V Ketteringu vládne po zavření pily a kontaminaci hlavního zdroje pitné vody atmosféra zmaru. Anna je po svém výstupu s fantastickou teorií, že Jens je vlastně někdo úplně jiný, zavřená na psychiatrii. Další události jí však dávají v mnohém za pravdu. Stopa vede k biotechnologické firmě Amber Arrow a jednomu krajně podezřelému obchodu. Své by k tomu mohl říci především Roy. Symbolem zmaru se stává pohřeb Chloe, kde se shromáždí celé město a leccos se vyjasní. Anna mezitím nahoře na hřebeni kráčí vstříc svému osudu. (Česká televize)

honajz

No a na teď by mohla na tento seriál ladně navázat první sezóna Wayward Pines a máme to v cajku. Za mě skvělé zakončení, kdy divák dává do kupy všechny náznaky, aby si z nich chronologicky sestavil řetězec, jenž není blbý a docela obstojně funguje včetně všech znaků a příznaků. V sedmé epizodě přitom tvůrci jen tahali diváka za nos a odváděli pozornost, aby zde vše postavili na hlavu, a přitom logicky, a vše podstatné vysvětlili. Komu chybí doznění, myslím může dát tu první sezonu Městečka Pines ()