• Alexis74

Pokud se musíte ptát zda to je odpad pak by jste se nad sebou měli zamyslet nebo spíš nad svým žebříčkem hodnot. Rozebereme si ten pořad, je to pořad kde vystupují jedinci. Jedinci stojí u mikrofonu a říkají různé věci a snaží se tím zaujmout lidi a vydělat si tak peníze. Tak a teď si to rozklíčujeme, za prvé kdo tam vystupuje? Jsou tam buď obyčejní lidé, nebo nějaký jůtubeři a nebo (méně úspěšní) herci, kteří rádi dělají opičky. Obyčejní lidé se skládají z různých existencí které vylezli z různých děr a mnohdy neměli ani na chleba, tak třeba cikán vyleze na pódium a začne plácat blbosti o cikánech nebo rádoby arab nebo co to je a plácá jiný blbosti, retard co neumí mluvit a dělá si legraci ze sebe, Ester Kočičková která tam vyleze a myslí si že když bude mluvit nechutnosti o ženských a sexualitě že bude zajímavější, ne nebude ani jeden z nich, stále to budou niemandi. Stejně jako rádoby herci, kteří mají možná vystudovanou nějakou uměleckou školu a snaží se zaujmout lidi svým humorem. Kdo jsou obecně herci? Odpovím si sám, jsou to skupina osob, která byla v mládí tak tupá a kreténská na matematiku, fyziku, chemii a ostatní přírodní vědy opírající se o logiku že jim nezbylo než dělat opičky a počítat s tím že půjdou na uměleckou školu, tam totiž kromě předvádění se nic jiného nepotřebují, tak z toho oni vystudovali umělecké VŠ. Tak a teď se dostáváme k další části rozboru, doopravdy když jste nemocní tak se zeptáte někoho koho potkáte na chodníku a nebo půjdete za doktorem do nemocnice? Když Vás bude zajímat otázka z fyziky budete se ptát nějakého somráka nebo hajzlbáby na florenci anebo se budete snažit dostat na VŠ technického směru a zkusit tam sehnat nějakého pokud možno profesora? K soudu si vezmete jako obhájce cikána z ústí a nebo vystudovaneho právníka zapsaného v advokátním rejstříku? Stejně tak politika si žádá vysokoškolské odborníky, dokonce i zpěv má své profesory, ovšem tady by jsem byl hodně přísný trval bych na profesorech přes operní zpěv, protože dovedou poznat tóny a falešný zpěv, ne nějaké niemandy co pak vlezou do česko hledá superstár. Tak asi, tak se to má s tím stendapem. A teď mi někdo vysvětlete, proč by jsem měl někoho takového poslouchat a nechat ho urážet všechny možné lidi od prezidenta po obyčejné lidi nebo to co oni dělají nebo nedělají? Další otázka je proč bych se tomu co ta lůza říká na pódiu měl smát? A poslední otázka kterou si musím položit chci li nestranně hodnotit tento pořad. Nestávám se tím, že to budu sledovat a smát se tomu, větší špínou než Ti co jsou na tom pódiu a myslí si, jak nejsou úspěšní a berou za to svinstvo peníze? Myslím, že jsem vysvětlil vše a je jen smutné, že tady v tomto našem státě se uchytí vždycky ta největší špína co přijde ze západu.(26.2.2020)

• pt93

Když zavzpomínám na dobu, kdy ještě frčel pořad Na stojáka, je mi trochu přece jen smutno. I tenkrát se moc o kvalitě mluvit nedalo, ale pořád to mělo aspoň nějakou, miniaturní a totálně mizivě bezvýznamnou úroveň. Nyní je zde Však Comedy club, který je tak trapný a ubohý, že bych raději hodiny sledoval rozmnožující se ploštice u sebe na zahradě. Individua (až na některý starý páky), který tam vystupují, nejsou vtipný. Jsou směšný. Jsou trapný. Jsou ubohý. S humorem ten pořad nemá nic společnýho. Je to prostě obrovský výkal, vytřený ne toaletním papírem, ale dalším výkalem staršího data po pořádné žranici s chlastačkou. Change my mind!(17.7.2020)

• P1tr

Je fajn, že odkaz pořadu Na stojáka pokračuje a tuzemská stand up scéna se stále hlásí o pozornost, ovšem rizikem tohoto pořadu jsou účastníci, resp. jejich nevyrovnaná kvalita. Někdy narazíte na geniální výstupy ale často přijdou na řadu také tragičtí komikové, kteří se komiky vlastně ani nazvat nedají. Téměř v každém díle je alespoň jedno nepovedené vystoupení, tudíž si žádný díl nelze užít naplno, ale pořadu nelze v žádném případě upřít snahu o šíření povědomí o standup komedii, která má u nás potenciál kvést a nezbývá než doufat, že Comedy Club vychová, či aspoň inspiruje k vystupování budoucí Českou komediální špičku.(4.3.2018)

Kdo nemá rád stand up, tomu se Comedy Club pochopitelně nemůže líbit. Je to ale v rámci žánru jediný pořad svého druhu v televizi a někteří účinkující nejsou vůbec špatní. Největší slabinou je moderátor, který plní úlohu nejzbytečnějšího moderátora všech dob. Svůj komplex méněcennosti si léčí svým tradičním úvodem - Jsem tady samozřejmě já, Tomina Jeřábek, moderátor. - protože kdyby to neřekl, nikdo by si ho nepamatoval. Možná je to jen střihem a naživo v klubu Jeřábek přináší nějakou přidanou hodnotu. Ale na obrazovce nedělá nic než že pozdraví, oznámí jména jednotlivých účinkujících a na konci řekne, že je to všechno. Ale hlavně ať všichni vědí, že on je Tomina Jeřábek.(20.12.2018)

• Krabak

Tak jsem si jednou...omylem, nechal zapnutou primu a naskocil mi tento porad. Bud nemam smysl pro humor, nebo je to proste trapna patlanina, kde publikum je bud ozrale, na drogach, nebo tam maji takovej ten velkej napis s textem APLAUS, ktery v podstate dle reakci musi svitit vecne a dostanou za tu ucast par tisic. Za me osobne se to humorove da srovnat s nejakou Ulici ci Ordinaci. Mozna jsem mel jen smulu na ty radoby komiky, ale diky, tohle si dam znovu az se budu potrebovat z trapnosti vyprazdnit(18.5.2017)