• LeitoSE

Keď som si prečítal obsah tohto anime, tak mi prišlo veľmi lákavé a nápadité v rámci tematiky so superschopnosťami. Preto absolútne netuším, čo mi nesadlo pri jeho pozeraní, animácia je slušná, všetky postavy majú svoju charakteristickú deformovanú črtu, ktorá slúži na pobavenie a nie sú ňou nejako výrazne otravné a dej mal potenciál sa rozvinúť v niečo zaujímavejšie. Presne rovnaký problém som mal ale aj pri Kekkai sensen, kde napriek peknej akcii som mal stále pocit nudy a zrakom som sledoval niečo úplne iné na obrazovke. Možno som však pozeral naňho naozaj len keď som nemal na niečo podobné vôbec náladu, takže v budúcnu mu pravdepodobne dám ešte jednu šancu. Drop 3/12 – 40%(21.9.2016)

Na začátku hladovějící sirotek... Na konci hrdý tygr. Ne, žertuji. Ale bavila jsem se. Už jenom fakt, že mi celý tým tak nějak záhadně přirostl k srdci, je pro mě dostačující, že toto anime stálo za těch pár hodin. Má nejoblíbenější postava je rozhodně Akutagawa. A hned po něm Higuchi. Nevím proč, ale tyto dva jsem si hned oblíbila. (A ne, nemůže za to vůbec žádné video z Youtube, které jsem čirou náhodou viděla předtím a které by mě čirou náhodou přimělo si to okamžitě stáhnout a shlédnout - jak krásná lež, že?) S touto prací jsem vskutku spokojená. Ani na krátkou chvíli jsem neodvrátila pohled od obrazovky a všechny díly sjela během chvíle. Hezky rychle to uteklo. A ten konec? Já čekala, že bude otevřený, ale že až tak moc? Třetí strana? Bude válka o to větší? Budu trpělivě očekávat druhou sérii.(20.7.2016)