poster

Bez obojku

 • USA

  Unleashed

Komedie / Romantický

USA, 2016, 96 min (Alternativní: 90 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  **

  Nič proti komédiám tohto typu, v podstate v tom bol dokonca kus originality - akurát že žiadna poriadna pointa, ktorá by v tomto prípade naozaj prospela. Šablóna jak vyšitá, do toho klišovité situácie, nevýrazný humor, a koniec koncov len nevýrazná oddychovka, nad ktorou človek nemusel nijako extra premýšľať. A pritom vzhľadom na ústredný námet (premena mačky a psa na mužov), dával tomu slušnú šancu na úspech. Lenže... šablóna!(23.9.2017)

 • Elfias Dóže
  ***

  Emma měla být farmářka, chovat koně (já mám koně, vraný koně, to jsou koně mí) a volečka (když jsem já sloužil to sedmý léto, vysloužil jsem si volečka za to). Proč? Mohl bych pak s klidným svědomím napsat jen: "ty koni, to byla ale konina" nebo "taková volovina, ty vole". Ale takhle? Co si má počít největší žijící básník s vypelichaným kocourem a uslintaným psem? Bezprostředně mě napadá jen, že život je pes. Co si budeme povídat: hledáte - ať už slušného chlapa, nebo jen ta správná slova - a nenacházíte... a to je vskutku (práce) pro kočku. 55%(24.11.2017)

 • Vančura
  ***

  Strašná blbost, která ale asi má něco do sebe, podobně jako ta zajímavá ošklivka Kate Micucci v hlavní roli, která je v některých záběrech kupodivu docela hezká - a navíc rozhodně nevypadá na svůj věk (v době natáčení jí bylo 36 let). Každý, kdo má doma psa nebo kočku, se u toho může docela zasmát, i když někdy je ten humor fakt hodně debilní. Jinak dějová linka s vývojem appky mě tam dost otravovala, podobně jako mi vůbec nesednul týpek, s kterým se dá Emma nakonec dohromady (což mi bylo jasné už v momentě, kdy se ten ňouma poprvé objevil na scéně - celkově je ten film předvídatelný až hrůza) - vlastně mi je asi způsob, jakým ten film mixuje klasické romcom ingredience s crazy komikou - a ještě si "nefér" vypomáhá zásahem nadpřirozena - dost protivný, a ani mi to nepřišlo jako zas až taková sranda, takže podruhé už bych se tomu spíš vyhnul.(23.12.2019)

 • rikitiki
  ***

  Kate Micucci sice není Miss World, ale je neuvěřitelně roztomilá! Když se jí domácí mazlíčci změní ve dva sexy chlápky, čekala jsem větší odvaz. Vtipy moc nefungují a popravdě jich tam ani moc není. Zhusta se to blíží trapnosti. Je to prostě americká romantická komedie, která zapadne. S postavami podle šablony - hodný chlápek od vedle, cool nejlepší kamarádka.... Potěšilo mě, že Kočičí muž si v lidském světě vedl o poznání lépe než Psí chlápek. ----- A teď už asi víte, jakému zvířeti dávám přednost :) SHRNUTÍ: Když si chcete pořídit domácího mazlíčka a nemůžete se rozhodnout mezi psem a kočkou.(29.7.2018)

 • angel74
  **

  Dost ulítla hlavní zápletka, související s proměnou kocoura a psa v rádoby přitažlivé muže, by mi ani nevadila, pokud by to celé nepůsobilo jako laciná romance pro naivní ošklivá káčátka. Několik scén sice docela pobaví, ale snadno předvídatelný konec a těžko skousnutelné herecké kreace protagonistů hlavních rolí neumožňují této komedii překročit hranici průměrné filmové zábavy. (40%)(7.2.2021)

 • - Po skončení natáčení darovala Kate Micucci všem členům natáčecího týmu kresby se svým podpisem. (Fary)