The Lost Honour of Christopher Jefferies (TV seriál)

Velká Británie, 2014

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Zcela bezchybný a brilantní výkon Jasona Watkinse, který je spíše seriálovým hercem, tady dostal příležitost hrát hlavní roli a já jsem mohla sledovat, jak dvě hodiny hraje muže, kterému média i policie zničila jeho pověst a nejen to. Že to bylo podle skutečné události ještě zvýšilo mé nadšení z následného vyústění. Velmi, velmi dobré, doporučuji.(26.4.2016)

Výborne nakrútené so skvelými hereckými výkonmi . A kedže v hlavnej úlohe máme intelektuálne sofistikovaného akademika, ktorého briliantne stvárnil Jason Watkins, film je obohatený i o kvalitné hlášky a typický britský humor. Naozaj máličko chýbalo u mňa, aby som tomu vypiekol plnú šajbu! P.S. Dovolím si tvrdiť, že ku kvalite filmu prispeli i rovnako výborné titulky od datel071. 85%(17.4.2016)

Úžasný herecký výkon. Fajn příběh a happy end. Proč ne?(17.8.2018)

Jason Watkins po zásluze dostal BAFTU. K vyprávění by možná stačilo 2x45 min ne 2x60, ale záleží na úhlu pohledu.(23.4.2016)

Bulvární média lačnící po senzacích dokážou zničit život slušnému, nevinnému člověku, který se provinil jedinou věcí - je jiný než ostatní. Jenže tenhle film taky skvěle ukazuje, že svůj velký (a možná hlavní) podíl viny neseme všichni. Kvůli svému strachu z jinakosti snadno odsoudíme někoho, o kom nevíme vůbec nic. Stačí nám, že je "jiný" než my, že se vymyká průměru. Jak snadno pak uvěříme, že takový člověk je úchylný vrahoun mladých dívek. Jen se na něj podívejte, pani, dyk mu to kouká z očí!(18.8.2017)