Džodžo no kimjó na bóken: Diamond wa kudakenai (TV seriál)

• Japonsko

ジョジョの奇妙な冒険 ダイヤモンドは砕けない

• Japonsko

JoJo no kimyō na bōken: Diamond wa kudakenai

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Animovaný / Akční / Fantasy

Japonsko, 2016, ?x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Když jsem poprvé viděl trailer, myslel jsem, že to bude horší jak zpackaný revive Stardust Crusaders oproti minulému, o dost lepšímu starému zpracování... ALE! Příjemně překvapilo. Jojo se vrátil do své klasiky a útočí na nové, dosud zas tak moc neprozkoumané vlně :-) MANLY!!! || Edit 29 EP || Kdo nekoukal, začněte. Taková pestrost charakterů, nápadů, situací, komentářů, to jen tak nikdo nevymyslí. Myslel jsem, že to bude barevná blbost a ono je to úžasné! :-D Neskutečné. Konec: Dokoukáno. To byla jízda!!! Musím uznat, že se Jojo seriál od seriálu lepší a to, co začínalo jako "přehanené barvy a příběhy v pouze jednom městě" se rozvinulo do krásné říše všemožných charakterů a bizardních setkání. Co díl, to nějaké překvapení, znovu-koukatelnost vysoká a už teď mám chuť se na to podívat od začátku. Autor JoJo příběhů se viditelně zlepšuje a ti, co mu to zanimovali, se drželi předlohy jak jen to šlo. Výsledek je naprosto famózní :-) Nehodnotím jinak než Manly 95 %(10.4.2016)

Diamond is unbreakable indeed !(6.4.2016)

39x39.... Josuke ukončený. Najnovší part Joja bol super. Bol síce pomerne dosť rozťahaný oproti predchodcom no u takých Egyptov som sa nudil už u druhého partu po pár dieloch. Tento Jojo dal prednosť šírokej škále rôznych postáv a ich príbehom. Síce je v hlavnej línii príbehu o dosť slabší a je tam odklon od celkovej hlavnej línie JoJa ale to nevadilo. Je to zas a raz klasický, bizardný a praštený JOJO v úplne novom Looku ktorý mi neskutočne sadol a myslím si že aj vďaka nemu táto séria dopadla nad očakávania. Len tak ďalej, dúfam že to malo úspech aj u japoncov a produkcia sa odhodlá ísť ďalej. Budem sa nesmierne tešiť. 81%(24.12.2016)

Tohle asi neni uplne muj salek caje. Skoncil jsem u 20. dilu. Zacatek byl celkem dobrej, ale pak to slo do kytek a bylo to az moc roztahany a moc infantilni... Komu se libi epizodialni anime, tak si prijde na svou, kdo by vsak hledal nejaky silny, rozvijejici se hlavni dej, tak toho to asi zklame jako me.(6.3.2017)

• darthvader77

Killer Queen has already touched the Doorknob. Nádherné čast, může působit jako filler, ale to vynahrazuje nejzajímavější padouch Yoshikage Kira, stejně jako první pomalejší část věnovaná menším překážkám a jejich vlastním osobitým momentům.(25.7.2019)