A pak nemaj mít běloši předsudky o rómech... Jsem zíral – Čočkyn řešil účty? Pěkně na autodromu. Edo, Edo... Chudák Franta. Pobavila kytka jedoucí kukavozem. Hlavně nenápadně. Tondovi se kroužek solidně rozjel. Luďan je v kurzu. Snědý skauti – no, těpic... Hledání internetu výborný. Nevim, jestli se Franta svěřoval tomu správnýmu... Hotel super. Chudák Eda. V komunikaci s Romem pomůže černej humor... Ilona si s Luďanem, co se předsudků týče, mohla podat ruce. Chudák Tonda. Luďane, proč...? Když máš splín, kámoš pomůže. Eda z toho kecání s navátým farářem zblbnul. Eda s Frantou přežili. Smír je dobrá věc.(26.2.2019)

„křuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup“….taky jste to slyšely? Hůl se definitivně zlomila. MOST!em sice žije pomalu celá republika, ale za mne už jde jenom o bublinu přežívající na uměle vytvořené legendě. Každá nová zápletka jenom dokazuje, že si pánové samy nasadili laťku do výšin, které jsou schopni už pouze podlézat. Pominuli úsměvnou scénku z recepce hotelu, tak nic….místy zataženo a v nižších polohách až trapno. No nic, jdeme dál…..i když moc času na napravení reputace nezbývá.(13.2.2019)

Je vlastně uklidňující, jak MOST! dodržuje pravidla moderní, ale přesto do morku kosti konzervativní hollywoodské romantické komedie. Na začátku hodně sprostých slov, a cool hlášek, ale jak se mezi hlavními hrdiny začnou rozvíjet vztahy, komedie zvážní, nastává "coming-to-age" poznání, že vztahy přináší odpovědnost, a že lhát se nemá, a že pravda občas bolí... A jako v každé hollywoodské komedii tu máme vedlejší postavičky, které se nevyvíjejí, ale jsou tu proto, aby držely humornou linii (Čonkin a spol.). Máme být spokojení, že Kolečko s Prušinovským nám dodávají tradiční komedii v moderním "cool" balení, anebo bychom chtěli trochu toho experimentu, trochu toho hlazení proti srsti?(12.2.2019)

• nonick1

Tahle zpočátku komická, posléze žánrově rozbředlá pseudovulgární moralita o spolužití a vzájemné toleranci všeho všemi je snad vážně o zemi, kde zítra již znamená včera - soudě podle hodnocení dílů, které se ještě ani nevysílaly, a přesto už jsou na CSFD všechny v červených číslech. Čím více se blíží konec seriálu, tím více je mi z něj i z celého toho města šoufl. Na druhou stranu: cigánský lofas v nalubrikované chlopni transsexuála (a ještě k tomu na ČT před 22 hodinou), kdo z vás to má? :-)(12.2.2019)

Klobouk dolů před tvůrci. Doufám, že se dívají všichni ti, kteří jsou placení za boj proti xenofobií jakéhokoliv ražení. Dívejte se pozorně a berte si příklad. Takto to má vypadat. Konečně kvalitní výchovný produkt od ČT, společensky více než žádoucí. Neskutečné s jakou lehkostí přechází seriál od zábavné polohy k téměř existenciálnímu dramatu a vše to vyznívá naprosto opravdově. Dášu jsem v prvních dvou dílech vnímal jen jako sexy herečku v zajímavé roli, teď v ní vidím doopravdy spíše Dášu, která bývala Pavlem a její vnitřní boj cítím v každém záběru. Toto se netýká zdaleka ale jen Daší a tématu transexualismu, ale v podstatě všech hlavních postav a témat s nimi spojenými. Luděk a jeho proměna ve vztahu k Romům, synovi atd. Zábavné, poučné, moudré. Moc, moc se mi to líbí, opravdu. Plná palba. mirekem pravdu dí.(11.2.2019)

• - V čase 41:13 si Eda (Michal Isteník) na diskotéce začne svlékat tričko, ovšem v dalším střihu (v čase 41:15) stojí u baru opět oblečen, aby pak v dalším záběru (v čase 41:17) svlékání dokončil. V čase 41:23 je opět v tričku, následně opět vysvlečen a hudba linoucí se z reproduktorů hraje uceleně dál. Celá ta pasáž z diskotéky působí poněkud chaoticky. (JariR)