pěkný snímek.martin dejdar výborně dabuje eddieho....(9.7.2011)

Velmi povedený film ve svém žánru. Nick Nolte a Eddie Murphy v tomto filmu předvádějí své vrcholné herecké umění. Film je velmi strhující a člověk se u koukání na něj rozhodně nenudí, občas se i zasmějete.(20.9.2011)

Prvý film Eddieho ale myslim si že sa tej ulohy zhostil paradne a zostalo mu to dodnes.(29.10.2011)

Jeden z najlepších akčných krimi filmov.Dobrý humor,tak isto aj herci ale hlavne výborný soundtrack.(7.5.2013)

• bertrand

Přihlouplé, ale dneska už holt klasika (pan B. se asi nikdy nedozví proč, i když viděl několikráte.... )(21.1.2015)

Dobrá zábava.(20.9.2015)

Ze začátku jsem moc nerozuměl proč zrovna komedie? Připadalo mě to jako klasický thriller z 80tých let. Naštěstí se všechno obrátilo příchodem Eddieho na scénu. Murphy a Nolte je docela zdařila dvojíce. Jen bych to možná trochu více osolil tím vtipem. Bohužel k mé smůle jsou to viděl s velice amatérských dabingem jak aspoň tedy mě to přišlo.(29.1.2008)

Reggie: Jacku, povídej mi pohádku. Jack: Polib mi prdel! Reggie: Á, ta je moje oblíbená.(27.11.2008)

kdyby se film natočil po roce 2000, byl by technicky dokonalejší. To je jediné, co mi na filmu výrazně vadilo, jeho vizuál byl slabý. Jinak měl film napětí, akci, vtip, překvapení.(13.2.2011)

Vynikající komedie. Kombinace Nicka a Edieho se povedla. Supr hlody, standardní příběh.(1.10.2011)

• MoniqueM

Film, doslova nasáklý atmosférou osmdesátých let, kdy policajti nenávidí lumpy, lumpové policajty, bílí nenávidí černochy a černí bělochy, všichni si najímají prostitutky a u toho mluví sprostě. Ani zápletka - uprchlý trestanec hledá svoje peníze, někdo někoho podrazí, někdo někoho zabije - tomu moc nepřidává. Pětiminutová rvačka hlavních protagonistů a rádoby frajerská gestikulace už jsou v podobných filmech skoro klišé. Možná jsem měla až příliš vysoká očekávání, ale rozhodně mě film zklamal. Ani nevím, proč je vedený jako komedie - já osobně se u něj nezasmála ani jednou. Jedna hvězdička za to, že jsem si skutečně připadala jako v osmdesátých letech a jedna za to, že to Eddiemu v tom obleku za 500 dolarů vážně slušelo.(24.2.2013)

Celkem nuda. Nick Nolte mě tam celou dobu neskutečně štval a nejvíce jsem si užila jak dostal nakládačku od vyfešákovanýho Murphyho. Neskutečnej pozér, který vůbec nebyl tak drsnej jak si myslel. A ta očekávaná smršť hlášek se taky celkem nekonala, "Jak ho nechytíme, bude tě mrzet, že si mě poznal. To mě mrzí už teď." - je asi jediná co stojí za to.(3.9.2014)

Nolte sa stará o akciu (občas niečo zaperlí) a Murphy o humor (občas urobí aj niečo akčné). Dokopy to paradne zapadá takže tu máme super film.(8.5.2015)

Ale jo, vcelku jsem se bavil!!!(7.8.2016)

• BarGoldstein

Komedie? Možná tak pro buzeranty! Příběh je také poněkud bezduchý!(24.1.2017)

Lehčí žánr, ale dobře zpracovaný. Výborně podaná akce i legrace. A oba hlavní hrdinové skvěle zahraní.(8.2.2017)

Film samotný je fajn (4 z 5). Když na něj ale narazíte v telebedně a s dabingem, který si nechala pro sebe udělat TV Zhovna, stane se z toho odpornost. A to proto, že Dejdar Murphyho dabuje jako Barta Simpsona. A nedá se to poslouchat, zkazí to celej film (podobně je zkurvená jedna dabingová verze Masky, opět placená TV Zhovna). Pan Dejdar mi celkem nevadí, ale nesmí dabovat nic jinýho než Barta.(8.8.2017)

1 3 4 5 6 7 následující >>