Král Kobra (festivalový název)

King Cobra

Drama / Krimi

USA, 2016, 91 min

• mira007

První polovina filmu je úvod do tvorby homosexuální pornografie ( americká nahota , kdy neukážou penisy, ale i to válení se chlapů po sobě asi dost lidí nerozdejchá ), další čtvrtina se řeší vztahy hlavních aktérů a nakonec přijde na řadu kriminální čin, který je okamžitě vyřešen , protože vrazi jsou nabonzováni jedním pornohercem. Tenhle film se mi hodně vryje do paměti, ale filmovým uměním to nebude.(18.2.2017)

Perfektní nechtěná komedie! Po filmařských stránkách je to samozřejmě poloamatérská sračka, ale pozorovat heterosexuální herce jak se celou stopáž častují vzájemnými poznámkami o svých kvalitách ("Jsi tak sexy.", "To je ale krásné tělo, jsi fakt talent.", "Hmm, jsi tak úžasně sexy.", "Tohle nádobíčko je celé tvé, nebo se o něj s někým dělíš? Je totiž obří!", "Máš tak úžasně velký péro.", "Mrdej mě tím svým obřím pérem!", "To je ale obří dávka, to sis šetřil pro mě? Díky, puso."), u toho se olizují, hulí, plácají se přes prdel a mají u toho všeho na první pohled blažený pocit, ale jejich mikrovýrazy vypovídají o totálním zhnusení a zklamání, co musí jako céčkoví herci podstupovat, aby si vůbec (nebo ještě) zahráli v regulérním filmu, tak to je jednoduše komediální bomba roku! Snad jen u Franca mám podezření, že to všechno podstupoval zcela dobrovolně a nic předstírat nepotřeboval. Jako ryzí heterák mám gaye u prdele (ne doslova!), takže mě zřejmě nesvazovaly předsudky a celý film jsem se cynicky smál těm hercům. I když přiznávám, jakmile přišlo na olizování prstů u nohou, málem jsem vyvrhl ten čerstvě snědený dezert. O smání se hercům samozřejmě film být vůbec neměl, ale to mi bylo ukradený, stejně jako je po gay šukačce "tatínkovi" ukradené jeho péro po výronu komplet od hoven. 60 %(1.3.2017)

• verbal

Spíš profesionální bukanýr než režisér a scénárista si splnil řůžžžový sen a splácal nudnou amatérskou buzniádu o pornokrotitelích čokohadů, do které se mu nějak podařilo překouřit Franka se Slejtrem. Předcházelo tomu vyhomodějované píárko, jak to není kontroverzní a explicitní, ale nakonec se tam jen tak normálně vzájemně píchaj buzny a páreček heteráků (a to i noži), uvidíte leda tak pár letmých záběru na vyslolárkovanou a depilovanou prdel režisérovy oblíbené princezny a uslyšíte nějaké to „mužné“ uchání při kolonoskopii. Nikde ani žádné pořádné homoposelství a homolkaní, tudíž není divu, že tím dosud pohrdá i zdejší partička řiťopichů. Tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct úplně normálních a psychicky zdravých filmových kritiků! Tak příště už konečně prosím něco o zvířátkách.(2.11.2016)

• KNTRFKT

Pokud vás berou hrátky v bukanýrskym stylu, fíkus vám povyroste pokaždý, když si dva hošani lascivně projíždějí anus vazelínou, nebo když pořádají špízovou napichovací party na igelitem potaženym gauči, bude se vám rosit zátylek při každém "šou mí jor kok" a tupé nadskočí s každým frenetickým přírazem, při něžně pronášeném "fak det és". Z mýho hetero pohledu nikterak záživná přehlídka sexuálních scén, ovšem skvostná erotická plejáda mrdu, oproti 50 odstínům 50 centa. Celkem mě baví, jak si Franco najde aspoň deset projektů do roka, jejichž prostřednictvím se snaží poodhalit, podle něj, méně známé části lidských životů, o kterých se tak nějak nemluví. To, že je pornoprůmysl pěkná svině, která vás vycucne, sežvejkne a když jste v tom hodně dobrý, po cca 1000 videích, kdy se vám péro nepostaví už ani po vysátí nadrcenýho balení viagry nosem a orgasmu docílíte snad jen při porodu, začnete být nezajímavý a jdete prostě od válu, s provařenym xichtem, protože porno je sice fuj, ale čumí na něj všichni. Tenhle příběh zase ukazuje život 18-letýho fracka, kterej se nechá vydržovat od starýho úchyla, kterej ho doma na gauči natáčí při tak náročných replikách, jako: "My girlfriend is out of town, so we can be gay now and fuck each other." Přičemž odpověď zní: "Yes, Steven, that is all I want." No a ikdyž chlapec ze začátku uplně nechce, nakonec si tenhle džob zamiluje. Na celym tom filmu, kterej v podstatě nic moc neřekne, akorát tak to, že když už jste gay, musíte být nutně přecitlivělí, afektovaní a hysteričtí, mně celou dobu vrtala hlavu jedna věc. A to, jestli to má Franco se svojí orientací vyřešený...(1.3.2017)

• kaylin

Herecké výkony fajn, ale tohle je prostě jen další nudný film o tom, jak došlo ve skutečném světě k trestnému činu. Tohle by skutečně mohlo být parádní, kontroverzní, ale když se ve filmu o gay pornohercích ani jednou neobjeví penis, je to docela smutné. Tohle mohla být pořádná rána, ale je to jen obyčejná krimi se zdlouhavým úvodem.(26.10.2016)

• - Film je založený na skutočnom príbehu Bryana Charlesa Kocisa, zvaného tiež Bryan Phillips. Ten sa preslávil čoby tvorca, pod ktorého rukami vzniklo obrovské množstvo gay filmov. (dwdb)