Ale jo, vcelku jsem se bavil!!!(7.8.2016)

Dnes klasika klasik. Nekompromisní policajt Nick Nolte, který vytáhne Eddieho Murphyho z lochu, aby mu pomohl najít Jamese Remara a Sonnyho Landhama. Nechybí akce, vtip, R-ko. Film baví od začátku do konce. Někdy je zapotřebí vyříkat si problém pěstmi u auta a kolegům z práce říct, že to máte pod kontrolou :-D(29.9.2018)

Nadpriemerná akčná komédia. Filmy ako tento sa teraz točia dosť často, aj kedˇďosť nevyrovnanej kvality. 48 Hodín je ale skôr krimi filmom, pretože humoru je v nom prekvapujúco málo. Nick Nolte a Eddie Murphy odviedli dobrú prácu, ale hlavnú úlohu hrá Nolte, pretože Murphy sa dostáva do filmu asi až po 20 minútach. Na 4 hviezdičky to ešťe nieje, ale sú to kvalitné 3 hviezdičky.(28.1.2004)

Tenhle film já prostě miluju."To je balík,kdes k nim přišel?" "Dneska jsem bral" "Blbost,takovýho vola nikde nevemou"Scénka jak Si Murphy děla respekt v baru kde hledají Billiho medvěda je prostě nej."Místo abych se miloval se svojí holkou nebo byl doma tak tady courám venku a k tomu ještě s takovou černou hubou jako jsi ty":)))(15.12.2008)

69% Už to jaksi není úplně ono, ale pořád to má své kouzlo, tak jako mnoho podobných filmů z té doby. Možná, že za mé nízké hodnocení může příšerný dabing novy. Eddie Murphy dabovaný Dejdarem – to je fakt zlý sen, něco hnusného!(7.4.2010)

Na poliše z Bewerly Hils to sice nemá, ale pořád tento film nabízí celkem slušnou zábavu s průměrnou dávkou akce a poldou co se s parťákem nejdřív nesnese a nakonec ho pomalu miluje :-) Jediné co zamrzí je , že není více vtipných hlášek a situací a hlavně novátorský dabing mi moc nesedl. Prima film na nedělní zamračený odpoledne.(18.11.2010)

pěkný snímek.martin dejdar výborně dabuje eddieho....(9.7.2011)

Velmi povedený film ve svém žánru. Nick Nolte a Eddie Murphy v tomto filmu předvádějí své vrcholné herecké umění. Film je velmi strhující a člověk se u koukání na něj rozhodně nenudí, občas se i zasmějete.(20.9.2011)

Prvý film Eddieho ale myslim si že sa tej ulohy zhostil paradne a zostalo mu to dodnes.(29.10.2011)

Jeden z najlepších akčných krimi filmov.Dobrý humor,tak isto aj herci ale hlavne výborný soundtrack.(7.5.2013)

• bertrand

Přihlouplé, ale dneska už holt klasika (pan B. se asi nikdy nedozví proč, i když viděl několikráte.... )(21.1.2015)

Dobrá zábava.(20.9.2015)

Eddie Murphy je hvězda a jeho momenty i scény jsou nezapomenutelné. Stejně tak jeho parťák podává úžasný výkon. Příběh je vcelku rutinní, to co dělá tento snímek zábavným jsou dialogy. Krásné jsou i akční a násilné scény. :) (viděno s 2. dabingem)(15.8.2018)

Ze začátku jsem moc nerozuměl proč zrovna komedie? Připadalo mě to jako klasický thriller z 80tých let. Naštěstí se všechno obrátilo příchodem Eddieho na scénu. Murphy a Nolte je docela zdařila dvojíce. Jen bych to možná trochu více osolil tím vtipem. Bohužel k mé smůle jsou to viděl s velice amatérských dabingem jak aspoň tedy mě to přišlo.(29.1.2008)

Reggie: Jacku, povídej mi pohádku. Jack: Polib mi prdel! Reggie: Á, ta je moje oblíbená.(27.11.2008)

kdyby se film natočil po roce 2000, byl by technicky dokonalejší. To je jediné, co mi na filmu výrazně vadilo, jeho vizuál byl slabý. Jinak měl film napětí, akci, vtip, překvapení.(13.2.2011)

Vynikající komedie. Kombinace Nicka a Edieho se povedla. Supr hlody, standardní příběh.(1.10.2011)

• MoniqueM

Film, doslova nasáklý atmosférou osmdesátých let, kdy policajti nenávidí lumpy, lumpové policajty, bílí nenávidí černochy a černí bělochy, všichni si najímají prostitutky a u toho mluví sprostě. Ani zápletka - uprchlý trestanec hledá svoje peníze, někdo někoho podrazí, někdo někoho zabije - tomu moc nepřidává. Pětiminutová rvačka hlavních protagonistů a rádoby frajerská gestikulace už jsou v podobných filmech skoro klišé. Možná jsem měla až příliš vysoká očekávání, ale rozhodně mě film zklamal. Ani nevím, proč je vedený jako komedie - já osobně se u něj nezasmála ani jednou. Jedna hvězdička za to, že jsem si skutečně připadala jako v osmdesátých letech a jedna za to, že to Eddiemu v tom obleku za 500 dolarů vážně slušelo.(24.2.2013)

Celkem nuda. Nick Nolte mě tam celou dobu neskutečně štval a nejvíce jsem si užila jak dostal nakládačku od vyfešákovanýho Murphyho. Neskutečnej pozér, který vůbec nebyl tak drsnej jak si myslel. A ta očekávaná smršť hlášek se taky celkem nekonala, "Jak ho nechytíme, bude tě mrzet, že si mě poznal. To mě mrzí už teď." - je asi jediná co stojí za to.(3.9.2014)

Nolte sa stará o akciu (občas niečo zaperlí) a Murphy o humor (občas urobí aj niečo akčné). Dokopy to paradne zapadá takže tu máme super film.(8.5.2015)