Kdo nemá rád stand up, tomu se Comedy Club pochopitelně nemůže líbit. Je to ale v rámci žánru jediný pořad svého druhu v televizi a někteří účinkující nejsou vůbec špatní. Největší slabinou je moderátor, který plní úlohu nejzbytečnějšího moderátora všech dob. Svůj komplex méněcennosti si léčí svým tradičním úvodem - Jsem tady samozřejmě já, Tomina Jeřábek, moderátor. - protože kdyby to neřekl, nikdo by si ho nepamatoval. Možná je to jen střihem a naživo v klubu Jeřábek přináší nějakou přidanou hodnotu. Ale na obrazovce nedělá nic než že pozdraví, oznámí jména jednotlivých účinkujících a na konci řekne, že je to všechno. Ale hlavně ať všichni vědí, že on je Tomina Jeřábek.(20.12.2018)

Za mě OK. Sleduju to tak posledního půl roku a je to má pravidelná pondělní dávka zábavy po novém dílu Teorie. Je fakt, že jednotlivé výstupy, resp. interpreti mají různou kvalitu. Jsou někteří, kteří mi vtipní nepřijdou, potom jsou takoví, kteří jak kdy, a potom takoví, co občas slabě a nakonec je tam několik málo střelců, od kterých jsem špatný výstup snad neviděl. Za tu dobu, co to sleduji, jsem to snad jen jednou vypnul, protože první čísla byla slabá a nudilo mě to. Jinak obvykle dokoukám a buď se pobavím více či méně. Občas mi už trošku vadí ty vulgarity, protože to je moc na sílu a je to tam jen pro efekt, ale naštěstí povětšinou to tam pasuje. Ale je jich dost, poslední dobou. Každopádně, za mě OK, pobavím se. Lepších 60%. Howgh!(12.6.2018)

• majky19

Upřímně řečeno neví, co na to mám říct. Tato Stand - Up Comedy se snaží asi navázat na svého daleko oblíbenějšího a úspěšnějšího předchúdce "Na stojáka", ale podle mě je to velmi zoufalý pokus. Moderátor - uvaděč Tomáš Jeřábek je absolutně nesympatický stejně jako v reklamě na "Air Bank" a opravdu vtipných scén se v pořadu vyskytuje jako šafránu. Zkrátka to přísloví "Dvakrát nevstoupíš do jedné řeky" je v tomto smyslu určitě na místě.(16.7.2017)

• JeanMarthan

Jedna hvězda pro Tigrana Hovakimyana, který dělá humor, co mě celkem baví. Umí si udělat srandu sám ze sebe a přitom nemusí působit jako úplný debil, na čemž bohužel spousta našich komiků v čele s Pavláskem založila kariéru. Navíc v tom většinou mívá i nějakou pointu. Jinak je český stand-up děsná nuda a je úplně mimo moje gusto. Raději mrknu na Jimmyho Cara, Dylana Morana, Rickyho Gervaise a další esa.(31.5.2016)

Můj objev posledních cirka čtrnácti dnů (respektive dávno předtím jsem věděl, že něco jako Comedy Club existuje; soustavněji ho však sleduji teprve poslední dva týdny). Pouštím si to před spaním (namísto filmů, jak jsem si letos navykl), a zatím jsem ani jednou nehořekoval nad ztraceným časem. Ne že bych se smál až tak, že bych se za břicho popadal, to vskutku ne, na to jsou jednotlivé vystoupení a jednotliví účinkující jednoduše nevyrovnaní; avšak fajn se u tohohle pořadu odreagovává, to musím chtě nechtě uznat. Měl bych-li vypíchnout nějaká jména, dovolil bych si upozornit na Adélu Elbel, Lucii Macháčkovou, Simonu (když už se dělá stand-up žena, vždy to stojí za to), Petra Vydru, Karla Hynka, Tomáše Plhoně, Daniela Ference, ale hlavně na Martina Filippiho (bohužel zrovna u něho jsou videa takřka nedohledatelná), jehož humor založený na hře s jazykem (různých dvojsmyslech) mně osobně konvenuje úplně nejvíc. 65%(22.3.2020)