• MM_Ramone

Nepatrím medzi obdivovateľov stand up show. Nemám chuť počúvať náramne vtipných oslov ako sa ma snažia pobaviť svojimi kecami. Nie je to nič pre mňa. Uznávam však, že niektorí z vystupujúcich v relácii "Comedy Club" sú občas zábavní. No pokiaľ budú mať medzi sebou pičúsa Jana Gorduliča tak ich všetkých stiahne do odpadu. Tento jebnutý ťuťko je tak trapný, že to snáď ani nie je možné. Gordulič ty hovno smradľavé, nech parkinsonova choroba (ktorá sa ti zdá taká zábavná) postihne tvoju mater a teba nech zožere rakovina. To by bola comedy, to by bola sranda. By si nám o tom porozprával. Čo, ty špinavý kokot?! Ty odpad!(25.7.2017)

• Motherlovebone

Zrovna ležim devátou noc v nemocnici na hadicích a dalo by se očekávat, že už budu nenáročnej na pobavení. Ale češi prostě standup neumí. Neuměl ho Matonoha, Pavlásek ani Pazderková. A neumí ho ani Knor ani ty vostatní ksichty, který se tam promenujou. Fóry o kozách a honění, gender study a tzv. skutečně prožitý historky asi baví akorát tak vlastní autory. Takže místo comedy clubu mě opět baví dokument o straškovi, kterej znám už nazpaměť. A furt je to o moc lepší, hodnotnější a hužel i vtipnější než naši mistři humoru. Btw chtěl bych tuhle veselou partu vidět, jak zkouší clean comedy bez zbytečnejch vulgarismů...(13.6.2016)

• Krabak

Tak jsem si jednou...omylem, nechal zapnutou primu a naskocil mi tento porad. Bud nemam smysl pro humor, nebo je to proste trapna patlanina, kde publikum je bud ozrale, na drogach, nebo tam maji takovej ten velkej napis s textem APLAUS, ktery v podstate dle reakci musi svitit vecne a dostanou za tu ucast par tisic. Za me osobne se to humorove da srovnat s nejakou Ulici ci Ordinaci. Mozna jsem mel jen smulu na ty radoby komiky, ale diky, tohle si dam znovu az se budu potrebovat z trapnosti vyprazdnit(18.5.2017)

• xxmartinxx

Viděl jsem jen pár kusých výstupů na Youtube, ale pokud jsem neměl sakra smůlu na výběr, tak musí být tenhle pořad obdivuhodně komplexní genocida humoru. PS: Rada nad zlato - Když už se publikum nesměje (a kdo by se mu divil), chtělo by to aspoň nezabírat otrávený ksichty lidí, kteří zjevně přemýšlejí o tom, jak co nejrychleji opustit tuhle potápějící se loď.(9.10.2016)

• JeanMarthan

Jedna hvězda pro Tigrana Hovakimyana, který dělá humor, co mě celkem baví. Umí si udělat srandu sám ze sebe a přitom nemusí působit jako úplný debil, na čemž bohužel spousta našich komiků v čele s Pavláskem založila kariéru. Navíc v tom většinou mívá i nějakou pointu. Jinak je český stand-up děsná nuda a je úplně mimo moje gusto. Raději mrknu na Jimmyho Cara, Dylana Morana, Rickyho Gervaise a další esa.(31.5.2016)