poster

Tenkrát v Mexiku

 • Česko

  Kdysi dávno v Mexiku

 • USA

  Once Upon a Time in Mexico

 • Slovensko

  Vtedy v Mexiku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hirnlego
  **

  (2,5* DŽONY)(26.1.2007)

 • forsberg
  ***

  Depp exceluje, Salma pořád krásná, Dafoe bezva záporák, hudba šlape jak o život...a do toho se motá zoufale ztracená Banderasova postavička, děj klopýtá od ničeho k ničemu a od všeho ke všemu...Určitě existuje spousta horších filmových dvojek...ale taky dost lepších. What do you think? I don't think, I drink.(1.4.2007)

 • venus
  ***

  Tento snímek je ze všeho nejvíc o mstě a vraždách, pak o Mexiku a až nakonec, bohužel, o ději, který místy připomíná totální chaos... Jediná pozitivní věc na filmu je Johnny Depp!(11.2.2006)

 • TeeAge
  ***

  Ťúúúú, zaspal som v polovici. Pred koncom som sa ,,našťastie,, prebral. Nuž, to, na čo si pamätám ušlo, ale určite by som si to nepustil znova. Škoda Bandiho a Depka. Hayaj...(29.1.2008)

 • Niktorius
  ***

  Rodriguez si určitě chtěl jen tak zablbnout a docela neřešil, že tvoří lacině vypadající film přeplacáný jak dějovými kličkami tak množstvím postav. Chudák samotný Mariachi smutně stojí v té hromadě revolucionářů a agentů na samotném pozadí a výjma co(o)ltovních přestřelek do jeho osudů neosudů nahlížíme jen tak z rychlíku. Nejzajímavější personou je bezpochyby Deppův agent Sands, vyskytující se ve většině opravdu zajímavých scén, které Tenkrát v Mexiku naštěstí obsahuje a ačkoliv jsou rozmělněny spoustou slabčích momentů, zažerou se pod kůži natolik, že nelze třetí filmový n/z/ářez desperáda s hudebním sluchem bez uzardění poslat do podprůměru. PS: Rodriguez se sice rád chlubí, jak jednoduše a levně své filmy natáčí, ale myslím, že už to občas vážně přehání - digitální výbuchy a nevzhledné klíčování připomínají současný akční odpad a záběry poloprofesionální (?) handy kamerou vypadají hnusně bez ohledu na to, jeslti jde o pouhý Rodriguezův úlet nebo odkazování na El Mariachiho.(19.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace