Mr. Bean's Wedding

Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 2007, 7 min

Co vše je Mr. Bean schopen napáchat během svatebního obřadu, už tedy víme. Zůstává jediná otázka: Kdo ho proboha mohl na svatbu pozvat?(21.9.2016)

• Zodd

Ne, tohle prostě nefunguje. Kde je ten 'beanovský' anglický groteskní humor? Asi třikrát jsem se zasmál, ale spíš z křeče. Je mi líto, ale to už mě více bavily filmy nebo animovaný seriál. Kdybych to ale viděl v dětství jako ty snímky výše zmíněné a ne až teď, možná bych to dnes viděl jinak, o tom žádná.(22.9.2016)

Slabší rozjezd, ale od podložky na kolena jsem se smála prakticky nepřetržitě :).(5.6.2016)

Výborný film. 75%(21.6.2018)

• veertiik

Atkinson sice opět vynikající (Bean mu naštěstí stále skvěle sedne), ale samotná scénka je vlastně velice slabá a prakticky vůbec jsem se u ní nezasmál, zejména v druhé polovině. Ale přecejen, něco dobrého tam je, takže z úcty k postavě a Rowanovi 3*, na víc to bohužel opravdu není. Nejslabší Bean. 50%.(6.5.2016)

Ani som nevedel o nových epizódach a popravde mám radosť, že pán Atkinson slovo nedodržal a svoju najslávnejšiu postavu do dôchodku neposlal. Z chuti som sa pobavil, Mr. Bean na svadbe roztočí parádny kolotoč. Svadobné sľuby neodolateľné, hlavička do dlažby zabíjajúca a grimasy stále funkčné. Až zamrzí, že Svadba aj s nasledujúcim Pohrebom, nie sú súčasťou DVD kolekcie.(27.5.2016)

Je to slabší kus s Mr Beanem, respektive kvalitní, pokud byste ho viděli před jeho staršími skeči. Mně to hodně asociovalo skeč z kostela s Mr. Beanem, strašně moc věcí tam bylo podobných, což nevadí, jen jak jsem to již viděla někde jinde, tak mě to tak nepobavilo. Ačkoliv samotný konec tomu dodává ten černý hořký humor a Mr. Bean je opět chodící katastrofou jako ve starších skečích. 65%(22.12.2016)

75 %(6.8.2017)

Nejedná sa síce o klasiku z 90tych rokov, ale Rowan to proste stále má v krvi.(12.5.2018)

• boombang

Spolu s pozdějším Beanem na pohřbu tohle snad ani nemuselo vzniknout. Neveselo, trapno.(6.4.2017)

Tak to mě uklidnilo, já se choval na svatbě úplně normálně :-)(1.11.2018)