Reklama

Reklama

Avatar 5

  • USA Avatar: The Quest for Eywa
? %

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Uživatel yinloveyang smazal svůj příspěvek.

Uživatel yinloveyang smazal svůj příspěvek.

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Leden 2010 - mladičká, hledající práci holčina po 20. letech života

Prosinec 2028 - po 40., no ty v*le, ten Cameron si fakt myslí, že je nesmrtelný :)))

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

Gladiator15

nevím, jestli lze tvůrce jednoznačně označit za plagiátory, na druhou stranu tenhle film opravdu přinesl pramálo nového, vlastně jediné jakž takž originální je to vizuální zpracování Pandory...

na příspěvěk reagoval Shakers

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Wyrdas

Ja ťa nesúdim podľa názoru na film, ale podľa tvojej bohorovnosti s akou tu niečo tvrdíš, bez toho aby si si vôbec niečo o tom zistil. Je to arogantné, ak si is nevšimol. Ja keď už chcem vynášať nejaké súdy, tak si to aspoň zistím, alebo to netvrdím s istotou a neobviňujem tu tvorcov z plagiátorstva. To je za prvé.

 

Za druhé, na orbite mali obyčajnú prepravnú loď s dvoma raketoplánmi. No a to čo spravili bolo, že zobrali výbušniny, ktoré boli určené na ťažbu v doloch a naložili to na ten raketoplán. Nič lepšie tam po ruke fakt nemali.

na příspěvěk reagoval cyphercz

Uživatel Gladiator15 smazal svůj příspěvek.

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

Nehledě na to... i kdyby neměli možnost orbitálního náletu. Ačkoli měli na orbitě mateřskou loď (těžařskou) s vojenským arzenálem a dle popisu včetně stíhačů a výbušného arzenálu (což mimochodem patří k těžení stejně jak k armádě - a bylo to tuším vidět i ve filmu), tak pak stejně jednali tím nejméně nápadným a takticky nejhorším možným způsobem. Nejreálnější scénář dvojky by aktuálně byl, že se s orbitálním bombardérem vrátí a dokončí co začali v jedničce. 

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

Zajímavý názor. Sice zcela zcestný, ale určitě zajímavý. Člověk co nečetl, ale jen viděl film by tomu mohl i uvěřit. :)

Já si netroufám soudit lidi podle názoru na film... jen podle jednání. Slušně debatující a vulgární omezence, jejiž názor nemá žádnou váhu. 

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ano, a väčšinou sú to takéto prípady, ktoré sa ti tu prídu vygrcať, že film je bezmyšlienkovitá sračka a pritom tá bezmyšlienkovitosť sídli úplne niekde inde LUL

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Wyrdas

Mojko, spamätaj sa. Žiadne orbitálne stíhačky tam nikto nemal. Súkromná ťažiarská spoločnosť, bude mať asi ťažko prístup k orbitálnemu bombardovaniu. To nebola žiadna armáda, ale súkromná firma. To je ako keby dnes mal Shell prístup k lietadlovým lodiam.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Wyrdas

Ano, avatar ju vykradol, keď v roku 2007 bol avatar už dávno v produkcií a jeho scenár bol napísaní už roky predtým.

Ach, zas ďalší blbeček, čo si nevie najprv zistiť fakty, pred tým než sa verejne ztrápni.

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Ano, souhlasím - že páteř scénáře je čerstvě neoriginální nejméně od roku 1990 (a dalších 20-40 let můžeme jít dolů s motivy). Nicméně já se bavím o čisté kopii, ne jen o námětu či na motivy toho a onoho. :) Nic proti efektům, zakládá na nich většina nových snímků... ale tady nebylo nic jiného. I proto jsem možná tak zvědavý na dvojku. Tu už neprodá reklama na důvěřivce, ani nové efekty. Možná, že scénář bude mít oproti jedničce nějakou hodnotu a restartuje to myšlenku Pandory. Možné je vše. ;)

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Wyrdas

Scénář k Avatarovi měl Cameron už od roku 1994. A když už, tak zápletkou je to prostě typická indiánsko-kolonizátorský příběh typu Pocahontas.

na příspěvěk reagoval Wyrdas

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

cyphercz

Mrkni na "pohádku" Bitva o planetu Terra 3D (2007)

...kterou Avatar vykradl od A do Z. To k té zápletce jak z pohádky. ;) Kdybych měl z tisíce chyb vytknout tu nejhorší a pominu-li plagiátorství, tak je to demence lidského vedení. Kurva, mám orbitální stíhače, mám tedy orbitální nálet. Vyřešeno, tečka, hotovo. Nesrat se s tím. :) Založit film čistě na efektech (a reklamě) je prostě málo... Proto mě teď opravdu upřímně zajímá, o čem bude dvojka. Těžko teď dojde k posunu v efektech, takže jsem zvědav... :) Stáhnu si to s klidem na duši z torrentů, protože jsem zaplatil za 3D lístek premiéry na jedničku a to nemělo hodnotu ani toho benzínu z domova před kino.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Gladiator15, Gladiator15

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

Wyrdas

Já se u prvního Avatara musel smát tomu děsně evil generálovi, prostě největší možný stereotyp zlého záporáka, ale masám to ke štěstí očividně stačí:) Na druhé straně spektra zase naprosto bezchybní a dokonalí mimozemšťané-domorodci, prostě zápletka a postavy jak z nějaké pohádky pro 10 leté...:) Jsem hodně zvědav, jestli dvojka půjde stejnou cestou, osobně si myslím že jo, jsou to nakonec easy money pro tvůrce

na příspěvěk reagoval Wyrdas

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

Jsem upřímně zvědavý. První díl byla totální sračka založená čistě na efektech. Film nenabídl nic nového, prakticky do puntíku vykradl Bitvu o planetu Terra a nic tam nedávalo smysl. Jenže dnes jsou ty efekty, co dostaly snímek do nebe, dohnány ba překonány. Opravdu upřímně jsem zvědavý, co další Avataři přinesou. Nicméně do kina na ně po zkušenosti z jedničky rozhodně nejdu. Nicméně, fandům přeji jejich orgasmus, máte na něj právo tak jak já na svůj názor. :)

na příspěvěk reagoval cyphercz

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

"Avatar 6 je čistá spekulace autora článku, ale pokud známe zákulisí vzniku nových filmů, které jsou řízené úspěchy těch předchozích a často přáním fanoušků." Kecy kecy ježek v kleci.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

cyphercz

Co takhle nechat každého, ať si užije, co ho baví. Avatar navíc sice měl jednoduchý příběh, ale na jednoduchosti není nic špatného a záleží na podání a odvyprávění - což bylo naprosto špičkové. 

A nevím kde petow přišel na to, že z toho všichni tak jančej. Baví se o tom tady pár lidí. A i na internetu obecně to natěšení moc velké zatím není. Po tak dlouhé pauze se není čemu divit.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, cyphercz

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

petow

je to pro jednoduchý diváky co rádi sednou do kina s kyblíkem nachos a daj si mozek do stand by módu... jako třeba DarKnig:/

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

petow

petow (hodnocení, recenze)

ja teda nechapu proc z toho vsichni tak jancej?! ten film byl vizualne zajimavy, ale pribeh uplne jalovej.... Proste obyc prumerny scifi.

na příspěvěk reagoval cyphercz, Ratemus

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

cyphercz

Keďže trojka sa točí spoločne s dvojkou, tak ja sa kľudne stavím. Ale keďže si taký hlupák, že sa chceš staviť na niečo o čom očividne prd vieš ,tak ťa skôr poľutujem :))

na příspěvěk reagoval cyphercz

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ivoman

Ty vole. Ty pises zakazdym nieco ine. Minule si pisal, ze prepadakom bude uz trojka a teraz pises, ze az stvorka a pätka.

Ivoman

Ivoman (hodnocení, recenze)

darthhomer2

Dvojka vydělá hromadu bankovek, protože očekávání je obrovské, ale pokud nepřijde s tímto filmem i nějaká nová technická bomba, například 3D bez brýlí, tak trojka bude na 50% bankovek a další dva díly budou mít obrovské problémy.

na příspěvěk reagoval Lacike, cyphercz

SilentMemory

SilentMemory (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Čo z toho keď už základ je oničom, taká rozprávočka mňa to teda vôbec nenadchlo nemalo to potenciál ale nechajme sa prekvapiť. No bola by som radšej ak by natočil niečo také ako pravdivé lži či Terminátor pokiaľ je nažive. Aj nechápem prečo tam je naparané hneď avatar 2,3,4,5....to je filmárčina XD

Reklama

Reklama