Přerod hlavního hrdiny od buranství a hlouposti s xenofobií až k dospění v tolerantního zastánce ras a milujícího otce je překvapující, rozhodně jsem to nečekal a seriál velmi mile překvapuje! Obecně všichni hospodští hrdinové tohoto příběhu dospějí určitého sebepoznání a poznání světa okolo v pozitivním hledisku, ať už přes lásku, či pokoru...?(6.2.2019)

Nejdřív panáky a pak volnej styl!! Nepiju,ale troufám si tvrdit, že tohle sedí a sedět bude. Neslyším to naposled :D. Jinak naprostej souhlas s Enšpíglem. Jako národ obecně milujeme drsnej humor a potřebujeme ho pořád a moc. To mně na češích šíleně baví, prostě ta potřeba dělat si prdel ze života a hlavně se z toho neposrat jak říkal nebožtík Ivan Hlinka.(13.2.2019)

Je vlastně uklidňující, jak MOST! dodržuje pravidla moderní, ale přesto do morku kosti konzervativní hollywoodské romantické komedie. Na začátku hodně sprostých slov, a cool hlášek, ale jak se mezi hlavními hrdiny začnou rozvíjet vztahy, komedie zvážní, nastává "coming-to-age" poznání, že vztahy přináší odpovědnost, a že lhát se nemá, a že pravda občas bolí... A jako v každé hollywoodské komedii tu máme vedlejší postavičky, které se nevyvíjejí, ale jsou tu proto, aby držely humornou linii (Čonkin a spol.). Máme být spokojení, že Kolečko s Prušinovským nám dodávají tradiční komedii v moderním "cool" balení, anebo bychom chtěli trochu toho experimentu, trochu toho hlazení proti srsti?(12.2.2019)

Nebezpečná je ta aktuálnost posedlých vítačů, snad to některým otevře oči (určitá etnika nepředěláš a pomocnou ruku ti pochčijou). Ilona tentokrát dostala díkybohu víc prostoru a hodně atmosféře pomohla. Snědí skautíci, přející si perníkovou nadvládu, pobavili, opět vidím paralelu s Gomorrou, nejen v jejich přání či v obchoďáku. Hofmann je neskutečnej, naprosto přesný ksichty i celohraní. Hlavně díky němu člověk přetrpí to totální neherectví a výrazovou trapnost Tondy, jeho gymnazistky a několika romáles, v čele s Claudií. Jo, a promazávající se Dáša je fakt nechutná. Promiň, Pavle. :)(11.2.2019)

Dnes na oko trochu vážněji, ale pořád se báječně bavím. Epizoda přesně ze života, aneb, když se něco může posrat, tak se to posere. Já teda raději Top gun než Bouřlivé dny, ale vzpomínky na osmdesátá v celém díle, jsou fajn. Tentokrát perlili téměř všichni, ale scéna v bordelu byla luxusní. Těším se na další. Jo, Mirekem, aby ti náhodou nepraskla cévka z cizího názoru Ty "psychologu":-)))(6.2.2019)

• - V čase 41:13 si Eda (Michal Isteník) na diskotéce začne svlékat tričko, ovšem v dalším střihu (v čase 41:15) stojí u baru opět oblečen, aby pak v dalším záběru (v čase 41:17) svlékání dokončil. V čase 41:23 je opět v tričku, následně opět vysvlečen a hudba linoucí se z reproduktorů hraje uceleně dál. Celá ta pasáž z diskotéky působí poněkud chaoticky. (JariR)