• KASUGI

Mé hodnocení není o (ne)kvalitě komiků. I ti nejlepší světoví komici mě nerozesmějí (krom Milana Pitkina, to je týpek!). Je to všeobecně o formátu stand-up. Mně to příjde všecko na sílu. Zkrátka: dobrý den, tři, dva, jedna, teď a musíte se smát, protože jsem přišel říkat vtipné věci. A většinou pro intelektuály. Od odpadu to zachránil fakt, že existuje ještě horší pořad, tuším ho dávali v čt a tam už to bylo hodně přes čáru. Prostě: "šel jsem do obchodu" HA HA HA, "koupil jsem deset rohlíků" HA HA HA. Brutus.(9.10.2016)

Za mě OK. Sleduju to tak posledního půl roku a je to má pravidelná pondělní dávka zábavy po novém dílu Teorie. Je fakt, že jednotlivé výstupy, resp. interpreti mají různou kvalitu. Jsou někteří, kteří mi vtipní nepřijdou, potom jsou takoví, kteří jak kdy, a potom takoví, co občas slabě a nakonec je tam několik málo střelců, od kterých jsem špatný výstup snad neviděl. Za tu dobu, co to sleduji, jsem to snad jen jednou vypnul, protože první čísla byla slabá a nudilo mě to. Jinak obvykle dokoukám a buď se pobavím více či méně. Občas mi už trošku vadí ty vulgarity, protože to je moc na sílu a je to tam jen pro efekt, ale naštěstí povětšinou to tam pasuje. Ale je jich dost, poslední dobou. Každopádně, za mě OK, pobavím se. Lepších 60%. Howgh!(12.6.2018)

• Krabak

Tak jsem si jednou...omylem, nechal zapnutou primu a naskocil mi tento porad. Bud nemam smysl pro humor, nebo je to proste trapna patlanina, kde publikum je bud ozrale, na drogach, nebo tam maji takovej ten velkej napis s textem APLAUS, ktery v podstate dle reakci musi svitit vecne a dostanou za tu ucast par tisic. Za me osobne se to humorove da srovnat s nejakou Ulici ci Ordinaci. Mozna jsem mel jen smulu na ty radoby komiky, ale diky, tohle si dam znovu az se budu potrebovat z trapnosti vyprazdnit(18.5.2017)

Comedy Club už není tak dobrý jako Na Stojáka, přestože se zde vyskytla většina stejných lidí – bohužel i množství trotlů, kteří už tak dobře nedokázali pobavit. Chtěli se svést na stejné vlně, jenže se jim to bohužel vymknulo z pod kontroly a lidi už to prostě tolik nebavilo. Což byl i můj případ, protože já si raději pustím staré scénky, u kterých se dokážu pobavit ještě dnes…(22.1.2019)

Dobrý.. ale ten poslední" S1/14 .. Ty Předskokani a co přijde pak. Dokonalí. :DDD Je vidět že v dnešní době se najdou i lidi kteří se už nechtějí ani zasmát... jak smutné.. i to že lezou na hodnocení komediálně zaměřeného pořadu aby otravovali život těm, co už ho i tak mají dostatečně otrávený a chtějí se jen na těch pár minut nechat... prostě bavit. -_-(30.7.2016)