Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prometheus69
  *****

  Dobrý.. ale ten poslední" S1/14 .. Ty Předskokani a co přijde pak. Dokonalí. :DDD Je vidět že v dnešní době se najdou i lidi kteří se už nechtějí ani zasmát... jak smutné.. i to že lezou na hodnocení komediálně zaměřeného pořadu aby otravovali život těm, co už ho i tak mají dostatečně otrávený a chtějí se jen na těch pár minut nechat... prostě bavit. -_-(30.7.2016)

 • Alexis74
  odpad!

  Pokud se musíte ptát zda to je odpad pak by jste se nad sebou měli zamyslet nebo spíš nad svým žebříčkem hodnot. Rozebereme si ten pořad, je to pořad kde vystupují jedinci. Jedinci stojí u mikrofonu a říkají různé věci a snaží se tím zaujmout lidi a vydělat si tak peníze. Tak a teď si to rozklíčujeme, za prvé kdo tam vystupuje? Jsou tam buď obyčejní lidé, nebo nějaký jůtubeři a nebo (méně úspěšní) herci, kteří rádi dělají opičky. Obyčejní lidé se skládají z různých existencí které vylezli z různých děr a mnohdy neměli ani na chleba, tak třeba cikán vyleze na pódium a začne plácat blbosti o cikánech nebo rádoby arab nebo co to je a plácá jiný blbosti, retard co neumí mluvit a dělá si legraci ze sebe, Ester Kočičková která tam vyleze a myslí si že když bude mluvit nechutnosti o ženských a sexualitě že bude zajímavější, ne nebude ani jeden z nich, stále to budou niemandi. Stejně jako rádoby herci, kteří mají možná vystudovanou nějakou uměleckou školu a snaží se zaujmout lidi svým humorem. Kdo jsou obecně herci? Odpovím si sám, jsou to skupina osob, která byla v mládí tak tupá a kreténská na matematiku, fyziku, chemii a ostatní přírodní vědy opírající se o logiku že jim nezbylo než dělat opičky a počítat s tím že půjdou na uměleckou školu, tam totiž kromě předvádění se nic jiného nepotřebují, tak z toho oni vystudovali umělecké VŠ. Tak a teď se dostáváme k další části rozboru, doopravdy když jste nemocní tak se zeptáte někoho koho potkáte na chodníku a nebo půjdete za doktorem do nemocnice? Když Vás bude zajímat otázka z fyziky budete se ptát nějakého somráka nebo hajzlbáby na florenci anebo se budete snažit dostat na VŠ technického směru a zkusit tam sehnat nějakého pokud možno profesora? K soudu si vezmete jako obhájce cikána z ústí a nebo vystudovaneho právníka zapsaného v advokátním rejstříku? Stejně tak politika si žádá vysokoškolské odborníky, dokonce i zpěv má své profesory, ovšem tady by jsem byl hodně přísný trval bych na profesorech přes operní zpěv, protože dovedou poznat tóny a falešný zpěv, ne nějaké niemandy co pak vlezou do česko hledá superstár. Tak asi, tak se to má s tím stendapem. A teď mi někdo vysvětlete, proč by jsem měl někoho takového poslouchat a nechat ho urážet všechny možné lidi od prezidenta po obyčejné lidi nebo to co oni dělají nebo nedělají? Další otázka je proč bych se tomu co ta lůza říká na pódiu měl smát? A poslední otázka kterou si musím položit chci li nestranně hodnotit tento pořad. Nestávám se tím, že to budu sledovat a smát se tomu, větší špínou než Ti co jsou na tom pódiu a myslí si, jak nejsou úspěšní a berou za to svinstvo peníze? Myslím, že jsem vysvětlil vše a je jen smutné, že tady v tomto našem státě se uchytí vždycky ta největší špína co přijde ze západu.(26.2.2020)

 • hrumsrt
  *****

  Není tomu dlouho, co jsem objevil stand-up vystoupení... A zjištění, že Prima má svůj pořad, ve mně probudilo nemalá očekávání. Hodně se mi líbí provedení. Žádné pauzy mezi účinkujícími, moderátor Tomáš Jeřábek nemá žádné dlouhé úvodní proslovy, prostě nic nezdržuje... Účinkující, kteří se na pódiu objevují pravidelně jsou výborní, a když je čas od času doplní nějaký amatér, tak nic nezkazí.(30.1.2021)

 • Big Bear
  **

  Slabší odvar Na stojáka. Koncept stejný, těch nadaných účinkujících už je tam méně. Ono se i to publikum méně směje. Sem tam tam zavítají známější kusy - Pavlásek, Knor, Hynek, Čech, ale většinou je to průměrná zábava. A u Pavláska jsem si dokonce jednou všiml, že tam šel se stejnými fóry jako byl v Na stojáka. A odjakživa platilo, že opakovaný vtip není vtipem... * *(2.1.2018)

 • Motherlovebone
  odpad!

  Zrovna ležim devátou noc v nemocnici na hadicích a dalo by se očekávat, že už budu nenáročnej na pobavení. Ale češi prostě standup neumí. Neuměl ho Matonoha, Pavlásek ani Pazderková. A neumí ho ani Knor ani ty vostatní ksichty, který se tam promenujou. Fóry o kozách a honění, gender study a tzv. skutečně prožitý historky asi baví akorát tak vlastní autory. Takže místo comedy clubu mě opět baví dokument o straškovi, kterej znám už nazpaměť. A furt je to o moc lepší, hodnotnější a hužel i vtipnější než naši mistři humoru. Btw chtěl bych tuhle veselou partu vidět, jak zkouší clean comedy bez zbytečnejch vulgarismů...(13.6.2016)