Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Luděk se vypořádává se svými kamarády a zakazuje jim, aby se stýkali s Dášou. Přesto nezabrání romantické schůzce. Stará přátelství jsou ohrožena. Blanka slíbí Tondovi, že s ním půjde na rande, ale zadarmo to nebude. (Česká televize)

Recenze (77)

nonick1 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle zpočátku komická, posléze žánrově rozbředlá pseudovulgární moralita o spolužití a vzájemné toleranci všeho všemi je snad vážně o zemi, kde zítra již znamená včera - soudě podle hodnocení dílů, které se ještě ani nevysílaly, a přesto už jsou na CSFD všechny v červených číslech. Čím více se blíží konec seriálu, tím více je mi z něj i z celého toho města šoufl. Na druhou stranu: cigánský lofas v nalubrikované chlopni transsexuála (a ještě k tomu na ČT před 22 hodinou), kdo z vás to má? :-) ()

Takaru 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klobouk dolů před tvůrci. Doufám, že se dívají všichni ti, kteří jsou placení za boj proti xenofobií jakéhokoliv ražení. Dívejte se pozorně a berte si příklad. Takto to má vypadat. Konečně kvalitní výchovný produkt od ČT, společensky více než žádoucí. Neskutečné s jakou lehkostí přechází seriál od zábavné polohy k téměř existenciálnímu dramatu a vše to vyznívá naprosto opravdově. Dášu jsem v prvních dvou dílech vnímal jen jako sexy herečku v zajímavé roli, teď v ní vidím doopravdy spíše Dášu, která bývala Pavlem a její vnitřní boj cítím v každém záběru. Toto se netýká zdaleka ale jen Daší a tématu transexualismu, ale v podstatě všech hlavních postav a témat s nimi spojenými. Luděk a jeho proměna ve vztahu k Romům, synovi atd. Zábavné, poučné, moudré. Moc, moc se mi to líbí, opravdu. Plná palba. mirekem pravdu dí. ()

Reklama

Alagaesie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A pak nemaj mít běloši předsudky o rómech... Jsem zíral – Čočkyn řešil účty? Pěkně na autodromu. Edo, Edo... Chudák Franta. Pobavila kytka jedoucí kukavozem. Hlavně nenápadně. Tondovi se kroužek solidně rozjel. Luďan je v kurzu. Snědý skauti – no, těpic... Hledání internetu výborný. Nevim, jestli se Franta svěřoval tomu správnýmu... Hotel super. Chudák Eda. V komunikaci s Romem pomůže černej humor... Ilona si s Luďanem, co se předsudků týče, mohla podat ruce. Chudák Tonda. Luďane, proč...? Když máš splín, kámoš pomůže. Eda z toho kecání s navátým farářem zblbnul. Eda s Frantou přežili. Smír je dobrá věc. ()

KyleReese 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dnes na oko trochu vážněji, ale pořád se báječně bavím. Epizoda přesně ze života, aneb, když se něco může posrat, tak se to posere. Já teda raději Top gun než Bouřlivé dny, ale vzpomínky na osmdesátá v celém díle, jsou fajn. Tentokrát perlili téměř všichni, ale scéna v bordelu byla luxusní. Těším se na další. Jo, Mirekem, aby ti náhodou nepraskla cévka z cizího názoru Ty "psychologu":-))) ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vidíme tu na jedné straně pokračování takových těch absurdních situací z ranku "Tohle se může vidět jen v Mostě" jako Franta s kytkou na popelářském autě...Na druhou stranu pak prohlubující se trauma u Edy, jestli podlehnout svým touhám, nebo ovládnout své pudy. Bouřlivé dny jsou jedním z nejlepších Cruisových filmů, takže výběr balícího filmu kvituju, a ožírací párty s vodkou a pak volným stylem byla TOPka. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • V čase 41:13 si Eda (Michal Isteník) na diskotéce začne svlékat tričko, ovšem v dalším střihu (v čase 41:15) stojí u baru opět oblečen, aby pak v dalším záběru (v čase 41:17) svlékání dokončil. V čase 41:23 je opět v tričku, následně opět vysvlečen a hudba linoucí se z reproduktorů hraje uceleně dál. Celá ta pasáž z diskotéky působí poněkud chaoticky. (JariR)
  • Na začátku epizody hraje „M.I.L.F. $“ od Fergie. Když se Dáša (Erika Stárková) připravuje na rande s Frantou (Zdeněk Godla), tak hraje „You're A Woman“ od Bad Boys Blue. Na diskotéce a v bordelu hraje „Sexy And I Know It“ od LMFAO. Na konci epizody hraje „Show Me Heaven“ od Maria McKee. (Duoscop)

Reklama

Reklama