• Alagaesie
  *****

  A pak nemaj mít běloši předsudky o rómech... Jsem zíral – Čočkyn řešil účty? Pěkně na autodromu. Edo, Edo... Chudák Franta. Pobavila kytka jedoucí kukavozem. Hlavně nenápadně. Tondovi se kroužek solidně rozjel. Luďan je v kurzu. Snědý skauti – no, těpic... Hledání internetu výborný. Nevim, jestli se Franta svěřoval tomu správnýmu... Hotel super. Chudák Eda. V komunikaci s Romem pomůže černej humor... Ilona si s Luďanem, co se předsudků týče, mohla podat ruce. Chudák Tonda. Luďane, proč...? Když máš splín, kámoš pomůže. Eda z toho kecání s navátým farářem zblbnul. Eda s Frantou přežili. Smír je dobrá věc.(26.2.2019)

 • Olík
  ***

  „křuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup“….taky jste to slyšely? Hůl se definitivně zlomila. MOST!em sice žije pomalu celá republika, ale za mne už jde jenom o bublinu přežívající na uměle vytvořené legendě. Každá nová zápletka jenom dokazuje, že si pánové samy nasadili laťku do výšin, které jsou schopni už pouze podlézat. Pominuli úsměvnou scénku z recepce hotelu, tak nic….místy zataženo a v nižších polohách až trapno. No nic, jdeme dál…..i když moc času na napravení reputace nezbývá.(13.2.2019)

 • mortak
  ****

  Je vlastně uklidňující, jak MOST! dodržuje pravidla moderní, ale přesto do morku kosti konzervativní hollywoodské romantické komedie. Na začátku hodně sprostých slov, a cool hlášek, ale jak se mezi hlavními hrdiny začnou rozvíjet vztahy, komedie zvážní, nastává "coming-to-age" poznání, že vztahy přináší odpovědnost, a že lhát se nemá, a že pravda občas bolí... A jako v každé hollywoodské komedii tu máme vedlejší postavičky, které se nevyvíjejí, ale jsou tu proto, aby držely humornou linii (Čonkin a spol.). Máme být spokojení, že Kolečko s Prušinovským nám dodávají tradiční komedii v moderním "cool" balení, anebo bychom chtěli trochu toho experimentu, trochu toho hlazení proti srsti?(12.2.2019)

 • nonick1
  odpad!

  Tahle zpočátku komická, posléze žánrově rozbředlá pseudovulgární moralita o spolužití a vzájemné toleranci všeho všemi je snad vážně o zemi, kde zítra již znamená včera - soudě podle hodnocení dílů, které se ještě ani nevysílaly, a přesto už jsou na CSFD všechny v červených číslech. Čím více se blíží konec seriálu, tím více je mi z něj i z celého toho města šoufl. Na druhou stranu: cigánský lofas v nalubrikované chlopni transsexuála (a ještě k tomu na ČT před 22 hodinou), kdo z vás to má? :-)(12.2.2019)

 • Takaru
  *****

  Klobouk dolů před tvůrci. Doufám, že se dívají všichni ti, kteří jsou placení za boj proti xenofobií jakéhokoliv ražení. Dívejte se pozorně a berte si příklad. Takto to má vypadat. Konečně kvalitní výchovný produkt od ČT, společensky více než žádoucí. Neskutečné s jakou lehkostí přechází seriál od zábavné polohy k téměř existenciálnímu dramatu a vše to vyznívá naprosto opravdově. Dášu jsem v prvních dvou dílech vnímal jen jako sexy herečku v zajímavé roli, teď v ní vidím doopravdy spíše Dášu, která bývala Pavlem a její vnitřní boj cítím v každém záběru. Toto se netýká zdaleka ale jen Daší a tématu transexualismu, ale v podstatě všech hlavních postav a témat s nimi spojenými. Luděk a jeho proměna ve vztahu k Romům, synovi atd. Zábavné, poučné, moudré. Moc, moc se mi to líbí, opravdu. Plná palba. mirekem pravdu dí.(11.2.2019)

 • - V čase 41:13 si Eda (Michal Isteník) na diskotéce začne svlékat tričko, ovšem v dalším střihu (v čase 41:15) stojí u baru opět oblečen, aby pak v dalším záběru (v čase 41:17) svlékání dokončil. V čase 41:23 je opět v tričku, následně opět vysvlečen a hudba linoucí se z reproduktorů hraje uceleně dál. Celá ta pasáž z diskotéky působí poněkud chaoticky. (JariR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace