Poslední zůstává

Last Man Standing

Posledný ostáva

Akční / Drama / Krimi / Thriller / Western

USA, 1996, 101 min

Rozpočet $67miliónovTržby USA $18,115,927Tržby Celosvetovo $47,267,001║ Kostra príbehu kopíruje známy western Pre hrsť dolárov, čo by samozrejme ani nebolo zlé ale režisér to podáva dosť stroho a bez niečoho na viac, Bruce Willis je v úlohe destabilizátora vyprahlého mesta dobrý ale ostatné postavy sú dosť prázdne aby dej spravili zaujímavý a vypätejší, asi najviac čo zaujme sú prestrelky, celkový dojem z filmu je len priemer, čo v podstate nič veľké nedá ale aspoň že nenudí. /55%/(5.7.2010)

Celkem dobrej western. Je tu dost střílení, Willis se tu předvedl dost, příběh to nějaký má. Celkově film není špatnej, ale mě moc nesedl, hluchá místa se tu najdou, film je hodně krvavej, nic jiného než střílení tu snad ani není. Hudba průměr, herci mě nějak nezaujali, konec byl lepší. No, pro mě jen tak na 58% = ***(9.10.2012)

Slabší čtyři hvězdičky. Saloony, písek vířící vzduchem, pouštní horko, bandy gangsterů a cizinec, který se jednou zadíval na krásnou dívku jdoucí okolo. A tím to vlastně všechno začalo. Akční hrdina Bruce Willis zabloudil do klasického westernu, což už to, je samo o sobě přinejmenším zajímavá kombinace. Jeho postava drsného Johna Smitha, vyprávějíc celý příběh, chrlí jednu hlášku za druhou, a kde se ocitne, je parný vzduch cítit olovem. A zároveň se tak stará o to, aby se celý film držel nad vodou. Příběh je poměrně průměrný, místy nevýrazný, a o jeho povznesení do výšin se stará bezchybné herecké osazenstvo gangsterských chlapů, v čele s dokonalým Christopherem Walkenem. Nebýt jich a Bruce, zcela jistě bych hodnotila méně.(27.12.2009)

unbreakable max-payne-like willis je tady prostě nejdrsnější ze všech drsňáků, nedělá si hlavu s nějakým kmotrovským bratříčkováním a jde bez větších keců rovnou na věc... remake neremake, jednoznačně skvěle našlapanej masakr, u kterýho nemusíte moc trápit mozkové závity a jen si vychutnáváte každou minutu v záprášeném texaském opuštěném městečku skrápěném krví padouchů. bomba! 90%(10.6.2008)

Týjo. Jo! Filmy pro chlapy můžu. A bez reptání. Olovem se tu rozhodně nešetří, horko k zalknutí, písek eklhaftuje všude, prohibice v plným proudu a úžasná autina. Bruce Willis v nejlepších letech, formě a donaha, plus hlasové (podotýkám extra) i jiné charisma Christophera Walkena. Krásná žena rovná se problém. Retard znamená rozbité auto. Odjeď? Cha. A jak? Zůstanu. Do posledního. Třa dechu.(26.4.2017)