Za mě OK. Sleduju to tak posledního půl roku a je to má pravidelná pondělní dávka zábavy po novém dílu Teorie. Je fakt, že jednotlivé výstupy, resp. interpreti mají různou kvalitu. Jsou někteří, kteří mi vtipní nepřijdou, potom jsou takoví, kteří jak kdy, a potom takoví, co občas slabě a nakonec je tam několik málo střelců, od kterých jsem špatný výstup snad neviděl. Za tu dobu, co to sleduji, jsem to snad jen jednou vypnul, protože první čísla byla slabá a nudilo mě to. Jinak obvykle dokoukám a buď se pobavím více či méně. Občas mi už trošku vadí ty vulgarity, protože to je moc na sílu a je to tam jen pro efekt, ale naštěstí povětšinou to tam pasuje. Ale je jich dost, poslední dobou. Každopádně, za mě OK, pobavím se. Lepších 60%. Howgh!(12.6.2018)

• P1tr

Je fajn, že odkaz pořadu Na stojáka pokračuje a tuzemská stand up scéna se stále hlásí o pozornost, ovšem rizikem tohoto pořadu jsou účastníci, resp. jejich nevyrovnaná kvalita. Někdy narazíte na geniální výstupy ale často přijdou na řadu také tragičtí komikové, kteří se komiky vlastně ani nazvat nedají. Téměř v každém díle je alespoň jedno nepovedené vystoupení, tudíž si žádný díl nelze užít naplno, ale pořadu nelze v žádném případě upřít snahu o šíření povědomí o standup komedii, která má u nás potenciál kvést a nezbývá než doufat, že Comedy Club vychová, či aspoň inspiruje k vystupování budoucí Českou komediální špičku.(4.3.2018)

• Big Bear

Slabší odvar Na stojáka. Koncept stejný, těch nadaných účinkujících už je tam méně. Ono se i to publikum méně směje. Sem tam tam zavítají známější kusy - Pavlásek, Knor, Hynek, Čech, ale většinou je to průměrná zábava. A u Pavláska jsem si dokonce jednou všiml, že tam šel se stejnými fóry jako byl v Na stojáka. A odjakživa platilo, že opakovaný vtip není vtipem... * *(2.1.2018)

Kdo nemá rád stand up, tomu se Comedy Club pochopitelně nemůže líbit. Je to ale v rámci žánru jediný pořad svého druhu v televizi a někteří účinkující nejsou vůbec špatní. Největší slabinou je moderátor, který plní úlohu nejzbytečnějšího moderátora všech dob. Svůj komplex méněcennosti si léčí svým tradičním úvodem - Jsem tady samozřejmě já, Tomina Jeřábek, moderátor. - protože kdyby to neřekl, nikdo by si ho nepamatoval. Možná je to jen střihem a naživo v klubu Jeřábek přináší nějakou přidanou hodnotu. Ale na obrazovce nedělá nic než že pozdraví, oznámí jména jednotlivých účinkujících a na konci řekne, že je to všechno. Ale hlavně ať všichni vědí, že on je Tomina Jeřábek.(20.12.2018)

• xxmartinxx

Viděl jsem jen pár kusých výstupů na Youtube, ale pokud jsem neměl sakra smůlu na výběr, tak musí být tenhle pořad obdivuhodně komplexní genocida humoru. PS: Rada nad zlato - Když už se publikum nesměje (a kdo by se mu divil), chtělo by to aspoň nezabírat otrávený ksichty lidí, kteří zjevně přemýšlejí o tom, jak co nejrychleji opustit tuhle potápějící se loď.(9.10.2016)