• JeanMarthan

Jedna hvězda pro Tigrana Hovakimyana, který dělá humor, co mě celkem baví. Umí si udělat srandu sám ze sebe a přitom nemusí působit jako úplný debil, na čemž bohužel spousta našich komiků v čele s Pavláskem založila kariéru. Navíc v tom většinou mívá i nějakou pointu. Jinak je český stand-up děsná nuda a je úplně mimo moje gusto. Raději mrknu na Jimmyho Cara, Dylana Morana, Rickyho Gervaise a další esa.(31.5.2016)

Za mě OK. Sleduju to tak posledního půl roku a je to má pravidelná pondělní dávka zábavy po novém dílu Teorie. Je fakt, že jednotlivé výstupy, resp. interpreti mají různou kvalitu. Jsou někteří, kteří mi vtipní nepřijdou, potom jsou takoví, kteří jak kdy, a potom takoví, co občas slabě a nakonec je tam několik málo střelců, od kterých jsem špatný výstup snad neviděl. Za tu dobu, co to sleduji, jsem to snad jen jednou vypnul, protože první čísla byla slabá a nudilo mě to. Jinak obvykle dokoukám a buď se pobavím více či méně. Občas mi už trošku vadí ty vulgarity, protože to je moc na sílu a je to tam jen pro efekt, ale naštěstí povětšinou to tam pasuje. Ale je jich dost, poslední dobou. Každopádně, za mě OK, pobavím se. Lepších 60%. Howgh!(12.6.2018)

• Krabak

Tak jsem si jednou...omylem, nechal zapnutou primu a naskocil mi tento porad. Bud nemam smysl pro humor, nebo je to proste trapna patlanina, kde publikum je bud ozrale, na drogach, nebo tam maji takovej ten velkej napis s textem APLAUS, ktery v podstate dle reakci musi svitit vecne a dostanou za tu ucast par tisic. Za me osobne se to humorove da srovnat s nejakou Ulici ci Ordinaci. Mozna jsem mel jen smulu na ty radoby komiky, ale diky, tohle si dam znovu az se budu potrebovat z trapnosti vyprazdnit(18.5.2017)

• P1tr

Je fajn, že odkaz pořadu Na stojáka pokračuje a tuzemská stand up scéna se stále hlásí o pozornost, ovšem rizikem tohoto pořadu jsou účastníci, resp. jejich nevyrovnaná kvalita. Někdy narazíte na geniální výstupy ale často přijdou na řadu také tragičtí komikové, kteří se komiky vlastně ani nazvat nedají. Téměř v každém díle je alespoň jedno nepovedené vystoupení, tudíž si žádný díl nelze užít naplno, ale pořadu nelze v žádném případě upřít snahu o šíření povědomí o standup komedii, která má u nás potenciál kvést a nezbývá než doufat, že Comedy Club vychová, či aspoň inspiruje k vystupování budoucí Českou komediální špičku.(4.3.2018)

• MM_Ramone

Nepatrím medzi obdivovateľov stand up show. Nemám chuť počúvať náramne vtipných oslov ako sa ma snažia pobaviť svojimi kecami. Nie je to nič pre mňa. Uznávam však, že niektorí z vystupujúcich v relácii "Comedy Club" sú občas zábavní. No pokiaľ budú mať medzi sebou pičúsa Jana Gorduliča tak ich všetkých stiahne do odpadu. Tento jebnutý ťuťko je tak trapný, že to snáď ani nie je možné. Gordulič ty hovno smradľavé, nech parkinsonova choroba (ktorá sa ti zdá taká zábavná) postihne tvoju mater a teba nech zožere rakovina. To by bola comedy, to by bola sranda. By si nám o tom porozprával. Čo, ty špinavý kokot?! Ty odpad!(25.7.2017)