Bez obojku

Unleashed

Komedie / Romantický

USA, 2016, 96 min (Alternativní: 90 min)

• Aljak

Nič proti komédiám tohto typu, v podstate v tom bol dokonca kus originality - akurát že žiadna poriadna pointa, ktorá by v tomto prípade naozaj prospela. Šablóna jak vyšitá, do toho klišovité situácie, nevýrazný humor, a koniec koncov len nevýrazná oddychovka, nad ktorou človek nemusel nijako extra premýšľať. A pritom vzhľadom na ústredný námet (premena mačky a psa na mužov), dával tomu slušnú šancu na úspech. Lenže... šablóna!(23.9.2017)

Emma měla být farmářka, chovat koně (já mám koně, vraný koně, to jsou koně mí) a volečka (když jsem já sloužil to sedmý léto, vysloužil jsem si volečka za to). Proč? Mohl bych pak s klidným svědomím napsat jen: "ty koni, to byla ale konina" nebo "taková volovina, ty vole". Ale takhle? Co si má počít největší žijící básník s vypelichaným kocourem a uslintaným psem? Bezprostředně mě napadá jen, že život je pes. Co si budeme povídat: hledáte - ať už slušného chlapa, nebo jen ta správná slova - a nenacházíte... a to je vskutku (práce) pro kočku. 55%(24.11.2017)

Strašná blbost, která ale asi má něco do sebe, podobně jako ta zajímavá ošklivka Kate Micucci v hlavní roli, která je v některých záběrech kupodivu docela hezká - a navíc rozhodně nevypadá na svůj věk (v době natáčení jí bylo 36 let). Každý, kdo má doma psa nebo kočku, se u toho může docela zasmát, i když někdy je ten humor fakt hodně debilní. Jinak dějová linka s vývojem appky mě tam dost otravovala, podobně jako mi vůbec nesednul týpek, s kterým se dá Emma nakonec dohromady (což mi bylo jasné už v momentě, kdy se ten ňouma poprvé objevil na scéně - celkově je ten film předvídatelný až hrůza) - vlastně mi je asi způsob, jakým ten film mixuje klasické romcom ingredience s crazy komikou - a ještě si "nefér" vypomáhá zásahem nadpřirozena - dost protivný, a ani mi to nepřišlo jako zas až taková sranda, takže podruhé už bych se tomu spíš vyhnul.(23.12.2019)

Kate Micucci sice není Miss World, ale je neuvěřitelně roztomilá! Když se jí domácí mazlíčci změní ve dva sexy chlápky, čekala jsem větší odvaz. Vtipy moc nefungují a popravdě jich tam ani moc není. Zhusta se to blíží trapnosti. Je to prostě americká romantická komedie, která zapadne. S postavami podle šablony - hodný chlápek od vedle, cool nejlepší kamarádka.... Potěšilo mě, že Kočičí muž si v lidském světě vedl o poznání lépe než Psí chlápek. ----- A teď už asi víte, jakému zvířeti dávám přednost :) SHRNUTÍ: Když si chcete pořídit domácího mazlíčka a nemůžete se rozhodnout mezi psem a kočkou.(29.7.2018)

• angel74

Dost ulítla hlavní zápletka, související s proměnou kocoura a psa v rádoby přitažlivé muže, by mi ani nevadila, pokud by to celé nepůsobilo jako laciná romance pro naivní ošklivá káčátka. Několik scén sice docela pobaví, ale snadno předvídatelný konec a těžko skousnutelné herecké kreace protagonistů hlavních rolí neumožňují této komedii překročit hranici průměrné filmové zábavy. (40%)(7.2.2021)

• - Po skončení natáčení darovala Kate Micucci všem členům natáčecího týmu kresby se svým podpisem. (Fary)