Comedy Club sází na originální humor, každodenní příběhy a přímou komunikaci s publikem. Na přípravě show se budou podílet jak zkušení baviči, tak i nováčci, kteří se na televizních obrazovkách objeví úplně poprvé. Vystoupí zde komici z různých skupin, které u nás pořádají živá vystoupení a dostanou šanci rozesmát také diváky doma u televizních obrazovek. Mezi známé tváře patří například Lukáš Pavlásek, Miloš Knor či Iva Pazderková, známá jako "blbá blondýna". Jejich setkání s čerstvou krví nových talentů trefně okomentuje moderátor pořadu Tomáš Jeřábek.

1. díl: Lukáš Pavlásek představí svůj ideální televizní kanál, má vymyšlený koncept několika televizních show. Karel Hynek ukáže svůj charismatický humor na postřezích z hromadné dopravy. Adéla Elbel ukáže rozdíl mezi tlustou a těhotnou ženou a jaké to má výhody.

2. díl: Miloš Knor převrátí role žen a mužů, a zaměří se na to, jak by to vypadalo, kdyby ženám šlo jen o sex a mužům o romantické procházky. Pavel Tomeš vám vylíčí své nejhorší zážitky spojené se žaludečními problémy, léky a jejich vedlejšími účinky. Lucka Macháčková bez cenzury popíše svůj dosavadní partnerský život s klidným ale do důsledku „radikálním" buddhistou. Zbyněk Vičar se podělí o lingvistickou historku a taky důvody, proč je dobré znát cizí jazyky.

3. díl: Daniel Čech představí Američany a střet české a americké kultury. Komik zároveň představí divákům tipy z turistického průvodce pro Američany, kteří se chystají do Prahy. Tomáš Reitz se už od dětství chtěl stát diktátorem ve svém stand-upu řekne, co mu v tom zabránilo. Lukáš Pavlásek se zaměří na facebook, jeho uživatele a každodenní příspěvky. Ukáže nám svůj první ranní status od Muclinečky21 a posteskne si, že v záplavě smajlíků v jejím statusu chybí už jen emotikon pro vypatlanou hlavinečku. Karel Hynek se nakonec opře do citlivého tématu hubnutí a diet. Z pohledu manžela shrne několik nikdy nekončících problémů, které ženy s dietami mají.

4. díl: Petr Vydra představí svůj koncept soutěže o nejhloupějšího Čecha. Miloš Knor poradí hubnoucí tipy, jak začít mát rad svou dietu. Pavel Tomeš přijde s úvahou na téma, jak se dentální hygiena může stát posedlostí a jaký to má dopad v reálném životě. V tomto díle se poprvé objeví Tigran Hovakimyan, který Rozvypráví se o tom, jak se mu již od dětství (ne)daří sladit arménské kořeny s českou kulturu a ve kterých situacích to je nejtěžší.

5. díl: Tomáš Reitz povypráví o síle hokeje v Čechách, o drogách a autoškole. Ve spojení s aktuální situací v Evropě si Ester Kočičková položí zajímavou otázku – Co s námi bude, když nedej Bože, budeme muset akceptovat tu muslimskou módu? Místo bědování nad kulturními rozdíly ale Ester divákům Prima Comedy Central názorně předvede, jak je taková móda praktická. Na antixenofobní vlně pokračuje Tigran Hovakimyan, který popíše svůj strach z bombového útoku při jízdách se syrským žákem Mahmudem. Lukáš Pavlásek představí svou typologii psů, kterou vypozoroval při tom, když se snažil zapadnout do typologie pejskařů.

6. díl: Karel Hynek shrne typickou českou svatbu. „Zjistil jsem, že ať se novomanželé snaží, jak chtějí, ve spoustě věcí jsou svatby jedno a to samý," začne Karel Hynek zlehka. Adéla Elbel má přehled o tom, co je in a co in teprve bude. Své rady o tom, co se nosí a co se nikdy nenosilo, tipy na léto, připomínky k umělým řasám nebo holení nohou vezme pěkně z jedné vody na čisto a v závěru svého vystoupení zabrousí dokonce na téma porno a vycházející hvězdu tohoto průmyslu. Miloš Knor se následně bez zábran odpoví na všetečné otázky mužů v pánských časopisech. Jednomu čtenáři vysvětlí, co by se stalo, kdyby začal brát antikoncepci, jinému zase prozradí, jak se dívá na lesbické porno. To Honza Géryk prozradí svoje postřehy ze života maloměšťáka ve velkoměstě. Kromě zklamání nad slevami ve fastfoodu tento život ale provází i drobné radosti, jako například záměrné blokování segwayů na chodníku.

7. díl: Čím více Češi cestují, tím více poznávají svět a přitom se ujišťují, že všude kromě naší země, žijí debilové. Tak by se dal shrnout výstup Lukáše Pavláska.Tomáš Plhoň okomentuje, co hýbe českou společnost – neonacisti, foodblogy a sexismus. O výhodách manželství pohovoří Petr Vydra, který tvrdí, že po svatbě jeden z páru může přestat přemýšlet – a to konkrétně muž. Adam Balažovič se tentokrát pozastaví nad problémem, který trápí snad každého muže. Tím problémem je žena. Žena, která se s ním rozejde s tím vysvětlením, že je až moc hodný a že ona chce většího hajzla.

8. díl: Karel Hynek se tentokrát začetl do dámských časopisů, jejichž redaktorky tvrdí, že jsou plné užitečných rad, které budou číst i muži. Luděk Staněk poradí divákům kam vyrazit na dovolenou bez obav, že by je mohl potkat teroristický útok. Tím místem jsou definitivně hory! Miloše Knora trápí kamarádi. Konkrétně kamarádi, kteří jsou zároveň také čerstvými rodiči. Ti jsou totiž schopní sdílet naprosto všechny detaily z rodinného života s celým světem. Je jedno, co v životě děláte, zdali prodáváte zbraně nebo dětem drogy, to nejdůležitější je především získat jednotku lidského štěstí a to konkrétně Lamborghini. A když si ho konečně pořídíte, nezapomeňte si před něj sednout, vyfotit se, a dát si fotku na Facebook. Na to, odkud pramení priority dnešní generace, se podívá Jaroslav Cerman

9. díl: Pavel Tomeš vylíčí své zážitky ze skupinové rehabilitace. Jaké je to být na skupinové rehabilitaci s lidmi, kteří by klidně mohli být vaše matka. V této epizodě si Tomáš Jeřábek přestane válet šunky a bude se muset bránit před profesní kritikou svého kolegy Tomáše MěcháčkaJarda Cerman se podělí s nejbláznivějšími lifestylovými typy k pevnému zdraví, které našel na internetu. Miloš Knor si s diváky vyměňuje názory na reklamy a reklamní paradoxy.

10. díl: Zbyněk Vičar zaglosuje na nikdy neutichající téma a to jsou České dráhy. Podělí se o svoje zážitky s Českými drahami cestou do Bratislavy. Lukáš Pavlásek porovná dovolenou v Egyptě s 2 dny v nonstopu a proč je potřeba je jednou za čas opít? Jaké jsou rozdíli mezi zrzavým mužem a zravou ženou poví Tomáš Reitz. Adéla Elbel vysvětlí, jak vypadá ideální muž.

11. díl: Adam Blažkovič vysvětlí, jaký vztah má Bůh k pornu. Pavel Tomeš se zaměří na svět Macho a na jejich produkty – od Kalašnikovů po mobily. Radek Petráš popíše své zážitky s flirtováním a tancováním. Tomáš Měcháček prezentuje vliv absence. Jaké to je, když člověk nemůže odpustit páru?

12. díl: Tomáš Plhoň se filozoficky zamyslí nad otázkami života – nad nesmrtelností, jak žít a mít sex. Zbyněk Vičar odhalí také životní pravdu – proč ženy pořád mluví? Také poradí mužům, jak je konfrontovat. Miloš Knor se dotke ožehavého tématu – Evropská unie a přistěhovalci, zazní u toho i slovo otrokář. Tigran Hovakimyan popíše, co se stalo, když se koukal na Ztracenou horu a ležel u toho s kamarádem v posteli.

13. díl: Petr Vydra udělá interview sám se sebou. Tigran Hovakimyan se zaměří na chlupaté lidi, jak vypadají castingy pro takové lidi a jak s depilací? Mimibazar a jeho specifický jazyk, jak se ptají a odpovídají rodiče na tomto populárním webu, bude glosovat Jan Grolich. Aby děti vznikly, je k tomu nejdřív potřeba dívka, Jakub Žáček poví, jak je složité navázat kontakt s novou dívkou.

14. díl: Miloš Knor se věnuje tématu suvenýry – jaké přivézt z dovolené, co za suvenýr vaší přátelé a rodina očekávají? Jan Géryk zhotnotí publikum na punkovém koncertu a proč jsou děti nejhorším publikem, které tam může přijít?  Michal Boháč popíše, jak vypadá nebe, kde na Vás čeká 72 panen, jaké typy to budou a co od nich čekat. Tomáš Měcháček se v tomto díle objeví, jako opilý prezident České republiky a vysvětlí své excesy.

15. díl: Tomáš Reitz prezentuje své názory o Bibli a pravidla pro její stoupence. Petr Vydra přináší dvě sportovní novinky – obě o dopingu a o ženské a mužské konkurenci. Co dělá sportovkyně sportovkyněmi? Tigran Hovakimyan se představí jako známý herec neznámého filmu. Arnošt Frauenberg promluví o své vášní ke kouření.

16. díl: Jan Géryk komicky vysvětlí, jak a proč někteří členové mužského pohlaví přejdou od puberty rovnou ke stáří. Adéla Elbel se jako obvykle bude věnovat módě. Protože cítí, že lidstvo potřebuje v módním průmyslu poskytnout nějaké rady. Jaroslav Cerman připomene, že děti jsou připomenutím toho, že každý lidský čas na zemi se blíží ke konci. Od vážného tématu se Miloš Knor posune na lehčí strunu – na trojúhelníková balení. Proč je sýr balený do trojúhelníčků a co k tomu ještě většinou bývá přibaleno? (TV Prima)

TV spot 4

GlamourCat odpad!

Jen ten "dovolený" humor. To znamená jakoby odvážný, ale jen v rámci toho, co se všeobecně říkat může. Namísto toho, aby se proti této propagandě takovým způsobem bojovalo, je propaganda ve "vtipném" obalu. Takže, děláme si legraci ze zdravého jídla, z muslimů, z porodů doma atd atd. To jsou dovolená témata a veřejnost je zesměšňovat může. Srabi. ()

pt93 odpad!

Když zavzpomínám na dobu, kdy ještě frčel pořad Na stojáka, je mi trochu přece jen smutno. I tenkrát se moc o kvalitě mluvit nedalo, ale pořád to mělo aspoň nějakou, miniaturní a totálně mizivě bezvýznamnou úroveň. Nyní je zde Však Comedy club, který je tak trapný a ubohý, že bych raději hodiny sledoval rozmnožující se ploštice u sebe na zahradě. Individua (až na některý starý páky), který tam vystupují, nejsou vtipný. Jsou směšný. Jsou trapný. Jsou ubohý. S humorem ten pořad nemá nic společnýho. Je to prostě obrovský výkal, vytřený ne toaletním papírem, ale dalším výkalem staršího data po pořádné žranici s chlastačkou. Change my mind! ()

dr.horrible

Ono mi je to ťažko hodnotiť, keď som zvyknutý sledovať stand-upy od ľudí ako Jefferies, alebo C.K. Videl som na párty asi jeden a pol epizódy; smial som sa, chvíľkami. S výnimkou tragédov ako je Pavlásek, alebo ten chalan, čo tam prišiel čítať príbalové informácie k liekom, nie sú problémom zlé vtipy, ale amatérsky prednes. Občas kvôli tomu ani nezaznamenáte vtip a že prišla pointa zistíte, keď sa účinkujúci poklonia na rozlúčku. Zatiaľ nehodnotím. ()

papilon395

Svého času jsem na tom ujížděla. Pravda je, že řada vystupujících předvádí humor za hranou a někteří už ani nejsou vtipní, spíš jenom sprostí, ale najdou se perly. Mám ráda Tomeše, Hovakimyana, Vydru, Měcháčka a ze Slovenska Michaela Szatmáryho a Simonu, co skvěle popisuje ženský úděl. V poslední době zvedám palec Lucii Macháčkové. ()

Krt.Ek

Můj objev posledních cirka čtrnácti dnů (respektive dávno předtím jsem věděl, že něco jako Comedy Club existuje; soustavněji ho však sleduji teprve poslední dva týdny). Pouštím si to před spaním (namísto filmů, jak jsem si letos navykl), a zatím jsem ani jednou nehořekoval nad ztraceným časem. Ne že bych se smál až tak, že bych se za břicho popadal, to vskutku ne, na to jsou jednotlivé vystoupení a jednotliví účinkující jednoduše nevyrovnaní; avšak fajn se u tohohle pořadu odreagovává, to musím chtě nechtě uznat. Měl bych-li vypíchnout nějaká jména, dovolil bych si upozornit na Adélu Elbel, Lucii Macháčkovou, Simonu (když už se dělá stand-up žena, vždy to stojí za to), Petra Vydru, Karla Hynka, Tomáše Plhoně, Daniela Ference, ale hlavně na Martina Filippiho (bohužel zrovna u něho jsou videa takřka nedohledatelná), jehož humor založený na hře s jazykem (různých dvojsmyslech) mně osobně konvenuje úplně nejvíc. 65% ()