poster

Dalších 48 hodin

 • USA

  Another 48 Hrs.

 • slovenský

  Ďalších 48 hodín

Krimi / Akční / Drama / Komedie

USA, 1990, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • OG_Swifty
  **

  Pokračování úspěšnýho 'buddy cop' filmu 48 Hrs bylo pro mě bohužel trochu zklamáním. Zatímco Nick Nolte odvedl takový svůj nemastný a neslaný standard, Eddie Murphy (už v té době proslavený) nepředvedl tentokrát skoro nic - vlastně předvedl míň, než v prvním filmu. Za celý film si vybavuju tak max. 3 mizerný hlášky, u kterých jsem se nepobavil ani neusmál a tak tomu filmu vlastně zbylo k dobrýmu jen to málo, co v něm bylo už v jedničce. Škoda.(30.5.2016)

 • SeBig
  ***

  Murphy je tu trochu vážnější než v předchozím díle, sice si z předchozího dílu pomatuju tak trochu hovno, ale vim že tam byl teda vtipnější.. motorkáři jako záporáci mě upřímě nebavili.. Nolte pálil jedno cígo za druhým, ale moc hlášek z něj taky moc nevycházelo. Co měla jednička to už dvojka bohužel nemá.. ale tak to býva u většiny filmu. Ale Murphy občas zaperlil musím uznat.. bez něj... bez něj by ten film ani neexistoval.(23.2.2017)

 • Djkoma
  ***

  Osm dlouhých let se na dvojici dost podepsalo a ústřední dvojce šla zase s hereckými kvalitami trochu níž, i když hvězda Eddiho byla v podstatě na vrcholu. Nolteho jsem nikdy nemusel, ale tentokrát si svoje vcelku odehraje a je fajn, jak autoři navázali na první díl včetně mnoha drobností. Asi nikdy nepochopím některé americké zvyky jako nechat auto pár let v "dlouhodobém" parkovišti, kde mi dobijou baterii pod kapotou, ale pár milionů v kufru nechají:)). Přesto určitě zábavnější a svižnější jízda než první díl.(22.12.2009)

 • Stanmi
  ***

  . Jack Cates (Nick Nolte) pátrá po drogovém bossovi Icemanovi a pomoct mu má opět Reggie Hammond (Eddie Murphy), který se zrovna vrací z vězení a Icemanovi kdysi ukradl pěníze a zná jeho obličej. Iceman, si ale najal dvojici z motorkářskýho gangu, aby Reggieho umlčeli. 48 hodin podruhé není rozhodně žádný propadák, film je docela koukatelný a Eddie Murphy je ještě ve formě, Nick Nolte i když působí unaveným dojmem, tak to taky nijak nekazí. Ale co pokulhává je celkové zpracování, protožeuž v průběhu filmu, mi bylo jasné, kdo bude Icemanem a ne, že bych byl nějaký chytrák, ale prostě se stačilo podívat na seznam herců, mezi nimiž je pár jmen, které jsem klaďasy ještě hrát neviděl. Navíc dvojice motorkářů-zabijáků na mě nepůsobila zrovna přesvědčivým dojmem, rozhodně bych čekal, že si drogový boss najme lepší chlapy, zvlášť, když během filmu několikrát selžou. To správné buddy-hláškování jsem tady moc nezaznamenal, ale je fakt, že několik dobrých hlášek Eddie má, ale bohužel není jich moc. Akční složka až na závěrečnou přestřelku byla poměrně chabá. Takže jak jsem už zmínil Dalších 48 hodin není špatný film, ale na to, aby se stal tím správným legendárním buddy-akčňákem nemá dostatek sil.(21.9.2011)

 • PetrJulian
  ***

  Hodnotím poté, co jsem první díl zatím neviděl, takže nemůžu srovnávat, a samostatně tento film nedopadá nijak špatně. Sice ničím nevynikne, nezapsal se do dějin filmu, ale pobaví. Mně aspoň jo. A pokud je, jak mnozí říkají, horší než "jednička", pak první film, až ho uvidím, ohodnotím nejspíš o stupínek výš.(11.6.2011)

 • - Pero s vyzliekajúcou sa ženou, s ktorým sa Cates (Nolte) hrá, sa objavilo aj v inom filme Waltera Hilla, Extrémny predsudok (1987). (m.a.t.o.)

 • - Nicka Nolteho možno vo filme vidieť s pár kilogramami naviac, čo u neho nie je zvykom. Hmotnosť musel nabrať kvôli úlohe v snímke Q & A (1990) a keďže medzi natáčaním oboch filmov bola iba malá časová medzera, nestihol schudnúť. (m.a.t.o.)

 • - Natáčalo sa od 3. januára do 18. apríla 1990 v Kalifornii a Nevade. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace