Reklama

Reklama

800 slov

(seriál)
Drama / Komedie
Nový Zéland / Austrálie, (2015–2018), 28 h 43 min (Minutáž: 42–45 min)

Série(3) / Epizody(40)

Obsahy(1)

800 slov, je populárny stĺpec v austrálskych novinách, ktorý píše George, otec dvoch stredoškolských detí. Po náhlej smrti svojej manželky, sa náhle rozhodne zmeniť život svojej rodiny a kúpi dom na Novom Zélande s cieľom začať odznova. Avšak pestrofarebná exotická krajina a svojrázni obyvatelia v nej, sa postarajú o to, aby nové začiatky neboli ani zďaleka také, ako si predstavoval. (RTVS)

(více)

Recenze (3)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

když pominu jednoduchý obsah tak dojem jsem měla dobrý protože opět jsem si tenhle díl vybrala ke koukání z těch všelijakých lítaček a vražedných spiknutí.Nechtěla jsem v kvartýru hulákání a střílení.Takže splnil co jsem očekávala.A určitě si počkám na další! ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Iritovala mě tupost a omezenost téměř všech postav v seriálu. 1) Možná to byl autorský záměr. Ale to je mi, upřímně řečeno, šumafuk._____ 2) Vydržel jsem čtyři díly první řady, pak jsem to navždy vypnul. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Shlédl jsem jeden díl ve všední den po obědě pro ženy v domácnosti , na mateřské , "zelené vdovy" na předměstích, lidi postižené pandemií koronaviru nebo na homeoffice na TV Seznam. ()

Galerie (135)

Reklama

Reklama