Dárkový koš pro Jiřinu (TV pořad)

Komedie

Česko, 2016, 85 min

Tyhle střihové pořady z dílny České televize už mě nějak přestávají bavit. Jediné pozitivum u tohoto pořadu bylo zařazení některých méně známých scének, které ještě nejsou tak "profláknuté".(7.5.2016)

Martin Dejdar hezkým civilizovaným stylem uvádí sestřih Bohdalčiných děl k jejímu významnému životnímu jubileu 85ti let. Nejdříve uvidíme rychlý sestřih různých rolí, následuje samozřejmě spousta scének z Televarieté (příběh o sedlákovi panu Bucalovi, hlasatelka - uvaděčka a spousta dalších scének), nezapomenutelné scénky s Menšíkem, z televizních Silvestrů, zazpívá si s Karlem Gottem Rolničky a zahraje si s ním v pořadu Za oponou s Jiřinou. Jde o slušnou ukázku Bohdalčiné zábavné tvorby, ukázky z filmů či divadla chybí. Příjemný a v podstatě velmi jednoduchý pořad, který potěší Bohdalčiny fanoušky, ale nic nového nepřinese.(16.9.2017)

• Kokutek

Recyklace jede na plný kule. Abyste se z tý Bohdalky neposrali.(7.5.2016)