Bakuon!! (TV seriál)

ばくおん!!

Bakuon!!

Animovaný

Japonsko, 2016, ?x24 min

Nebudu lhát a na plno řeknu, že se mi to líbilo. Sice nejsem kdoví jaký blázen do motorek, ale má to milá děvčátka na motorkách, takže je to pro mě... Působilo to roztomile a vtipně a hlavní hrdinku a její naivitu jsem neměl problém si zamilovat, stejně jako ostatní děvčátka. Takže já si tenhle svět, kde jsou si všichni motorkáři rovni (kromě těch co jezdí na Suzuki) a kde mají na škole motorkářský klub, který vede největší závodnická legenda (Někdo o ní tvrdí, že za sebou v prachu nechala spousty cyklistů. Nikdo neví jak vypadá ani jaký má hlas. Jediné co s jistotou vím je, že je to Stigova anime sestřenice Raimu !!!) vcelku příjemně užil... Jediným smutným faktem je, že svět motorek anime fanoušky asi příliš zajímat nebude a tak pochybuji, že se dočkám další sezóny. Přitom je to škoda, protože vášeň pro motorky dle mého autoři vystihly docela dobře a když i člověk, co ho motorky vůbec nezajímají začal koketovat s myšlenkou, že jízda na motorce a vůbec pořídit si motorku, není vlastně vůbec hloupý nápad, tak to svůj účel u mě vcelku splnilo. Zkrátka to byla taková příjemná jízda letní krajinou a když už i Ježíš jezdí na motorce a užívá si to, tak tomu prostě nemůžu dát špatné hodnocení. 7,5/10(9.4.2016)