Bez obojku

Unleashed

Komedie / Romantický

USA, 2016, 96 min (Alternativní: 90 min)

Finn Taylor

Rob Riutta

Kostýmy:

Samantha Kuester
  • Aljak

Nič proti komédiám tohto typu, v podstate v tom bol dokonca kus originality - akurát že žiadna poriadna pointa, ktorá by v tomto prípade naozaj prospela. Šablóna jak vyšitá, do toho klišovité situácie, nevýrazný humor, a koniec koncov len nevýrazná oddychovka, nad ktorou človek nemusel nijako extra premýšľať. A pritom vzhľadom na ústredný námet (premena mačky a psa na mužov), dával tomu slušnú šancu na úspech. Lenže... šablóna!(23.9.2017)

Hodně slušná ulítlost. V hlavní roli máme holku, která neví, co chce. Zároveň ale žije se psem a kočkou. Jeden vybouřený večer ale způsobí, že se z kočky a psa stane člověk a okamžitě začnou mladou, nadějnou nabalovat. Absurdnost nebere meze, ale milost filmu vše zachraňuje. Nakonec jsem se sice moc nesmál (myšleno až bych se za břicho popadal), ale zato se mi na film příjemně koukalo.(22.6.2018)

Emma měla být farmářka, chovat koně (já mám koně, vraný koně, to jsou koně mí) a volečka (když jsem já sloužil to sedmý léto, vysloužil jsem si volečka za to). Proč? Mohl bych pak s klidným svědomím napsat jen: "ty koni, to byla ale konina" nebo "taková volovina, ty vole". Ale takhle? Co si má počít největší žijící básník s vypelichaným kocourem a uslintaným psem? Bezprostředně mě napadá jen, že život je pes. Co si budeme povídat: hledáte - ať už slušného chlapa, nebo jen ta správná slova - a nenacházíte... a to je vskutku (práce) pro kočku. 55%(24.11.2017)

Nečekejte od toho nic oduševnělého, jen ptákovinu pro pobavení. A Kate Micucci je prostě ošklivé káčátko k sežrání.(3.9.2017)

Kate Micucci sice není Miss World, ale je neuvěřitelně roztomilá! Když se jí domácí mazlíčci změní ve dva sexy chlápky, čekala jsem větší odvaz. Vtipy moc nefungují a popravdě jich tam ani moc není. Zhusta se to blíží trapnosti. Je to prostě americká romantická komedie, která zapadne. S postavami podle šablony - hodný chlápek od vedle, cool nejlepší kamarádka.... Potěšilo mě, že Kočičí muž si v lidském světě vedl o poznání lépe než Psí chlápek. ----- A teď už asi víte, jakému zvířeti dávám přednost :) SHRNUTÍ: Když si chcete pořídit domácího mazlíčka a nemůžete se rozhodnout mezi psem a kočkou.(29.7.2018)

• - Po skončení natáčení darovala Kate Micucci všem členům natáčecího týmu kresby se svým podpisem. (Fary)