Reklama

Reklama

Netoge no jome wa onnanoko dža nai to omotta?

(seriál)
  • Japonsko ネトゲの嫁は女の子じゃないと思った? (více)

Epizody(12)

Obsahy(1)

Hraní MMORPG her může být velmi příjemná záležitost, během které se člověk může seznámit se spoustou zajímavých lidí. Hideki Nishimura se však velmi brzy přesvědčil o tom, že svět na obrazovce monitoru se od toho skutečného může krutě lišit. Rusian, jak si Hideki ve světě her říká, totiž jednoho dne vyznal svou lásku rozkošné dívce Nekohime s kočičími oušky, a to jen proto, aby se od ní vzápětí dozvěděl, že toto děvče ovládá ve skutečnosti muž! A tak začal být Hideki mnohem více ostražitý. Není tedy divu, že když mu vyznala lásku jedna z členek jeho gildy, byl velmi podezřívavý. Vše však změnil nápad setkat se v reálném světě se všemi členy svého týmu. K Hidekiho překvapení je Ako, která mu vyznala ve hře lásku, opravdu dívkou stejně jako ostatní členové, což Hideki opravdu nečekal. Navíc to nejsou jen obyčejné dívky, ale jde o předsedkyni studentské rady Kyou a Hidekiho spolužačku Akane, která si Hidekiho velmi často dobírá. Co je však pro Hidekiho největším překvapením, je fakt, že Ako prakticky nerozlišuje mezi světem v počítači a tím skutečným, a tak považuje Hidekiho za svého vyvoleného muže Rusiana. Toto však může velmi vážně zkomplikovat Hidekiho studentský život, a tak vzniká nový školní klub, který se hodlá zaměřit na pomoc Ako skrze společné hraní MMORPG her. (Jeoffrey)

(více)

Recenze (3)

Lettanea

všechny recenze uživatele

Ako to totálne ničí. Bolo mi trápne za všetky postavy dokopy a zasmial som sa max 2 krát za epizódu. Škoda, potenciál to určite malo. Drop po dvoch častiach. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Sice nevím tak úplně přesně proč, ale mě se to ve výsledku docela líbilo. Původně to na mě působilo jako takový slice of life harem z prostředí hráčů MMORPG s trochou toho vtipu, docela sympatickými postavami a nijak extrémně originálním příběhem. No a ve výsledku je to vlastně tak, akorát to není tak úplně harem, protože hlavní hrdina má své romantické záměry plně rozmyšlené a ostatní dívky jeho vztah s Ako víceméně respektují. Takže je to místo toho haremu hlavně ten slice of life o tom, jak se "roztomilá" asociální dívka, která nerozeznává rozdíl mezi hrou a realitou poblázní do svého prince ze hry, kterým je z počátku lehce nedůvěřivý "typický student" Hideki, neboli Rusian. No a ten se rozhodne jí s ostatními spoluhráči pomoct z její ulity a napravit jí hlavu, což se mu částečně daří, ale zároveň sám začíná mazat rozdíly mezi hrou a realitou... Co se postav týká, jsou to většinou zase klasické šablony (typický student, tsundere blondýna...) a v podstatě hlavním tahounem všeho je Ako, i když hlavním charakterem má být Rusian vše se nakonec stejně hlavně točí kolem ní. No a tady nastává problém. Ako je naivní hloupoučké děvčátko, které visí na svém Rusianovi jako pejsek, Ako občas nedává smysl a je to především ona, kdo má být tím vtipným a originálním elementem. Problém je tedy v tom, že pokud vám tohle děvčátko nesedne, pak prostě sledovat déle jak 3 díly nevydržíte, protože Ako je všude a skoro vše je o Ako. Mě Ako nevadila a i jsem se tou její podivností nechal malinko okouzlit, což asi hlavně rozhoduje o výsledném hodnocení. Hudba mě příliš nenadchla a animace nebyla dle mého také nic světového, tady bych to viděl spíš na mírný podprůměr, kdy především ty pasáže ze hry mi přišli moc barevné a divné (první moment, kdy jsem viděl herního Rusiana, nebo spíš jeho oči, které vypadají, jako by na ně někdo použil řasenku, byl jedno velké WTF). Takže i když je to hodně rozporuplné a kvalitativně bych to viděl tak na ty 2*, tak můj pocit ze sledování byl o něco lepší, takže dám 3*, prohlásím to za +/- průměrné a ukončím tohle své rozepisování dřív, než přestanu rozlišovat rozdíl mezi světem před a v počítači... 5,5/10 ()

Reklama

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

Co kdyby se příběh SAO neodehrával ve hře, ale na živo. Co kdyby byl hlavní hrdina také kůl, také byl obklopen kůl harémem a všechno bylo kůl. Jak by řekl Abed z The Community... kůl kůl kůl. Harem nuda ()

Galerie (68)

Reklama

Reklama