Výborné, ale nepáčil sa mi záver. Inak som spokojný.(8.5.2016)

Skvělá show. Playback se mi líbil o něco víc než WrestleMania a to jak tématem, které nasadil Owens se Zaynem, tak hlavním tahákem. Škoda zranění Enza. Díky bohu za žádný debut.(2.5.2016)

ENZO AMORE, BIG CASS VS. SIMON GOTCH, AIDEN ENGLISH - 2* - Nic se tam vlastně nestalo. Velmi krátké a je to škoda, protože jsem na ně byl hodně zvědavý. KEVIN OWENS VS. SAMI ZAYN - 3* - Výborný příběh, ale ten zápas nebyl tak slavný, jak se tvářil. MIZ VS. CESARO - 3* - Dobří wrestleři, ale znovu. Chyběla ta nadstavba, troška té šťávy, co je potřeba, aby jste si ten zápas zapamatovali. DEAN AMBROSE VS. CHRIS JERICHO - 4* - Nejlepší zápas celé show. Ostatně , jak u těchto dvou bývá zvykem. Málokdy je vidíte ve slabých zápasech. CHARLOTTE VS. NATALYA - 2* - Bohužel se divas zase vrací do starých kolejí a jejich zápasy nejsou moc o wrestlingu. AJ STYLES VS. ROMAN REIGNS - 3* - Slabší než jsem čekal. Přesto ten zápas měl celkem náboj, to ano, ale prostě plán WWE s Romanem je stupidní.(8.5.2018)

• - Oficiální skladbou show je píseň „We Don't Have to Dance“ od Andyho Blacka. (TheSpearCZ)