Komentáře uživatelů k TV pořadu (57)

• j.linhi

Většinou jsou ty stand-upy vážně blbý a přítomíní "baviči" tu až moc tlačí na pilu, až si člověk říká čemu se tam ty lidi sakra smějou.... Ale najdou se tam i světlý momenty, kdy se člověk opravdu zasměje, zpravidla u osvědčených komiků, Knor, Čech...(21.7.2016)

• GlamourCat

Jen ten "dovolený" humor. To znamená jakoby odvážný, ale jen v rámci toho, co se všeobecně říkat může. Namísto toho, aby se proti této propagandě takovým způsobem bojovalo, je propaganda ve "vtipném" obalu. Takže, děláme si legraci ze zdravého jídla, z muslimů, z porodů doma atd atd. To jsou dovolená témata a veřejnost je zesměšňovat může. Srabi.(23.9.2016)

• Kvasekus

Myslim, že pořadu jako takovýmu nic nechybí...pěkný prostředí, v pohodě uvaděč i ten muzikant je v pohodě...problém je, že tam nikdo neni většinou vtipnej(23.12.2018)

• EllienPM

Ten pan Tigran Hovakimyan, to je ale ubožák. Na toho to musím vždy přepnout, ostatní jsou přežitelní. Jan Geryk a Adéla Elbel vivat.(12.1.2019)

• Lumberjack

Super jsou Reitz a Pavlásek. Tigran, Cerman, Tomeš a Geryk jsou v pohodě, ale ostatní jsou tam víceméně do počtu a nebýt existence Zemana a Ovčáčka, tak tam většina nemá ani o čem povídat.(30.6.2017)

• JeanMarthan

Jedna hvězda pro Tigrana Hovakimyana, který dělá humor, co mě celkem baví. Umí si udělat srandu sám ze sebe a přitom nemusí působit jako úplný debil, na čemž bohužel spousta našich komiků v čele s Pavláskem založila kariéru. Navíc v tom většinou mívá i nějakou pointu. Jinak je český stand-up děsná nuda a je úplně mimo moje gusto. Raději mrknu na Jimmyho Cara, Dylana Morana, Rickyho Gervaise a další esa.(31.5.2016)

• Terezinka198

Hloupé vtipy, zoufalí lidé, smutné podání. Čemu se ti lodi proboha pořád smějí?!(5.10.2016)

• majky19

Upřímně řečeno neví, co na to mám říct. Tato Stand - Up Comedy se snaží asi navázat na svého daleko oblíbenějšího a úspěšnějšího předchúdce "Na stojáka", ale podle mě je to velmi zoufalý pokus. Moderátor - uvaděč Tomáš Jeřábek je absolutně nesympatický stejně jako v reklamě na "Air Bank" a opravdu vtipných scén se v pořadu vyskytuje jako šafránu. Zkrátka to přísloví "Dvakrát nevstoupíš do jedné řeky" je v tomto smyslu určitě na místě.(16.7.2017)

• DandaPiper

Banda kdysi šikanovaných loserů, co si myslí, že konečně dosáhla svého "peeku". Opak je pravdou a enormní trapárna je na světě..(19.5.2016)

Oproti "Na stojáka" (kde se mezi solidními výstupy objevily občas kvalitní, ale často i trapné výstupy) v Comedy Clubu je zatím stabilní kvalita a skuteční vypravěči.(25.9.2016)

• angel.CZ

Viděl jsem několik ukázek na youtubu na Stojáka, kdo by to neviděl.... Jak jsem se dozvěděl že tohle běží i na telce, byl jsem nadšen. Do prvních pár minut kdy jsem si říkal, zda jsem tak blbý a nebo tak chytrý, že mi to vlasrne směšný nepřijde?!? Dal jsem šanci ještě druhému dílů a vlastně to stejný, jen v růžovo oranžovým... Teďka už nesleduji, jen zapinam jako kulisu, někdy kouknu na Knora a i ten vypadá, že už by měl do důchodu, ale aspoň tam má co dělat, narozdil od ostatních rádoby umělců z Prahy. 10% a to jen raz za čas(8.12.2016)

• Brock

z hovna Stand Up komika neupleteš, a dnešní výstup nějakýho rádoby vtipnýho cigoše mě v tom utvrdil :) nedal jsem ani půl výstupu, natož celý "díl"(9.7.2018)

něco stojí za hovno něco ne ale o tom stand-up je... za mě dobrý(28.9.2018)

Na stojáka Revival(11.5.2016)

• Mydlivoj

Zlatý původní pořad Na stojáka. Myslím tím třeba scénku s Pavláskem a jeho vyprávění o psovi Míšovi! Dnes neskutečný megaodpad...(29.8.2016)

• jooker10

Srandu mam rad, ale tohle nechapu. Fakt je vtipny, ze nekdo prijde na scenu a lidi se smejou i kdyz nerekne nic vtipnyho?(17.7.2017)

• topi80

Žalostný dokument o stavu "humoru" v České republice. Bývaly časy, kdy byl humor založen na jazykových ekvilibristikách, vynalézavých nápadech a skvělém podání. Zde ze sebe účinkující dělají akorát debily (a někdy jim to ani nedá dost práce). A smát se opakovaně někomu, že je hloupý, není hezké...(15.12.2017)

• Motherlovebone

Zrovna ležim devátou noc v nemocnici na hadicích a dalo by se očekávat, že už budu nenáročnej na pobavení. Ale češi prostě standup neumí. Neuměl ho Matonoha, Pavlásek ani Pazderková. A neumí ho ani Knor ani ty vostatní ksichty, který se tam promenujou. Fóry o kozách a honění, gender study a tzv. skutečně prožitý historky asi baví akorát tak vlastní autory. Takže místo comedy clubu mě opět baví dokument o straškovi, kterej znám už nazpaměť. A furt je to o moc lepší, hodnotnější a hužel i vtipnější než naši mistři humoru. Btw chtěl bych tuhle veselou partu vidět, jak zkouší clean comedy bez zbytečnejch vulgarismů...(13.6.2016)

• vel1977

Proc se tam vsichny tak smejou to nechapu me je spis do place na stojaka to samy asi sem starej(28.8.2016)

Ze začátku mě to přišlo hrozně trapné (ve většině případů to fakt trapné bylo, kór ze začátku), ale musím uznat že nějaké vystoupení jsou fakt vtipné, chce to vychytat pouze ty dobré scénky (historky, nebo jak to nazvat) a budete se bavit. 50%(3.9.2016)