Von má teď skinhedský období. Tím si musí projít každej chlap. Tajnej agent Jack T., pičo. Kam se na Luďka hrabe Steven Segal a Chuck Norris. Ženská je tramvaj, která tě veze z Mostu do Litvínova. No, budu na to myslet cestou do práce...a možná i z práce, pokud myšlenka dovolí ;) zatím nejvtipnější díl, protože tady trans rodina netvoří hlavní část dílu. A hlavně bacha na gymp. Tam se dějou zvěrstva, která vedou k vejšce ;)(28.1.2019)

Tenhle díl je legen (počkej si) dární. Snědá tíseň a Franta a Luďan hulič mě dostávaj. Kdo kdy viděl Gomorru, ví, že Chánov je čajíček. Franta to zabíjí solidně (ta to má ve vočích!), hlavně jako zákonný zástupce 16letýho z lásky skinheadka :). Hodně oceňuju hudební hrátky - dvojitý špatný rande na dromu (Bad Romance) aj. Most! je má nová Obsession. :)(28.1.2019)

Trochu nelogické proč by Doudová měla mít jakékoliv sympatie k Luďanovi, ale tak nějak dostávám od tohoto seriálu , co očekávám a těším se na další díl. PS: Jestli mám vypíchnout něco nenápadného kladného tak jsou to použité hitovky ...I could wait night and day Sigh your name when I pray In my heart night and day Til you come my way I could wait night and day Be the sky blue or gray In my heart night and day For your love to stay Obsession .........(29.1.2019)

Skvěle vybraná Erika Stárková. Když se navíc dočteš, že je v roli spojená s hlasem Jana Cíny (měla by si ho nechat:), Tak tedy, klobouček, pánové! A hudební podkres, trefený přesným šlágrem minulých desetiletí pro ten pravý moment, to už, společně s počtem absolutních hlášek ("nebuď blbej, s tím se blbě žije") připomíná památné Dědictví aneb Kurvahošigutntág. ...No a "koordinátor Snědé tísně", to už je hotovo :-). PS Franta je takový rómský Ježíš. Nebo bude. ;-) PPS: MOST! bude malinko agitka porozumění, což je vlastně hodně dobře. PPPS: fajn jsou i drobnosti, jako - na střeše cimrmanovské "Svou pravdu nebudeme skrývat!" (nápis Havel) :-)(28.1.2019)

Jedno se asi nezmění. V Čechách budou skini už navždy jenom za blbý rasistický gumy. Třicet let po revoluci bych čekal... No. Vlastně co bych mohl od Čechů čekat. :D Nicméně velkoryse přehlédnu tu pro české televize typickou agitku a musím říct, že se opět ukazuje, jak Kolečko přesně ví, kam hodlá dojít. Snad do sebe zapadnou i ostatní kousky skládačky.(28.1.2019)

• - Písnička, která hraje v 7. minutě, je „Raindrops Keep Fallin' On My Head“ od B.J. Thomas. Ve 29. minutě hraje „Bad Romance“ od Lady Gaga. Na konci epizody pak hraje „Obsession“ od Army Of Lovers. (Bioscop)

• - Při natáčení seriálu Most! založili tvůrci facebookovou stránku Snědá tíseň, kterou potřebovali kvůli natáčení. Dlouho se na ní nic nedělo, avšak po premiéře této epizody nasbírala během několika desítek minut přes tisíc fanoušků. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)

• - V čase 2:58 se drží Franta (Zdeněk Godla) na levé straně popelářského vozu a mává pravou rukou směrem k řidiči, že se může rozjet. Řidič ale v tom okamžiku ve zpětném zrcátku vůbec Frantu nemůže vidět, protože Franta mává pravou rukou směrem k zadní části vozu a ne směrem k řidiči (správně se měl držet pravou rukou vozu a na řidiče mávat levou rukou, tak, aby jej řidič v zrcátku viděl). (montywalsh)