Komentáře uživatelů k TV pořadu (57)

• Qer

Odporně trapné, hnusné, stupidní jako všechny ty americké stand up comedy a Na stojáka.(4.9.2016)

Tady jsou vystříhané nejlepší scénky - youtube.(30.9.2016)

• patmull

Není-li dostatek pořádných komiků, nemůže být dobrý stand-up pořad.(30.12.2016)

• DavidDizzer

Na stojaka bylo mnohem lepsi(16.9.2017)

• Monellito

Sračka!(25.9.2017)

80% Hodnocení je samozřejmě individuální podle vystupujícího. :) Knor, Ferenc ad. bomba :)(2.7.2018)

Celkem nuda,ale sem tam se zasměji.(1.8.2016)

• Majkowski

Tak nevím, zdali jsem narazil jen na nějaký velmi slabý díl, nebo jsou takové všechny. Tak či onak, bylo to nekoulatelné. To jako vážně existují lidé, kterým tento suchý """""""humor""""""" (ano, tolik uvozovek je vážně potřeba, protože se to ani náhodou za humor považovat nedá, ale bohužel nemám žádné jiné slovo, které bych v této větě mohl použít) přijde vtipný? Z celého srdce doufám, že ti lidé, co byli v publiku, dostali vážně tučnou sumu za to, že se těm trapno-vtipům smáli. A pokud ne, tak buď na ně někdo za kamerou mířil zbraní a nutil je ke smíchu, nebo má víra v existenci čechů s dobrým smyslem pro humor je nadobro zničena. Po celou dobu sledování pořadu jsem se ani nepousmál, ba ani neměl jakoukoliv myšlenku, která by měla aspoň něco málo společného s pobavením. V životě by mě nenapadlo, že tohle někdy řeknu, ale oproti tomuto nevtipnému odvaru svého předchůdce, zlatý Na Stojáka.(27.8.2016)

• mareknovAk

Tento pořad je zkrátka trapný..(21.3.2017)

• tehol

Z toho, co jsem videl, me napada jen jedno slovo. Chudaci.(26.6.2017)

• zynek

Ty lidi v publiku před vstupem, musí být v kontaktu s rajským plynem, jinak by jsem nesmáli úplně všemu. Sleduji na Comedy Centrál a je to jen hodně lehké zabavení nudy.(21.1.2018)

Není to humor na úrovní Wimmer, Lábus, Kaiser, ale na to večerní pobavení to není tak špatné. Někteří komici mi přijdou až trapní, naopak někteří zase mají celkem humor na úrovni. Rád se kouknu, ale určitě nejsem pravidelný divák.(15.9.2018)

• Eliott

Ja tohle proste nepochopim, hromada radobych vtipnejch komiku a obrovske mnozstvi nahraneho smichu.....ani jednou jsem se nezasmal a to nebyl usmevny ani vyber co davaji na coolu do toho nejlepsiho jako lakadlo(25.9.2018)

• dejf96

hovadina, zbytečná hovadina....králové trapáků se pasovali - Pavlásek a Knor, ještě do té partičky chybí "vypadámjaksvojebabička" genzer a krpatej suchánek, jenže ti mají dobrej kšeft v jiné trapárnosti.... no, hlavně, že vám to vydělává!(30.11.2018)

Kdo nemá rád stand up, tomu se Comedy Club pochopitelně nemůže líbit. Je to ale v rámci žánru jediný pořad svého druhu v televizi a někteří účinkující nejsou vůbec špatní. Největší slabinou je moderátor, který plní úlohu nejzbytečnějšího moderátora všech dob. Svůj komplex méněcennosti si léčí svým tradičním úvodem - Jsem tady samozřejmě já, Tomina Jeřábek, moderátor. - protože kdyby to neřekl, nikdo by si ho nepamatoval. Možná je to jen střihem a naživo v klubu Jeřábek přináší nějakou přidanou hodnotu. Ale na obrazovce nedělá nic než že pozdraví, oznámí jména jednotlivých účinkujících a na konci řekne, že je to všechno. Ale hlavně ať všichni vědí, že on je Tomina Jeřábek.(20.12.2018)

• goveg

Najde se několik povedených kousků, ale ta vulgarita ! Ta vulgarita ! To neumějí udělat inteligentní a slušný humor ?! Co by na to říkali páni : Sovák, Menšík, Werich...? Možná, že kdyby tu ještě byli, tak by se tvůrci těhle pořadů snad styděli tohle pustit do éteru..(29.1.2019)

Super pořad?(5.2.2019)

1 2 3 následující >>