Bungó Stray Dogs

• Japonsko Bungou Stray Dogs (více)
Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Komedie / Mysteriózní
Japonsko, (2016–2023), 23 h 35 min (Minutáž: 23–24 min)

Předloha:

Asagiri Kafka (komiks)

Hudba:

Taku Iwasaki

Mamoru Mijano, Júto Uemura, Hiroši Kamija, Sumire Morohoši, Asami Seto, Tošijuki Tojonaga, Hiroši Naka, Wataru Hatano, Kišó Tanijama, Jošimasa Hosoja (více)

Série(5) / Epizody(61)

Nakajima Atsushi byl vyhozen ze sirotčince, a tak se protlouká světem bez přístřeší a na pokraji vyhladovění. Jednoho dne, když sedí na břehu řeky, spatří v proudu tělo. Bez přemýšlení se vydá do vln a z nich zachrání mladého muže. Ten jeho snahu však vůbec neocení, protože se pokoušel v proudu řeky o sebevraždu. Tímto mladým mužem se sebevražednými sklony je Dazai Osamu, který je spolu se svým partnerem Kunikidou členem velmi zvláštní detektivní agentury. Všichni její členové mají speciální schopnosti a vyšetřují případy zaměřené na podobně nadané jedince, které jsou až příliš nebezpečné pro policii nebo armádu. Jejich současným úkolem je stopování velmi nebezpečného tygra, který ohrožuje všechny v okolí. Velmi brzy se ukáže, že Atsushi má s tímto tygrem společného mnohem víc, než kdokoli čekal, a že jeho budoucnost bude velmi úzce spojena s touto zvláštní detektivní agenturou. (Jeoffrey)

Recenze uživatele sans.sourire k tomuto seriálu (12)

Dazai, Čúja, džúgosai (2019) (S03E01)

Jsem neskutečně zmatený a naprosto ztracený. Špatné mi to však nepřijde. ()

Aragami wa ima (2019) (S03E02)

Bohužel navazuji na tradici s druhou série, tedy že to skoro vůbec nepoutá mou pozornost. Velmi mě to ovšem mrzí. ()

Slap the Stick & Addict (2019) (S03E05)

Konečně vidím Atsushiho a vrací se to do pravých Bungou Stray Dogs kolejí. Tenhle díl se mi konečně pořádně líbil. Přišel mi opravdu fajn. ()

Kamen no ansacuša (2019) (S03E08)

To nebylo vůbec špatné, jen tomu nedokážu věnovat plnou pozornost, což mě celkem mrzí. ()

Tomogui (Sono iči) (2019) (S03E09)

Mrzí mě to, ale Bungou Stray Dogs už prostě nedokáže udržet moji pozornost. Některé scény z tohoto dílu byly smutné, emotivní, ale prostě... Špatné to rozhodně není. ()

Tomogui (Sono ni) (2019) (S03E10)

Moje pozornost se úplně vytratila. Kéž by se to vrátilo do první série, kdy mne toto anime opravdu bavilo. ()

Echo (2019) (S03E12)

Ani v žádné epizodě snad žádné zlepšení... ()