Epizody(13)

Magi se stal Králem sedmi moří a už jako kluk chtěl, aby se na světě žilo líp. Všechno začalo nebezpečnou kobkou. (Netflix)

Víteček

Vypadá to opravdu pěkně, ale to je tak asi vše. Příběh je slaboučký, postavy nezajímavé a je strašně to tlačí na pilu se svým poselstvím a nekonečnými deklamacemi, až to začne rychle nudit. Což je paradoxní, protože je to zároveň strašně uspěchané. ()

Herr_Karotte

Dalsi mirne zklamani roku 2016... Z niceho nic se objevi super drsnej typek z nezname vesnice uprostred niceho, kterej drti vsechny kolem sebe a serfuje na horkych gejzirech. Pak tam je par dilu, ktery jsou zajimavy i obcas vtipny, a pak z niceho nic ziska dalsi super-schopnost a vsechny porazi... Jako neni to spatny, akorat trochu moc primocary. ()

Jeoffrey

Začátek je dle mého lepší, než u série OVA z roku 2014. Je to více a detailněji rozpracované, kdy Sindibádovo dětství dali do celé jedné episody, místo aby o něm byla jen drobná zmínka během děje. Navíc tam přibylo i pár nových elementů (např. ten špeh), které podporují celý příběh a dávají mu větší hloubku. Také všechny ty známé tváře na začátku prvního dílu potěšily... Zkrátka abych si ušetřil další zbytečné úvahy, tak přidám jednu "velmi hlubokou" obecnou pravdu - pokud máte obsáhlejší materiál, tak mu delší zpracování může jen prospět. Animace mi přijde lepší jak v původním OVA. No a i další díly se docela povedly. Charaktery jsou sympatické, místy je tam i slušná dávka vtipu a příběh je také docela zajímavý. Takže u mě ve výsledku spokojenost. 8/10 ()

DaweForeman

No trochu teďkon jsem zmaten a nevidím žádný smysl v onom 5-ti dílném OVA, když všech 5 dílů je tu zase znova s několika událostma navíc a ještě několika díly navrch. Ale musím uznat, že tohle se jim opravdu povedlo. Tohle má to správné dobrodružství a opět si to drží ten super vtip. Navíc se tu člověk dozví spoustu okolností, které v hlavních dvou seriálech nebyly. Animace i hudba dobrá. ()

LeitoSE

Spin-off od jedného z často prehliadaných shounenov, ktorý je prekvapivo skvelo spracovaný na pomery daného žánru. Je tu, podobne ako v pôvodnom anime, striedanie komediálnych prvkov s dejom, ktorý má rýchly spád a nikdy nenudí. Každá postava dostane svoj priestor a je ľahko obľúbiteľná. Animácia aj hudba sú lepším priemerom. Na pôvodné 5-dielne OVA sa neoplatí pozerať, pretože presne ten istý dej je spracovaný aj tu. 13/13 - 85% ()