The Detour (TV seriál)

Komedie

USA, 2016–2019, 15 h 24 min (Minutáž: 21–32 min)

Rob Kolar

Jason Jones, Natalie Zea, Ashley Gerasimovich, Liam Carroll, Daniella Pineda, Darin Cooper, Deja Dee, Taylor Kowalski, Adam Boyer, Tom Amandes, Judge Reinhold, Weronika Rosati, Britt Rentschler, Maz Jobrani, Kimrie Lewis-Davis, John Ducey, Michael Ensign, Eddie Shin, Wilbur Fitzgerald, TJ Hassan, Fred Melamed, Peggy Sheffield, Ned Bellamy, Dave Hager, Michael Harding, Rey Hernandez, Mindy Sterling, Estes Tarver, Kimberly Hidalgo, Hakim Callender, Jeffrey Vincent Parise, Aidan Schroeder, Samantha Bee, Vanessa Lengies, Jenna Bryant, James Cromwell, Erik King, Hilary Mann, Souleymane Sy Savane, Laura Benanti, Mamoudou Athie, Cassidy Gifford, Andrew Pang, Marceline Hugot, Max Casella, Devika Bhise, Bianca Haase, John Scurti, Alex Ziwak, Whitney Kimball Long, Laura Hughes, Amy Shiels, Christina Collard, Suzy Kaye, Natalie Roy, Teddy Cañez, Paloma Guzmán, Perry Yung, Kisha Tikina Burgos, John Oliver, Rebecca Koon, Henry Stram, Larry Mitchell, Niki Spiridakos, Nina Jones, Pete Burris, Rob Kolar, Mary Grill, Daphne Hoskins, Sarah Rich, Dalias Blake, Denitra Isler, Sally Pressman, Graham Greene, James Dugan, Danny Dworkis, Caitlynne Medrek, Tinsel Korey, David LeReaney, Roy Wood Jr., Aleks Paunovic, Bret Hart, Paula Giroday, Gordon Pinsent, Garfield Wilson, Michael Kopsa, Peter Benson, Julia Benson, Byron Noble, Sarah Corrigan, Gabrielle Ryan, Amy Bettina, Maddie Phillips, Richard Fullerton, Tuffy Questell, Jeanie Cloutier

Tak tohle mě docela dostalo. První série o rodinném tripu, který není až tak dovolená. Každý díl přijde s nečím zajímavým a dost sem se bavil, hlavně člověk něco tuší podle toho co tvůrci ukazují a na konci to je úplně jinak. Líbilo se mi, že to není klasická komedie, kterých se každou sezónu vyklube spousta a že se tvůrci nebáli sprostých slov a dospělejších témat. Druhá série mi přišla slabší o proti té první a nebyla tak zábavná. Část je věnována "historii" rodiny a tak se podíváme do začátku vztahu a tak podobně. Posledních pár dílu je ale povedených a tak sem rád za prodloužení na třetí sérii, které pomohla větší sledovanost a hlavně dobré recenze.(6.11.2017)

• Baerdeller

Táta, manžel od rodiny znenadání zruší letenky na plánovanou dovolenou a místo toho vezme svojí rodinu autem přes půl USA na lepší "dovolenou" na Floridě. Nicméně se v průběhu cesty vyskytne fůra neočekávaných skutečností a zjistíte, že ne všechno je takové, jak to na první pohled vypadá... Šílená (trochu jako Wrong mans) rodinná dovolená, která získala druhou sérii ještě před začátkem vysílání té první, přičemž je to jen dobře, protože sledovanost v průběhu první série šla ke dnu a já se na druhou sérii rád podívám. Nic světoborného, ale v té záplavě romantických komedií a teen komiksáren je podobná ztřeštěnost příjemnou změnou. 3*** EDIT: Druhá série je vyloženě trapas. Fekálních vtipů strašně přibylo a celkově ten crazy náboj vyprchal s výjimkou tak posledních třech epizod... Po druhé sezóně snižuji hodnocení na dvě 2**.(3.6.2016)