Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  *

  Viděl jsem jen pár kusých výstupů na Youtube, ale pokud jsem neměl sakra smůlu na výběr, tak musí být tenhle pořad obdivuhodně komplexní genocida humoru. PS: Rada nad zlato - Když už se publikum nesměje (a kdo by se mu divil), chtělo by to aspoň nezabírat otrávený ksichty lidí, kteří zjevně přemýšlejí o tom, jak co nejrychleji opustit tuhle potápějící se loď.(9.10.2016)

 • P1tr
  **

  Je fajn, že odkaz pořadu Na stojáka pokračuje a tuzemská stand up scéna se stále hlásí o pozornost, ovšem rizikem tohoto pořadu jsou účastníci, resp. jejich nevyrovnaná kvalita. Někdy narazíte na geniální výstupy ale často přijdou na řadu také tragičtí komikové, kteří se komiky vlastně ani nazvat nedají. Téměř v každém díle je alespoň jedno nepovedené vystoupení, tudíž si žádný díl nelze užít naplno, ale pořadu nelze v žádném případě upřít snahu o šíření povědomí o standup komedii, která má u nás potenciál kvést a nezbývá než doufat, že Comedy Club vychová, či aspoň inspiruje k vystupování budoucí Českou komediální špičku.(4.3.2018)

 • Big Bear
  **

  Slabší odvar Na stojáka. Koncept stejný, těch nadaných účinkujících už je tam méně. Ono se i to publikum méně směje. Sem tam tam zavítají známější kusy - Pavlásek, Knor, Hynek, Čech, ale většinou je to průměrná zábava. A u Pavláska jsem si dokonce jednou všiml, že tam šel se stejnými fóry jako byl v Na stojáka. A odjakživa platilo, že opakovaný vtip není vtipem... * *(2.1.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Comedy Club už není tak dobrý jako Na Stojáka, přestože se zde vyskytla většina stejných lidí – bohužel i množství trotlů, kteří už tak dobře nedokázali pobavit. Chtěli se svést na stejné vlně, jenže se jim to bohužel vymknulo z pod kontroly a lidi už to prostě tolik nebavilo. Což byl i můj případ, protože já si raději pustím staré scénky, u kterých se dokážu pobavit ještě dnes…(22.1.2019)

 • GlamourCat
  odpad!

  Jen ten "dovolený" humor. To znamená jakoby odvážný, ale jen v rámci toho, co se všeobecně říkat může. Namísto toho, aby se proti této propagandě takovým způsobem bojovalo, je propaganda ve "vtipném" obalu. Takže, děláme si legraci ze zdravého jídla, z muslimů, z porodů doma atd atd. To jsou dovolená témata a veřejnost je zesměšňovat může. Srabi.(23.9.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace