze změnit v nastavení. Mohli to vyřešit přepnutím prohlížeče do režimu celé obrazovky. (Leopard105)