poster

Rebirth

Thriller

USA, 2016, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ****

  Tenhle snímek má svoje mouchy a bylo by možné jej dotáhnout ještě k něčemu trochu lepšímu, ale lící se mi nápad tohoto "znovuzrození", které mohlo být ještě drsnější, ale psychicky to s hrdinou stejně zamávalo, a líbí se mi i sarkastický závěr, který k tomu sedl. Herci mě bavili, i když mi přišlo, že Fran Kranz je místy až moc intenzívní.(19.8.2016)

 • Mikecat
  odpad!

  Odpad!zabitych 100min.mojho drahocenneho zivota!Reklama na sektu"rebirth-znovuzrodenie"ktora nema zaciatok ani koniec,kto zazil vymyvanie mozgov velmi dobre pochopi o co tu ide,poukazat na ubehany zivot bez zastavenia a premyslania sa dalo aj inym sposobom nie psycho ko*kotinou kde len vsetci hucia rebirth skacu a pobehuju po starom stavenisku ale nikam to nevedie.(31.5.2017)

 • Morholt
  **

  Pokud by se Mueller omezil jen na pokus okopírovat Finchera, řekl bych oukej. Sice to bylo hodně moc přitažené za vlasy a scénáristických děr by se člověk nedopočítal, ale pár dobrých věcí se našlo a obsazení bylo celkem ucházející. Jenže ve chvíli, kdy film začal se snahou získat nějaký filosofický podtext, šlo všechno do kopru. Já asi rozumím tomu, co tím chtěl básník říci, ale ze všeho nejvíc mi to připomínalo některý ze zdravotnických zákonů, na který poslanci přilepili policejní směrnici. 30%(1.10.2016)

 • Magika82
  **

  Když spisovatel/ka nebo scénarista/tka získají od Múz neopracovaný a surový diamant, mohou z něj vybrousit překrásný a velmi ceněný klenot. Pokud na něm pracují ještě usilovněji, mohou z něj vypracovat neodolatelný briliant... Bohužel, během této velmi dlouhé a pečlivé práce, je třeba mít trpělivost. Vědět, kterou část a jakým způsobem odříznout a doleštit. Pokud však v polovině práce ztratí trpělivost, velmi snadno znehodnotí klenot na úroveň polodrahokamu. To v tom lepším případě.V tom horším, jej učiní bezcenným kusem krystalického kamene... Tento snímek zachraňuje první polovina snímku, který očividně zavání nízkým rozpočtem, nezkušenými kameramany a neadekvátními herci. To co nastalo v druhé polovině snímku, bylo doslova odfláknutou prací. Spodní část diamant, horní část rozpraskaný kámen. Ani kočka, ani pes. Tak co s tím? 50% , a tedy lepší 2 hvězdy...(21.10.2016)

 • Cinematrix
  **

  Tento film se dá svým námětem přirovnat ke kvalitnímu sýru, který má díry. Čím víc si tedy takového sýra pořídíte, tím víc si s ním zákonitě pořídíte i děr. Logicky vzato: čím víc sýra, tím míň sýra. A přesně takovouhle logiku vám film nabízí. První půlhodina naprosto vynikajicí, sýr vám chutná, ale když po několikáté křísnete zubama o sebe, jelikož jste opět lačně kousli do díry, začnete přemýšlet o tom, kolik vydrží zubní sklovina. A nad závěrem, kde už o nějakém konzumování sýru nemůže být ani řeč, budete už jen zlostně skřípat zubama, jak vás zase někdo obelhal, neboť ze solidního thrilleru ve stylu Hry od Finchera se nakonec vyklube jen nedotažená satira na konzumní americkou společnost, kterou českému divákovi doporučuji sledovat na lačno.(16.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace