Sniper: Ghost Shooter

Akční / Drama / Válečný

USA, 2016, 99 min

• Audit

Udatná USA army v plném nasazení. Zlikviduje víc než stačí film dodat. Hned první scéna a mrtvých víc než dost. První likvidace na souši, potom ty mrtvé postřílejí na břehu řeky, a aby toho nebylo dost, tak je musí ještě na potřetí rozstřílet na člunech. Ostřelovači v parádních Ray banech, kdo by taky šel do akce bez módních doplňků. A to jsem si myslel, že Ramba už nikdo nepřekoná.(6.9.2016)

Billy Zane je zárukou toho, že by snímek mohl být docela sranda. To v tomhle případě rozhodně platí, a tak se můžete těšit na pár jeho celkem ucházejících dialogů. Snímek ale funguje i v akční rovině, kdy některé ty odstřelovačské scény jsou skutečně docela dobré a napínavé. Sníper v moderním provedení je fajn.(29.8.2016)

• Arsenal83

Ďalšia americká propaganda. Šírenie demokracie tentokrát neobišlo ani Gruzínsko, a tak si bradatí pastieri naplno mohli užiť láskavý prínos pomocou dronov, raketometov a skrytých zbabelcov, rozumej ostreľovačov. Chvíľu by si človek mohol pomyslieť, že snáď ide o komédiu, keď sa nafukovacie člny neponoria do vody ani po desiatkach utŕžených rán. Scenár je slabší, o hercoch sa asi nedá hovoriť, všetko je založené čisto na bezuzdnej streľbe ako z nejakej PC hry.(20.4.2017)

• desade

Čo myslíte, ak strieľa americký vrtuľník z guľometu zo vzduchu na nepriateľských mudžahedínov, plaviacich sa na gumených člnoch a niekoľkých odrovná, prederavia sa aj ich člny? Alebo, keď sa americký ostreľovač zgúľa zo strmého kopca, bude mať tú istú palebnú pozíciu, ako na kopci? Takže moc logicky nerozmýšľať a užiť si "ekšn". Kto to nevie, nech sa ide radšej poprechádzať do priestoru vyhradenému k venčeniu psov a nepozerá pod nohy. Zážitok ten istý, ale bude v tom logika.(16.9.2016)

Očekával jsem další levné béčko s hloupým příběhem a špatnou režií. A dostal jsem plnohodnotný film, vcelku zručně natočený. Výprava byla hodně solidní, vzhledem k tomu, že na některých digitálních explozích byl znát nízký rozpočet. Jsem mile překvapen a proto dávám v rámci žánru za pět. Jinak bych mu dal čtyři.(4.9.2016)