Pearl

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2016, 6 min

Patrick Osborne

Stevan Riley

Wow, moje první zkušenost (vobčas si prostě přijdu, že sem právě vylez z jeskyně, tak sorry) s 360 Google Spotlight, a zrovna to musela bejt krátkometrážní dojímavá verze toho nejatmosféričtějšího z Firewatch a Life is Strange... no tak proč ne! Díky za ty emoce.(8.2.2017)

360 Google Spotlight Story... prostě zajímavě provedený animovaný kraťas o příběhu jednoho auta a jeho "obyvatel".(24.1.2017)

Jsem zvyklý mít během sledování v ruce jiné věci než myšku. Danou technologii obdivuji a plně si vychutnávám spíše u statických fotografií. U videa je to spíše rušivé. Nápad to byl ovšem zajímavý a hudba byla více než příjemná.(26.2.2017)

"Wow !!" Inspirativní.. Z každého odlišného pohledu jde vlastně o zlehka jiný filmík, a tak by se zdálo, že Patrick Osborne musí alespoň jednu z těch tří set šedesáti nominací proměnit..;)(1.3.2017)

Hodnotím tenhle snímek vysoko hlavně proto, jaká technologie pro jeho vytvoření byla využita. Přece jen, natočit snímek, kde se celou dobu můžete rozhlížet kolem sebe v 360°, to není až tak obvyklé. O to zajímavější je, že filmeček obsahuje i příběh, který docela dobře funguje a dovede z vás dostat emoce.(6.3.2017)

• easaque

2* Autor chtěl vyzkoušet novou animační techniku imitující 360° kameru a tak nám chtěl ukázat životní příběh auta, aneb co se nám to všechno poděl(al)o. Do 6 minut vložil toho opravdu hodně i to efektně vypadalo, ale dostane ode mě hodně málo. Sami můžete posoudit třeba tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](30.1.2017)

Pěkně natočěný kratas 360 ,příběh o jendnom autě.(11.2.2017)