Král Kobra (festivalový název)

King Cobra

Drama / Krimi

USA, 2016, 91 min

Nebýt vynikajících herců, hudební kulisy, dobré kamery a rozumně krátké stopáže, nehodnotil bych nadprůměrně. Scénář a režie výrazně nepřekvapily a neohromily!!! Být v kůži Jamese Franca, který film produkoval, pustil bych si pořádně drsné péčko bez twink buzíčků, poplakal si a zahonil si nad zbytečnou ztrátou financí. "With twink, you blink and they are a fucking twunk.", "Two tears in the bucket, motherfuck it."(25.10.2016)

• KNTRFKT

Pokud vás berou hrátky v bukanýrskym stylu, fíkus vám povyroste pokaždý, když si dva hošani lascivně projíždějí anus vazelínou, nebo když pořádají špízovou napichovací party na igelitem potaženym gauči, bude se vám rosit zátylek při každém "šou mí jor kok" a tupé nadskočí s každým frenetickým přírazem, při něžně pronášeném "fak det és". Z mýho hetero pohledu nikterak záživná přehlídka sexuálních scén, ovšem skvostná erotická plejáda mrdu, oproti 50 odstínům 50 centa. Celkem mě baví, jak si Franco najde aspoň deset projektů do roka, jejichž prostřednictvím se snaží poodhalit, podle něj, méně známé části lidských životů, o kterých se tak nějak nemluví. To, že je pornoprůmysl pěkná svině, která vás vycucne, sežvejkne a když jste v tom hodně dobrý, po cca 1000 videích, kdy se vám péro nepostaví už ani po vysátí nadrcenýho balení viagry nosem a orgasmu docílíte snad jen při porodu, začnete být nezajímavý a jdete prostě od válu, s provařenym xichtem, protože porno je sice fuj, ale čumí na něj všichni. Tenhle příběh zase ukazuje život 18-letýho fracka, kterej se nechá vydržovat od starýho úchyla, kterej ho doma na gauči natáčí při tak náročných replikách, jako: "My girlfriend is out of town, so we can be gay now and fuck each other." Přičemž odpověď zní: "Yes, Steven, that is all I want." No a ikdyž chlapec ze začátku uplně nechce, nakonec si tenhle džob zamiluje. Na celym tom filmu, kterej v podstatě nic moc neřekne, akorát tak to, že když už jste gay, musíte být nutně přecitlivělí, afektovaní a hysteričtí, mně celou dobu vrtala hlavu jedna věc. A to, jestli to má Franco se svojí orientací vyřešený...(1.3.2017)

• kaylin

Herecké výkony fajn, ale tohle je prostě jen další nudný film o tom, jak došlo ve skutečném světě k trestnému činu. Tohle by skutečně mohlo být parádní, kontroverzní, ale když se ve filmu o gay pornohercích ani jednou neobjeví penis, je to docela smutné. Tohle mohla být pořádná rána, ale je to jen obyčejná krimi se zdlouhavým úvodem.(26.10.2016)

Z traileru i všemožných článků se zdálo, že King Cobra bude kontroverzní a šokující film. Ale není ani jedním, marketing to jednou zas solidně přehnal. Milostné scény (pokud se to tak dá u filmu z porno prostředí nazvat) se drží poměrně okoukaného a ničím nepřekvapivého či pobuřujícího standardu, samotná zápletka je sice poutavá, ale film jí podává až moc zkratkovitě. Občas je tedy těžší vysledovat motivaci pro chování postav. Zachraňuje to sympatická stopáž, během níž se nemá divák možnost nudit, a také dobře vybrané obsazení.(25.10.2016)

• verbal

Spíš profesionální bukanýr než režisér a scénárista si splnil řůžžžový sen a splácal nudnou amatérskou buzniádu o pornokrotitelích čokohadů, do které se mu nějak podařilo překouřit Franka se Slejtrem. Předcházelo tomu vyhomodějované píárko, jak to není kontroverzní a explicitní, ale nakonec se tam jen tak normálně vzájemně píchaj buzny a páreček heteráků (a to i noži), uvidíte leda tak pár letmých záběru na vyslolárkovanou a depilovanou prdel režisérovy oblíbené princezny a uslyšíte nějaké to „mužné“ uchání při kolonoskopii. Nikde ani žádné pořádné homoposelství a homolkaní, tudíž není divu, že tím dosud pohrdá i zdejší partička řiťopichů. Tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct úplně normálních a psychicky zdravých filmových kritiků! Tak příště už konečně prosím něco o zvířátkách.(2.11.2016)

• - Film je založený na skutočnom príbehu Bryana Charlesa Kocisa, zvaného tiež Bryan Phillips. Ten sa preslávil čoby tvorca, pod ktorého rukami vzniklo obrovské množstvo gay filmov. (dwdb)