Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Musak
  **

  Pořád stejná písnička, která tady byla uz mockrát, týpek jezdí na koni, zacne vyhrávat, pak najednou prohraje, pak se mu neco stane nakonec se z toho dostane a finální zápas vyhrává. Jednou jsou to auta, jednou motorky, jednou koně......kolikrát jeste se budeme divat na snimky kde uz po prvni pulhodine je jasný jak to dopadne a co vsechno se bude dít....k tomu všemu 140minut je zbytečně dlouho, zvláště kdyz ve filmu neni opravdu ale opravdu ani jedna prekvapující scéna, která by uz nebyla videna jinde.(24.1.2005)

 • Kaka
  ****

  ARTovka. Osobitá a pečlivá režie Garyho Rosse, excelentní herecké výkony - Chris Cooper v roli trenéra je opravdu výborný, Tobey Maguire ukazuje že umí i vážnější role než byla ta ve Spidermanovi a Jeff Bridges je standartně skvělý. Není to čistokrevný mainstream a ani pokladny kin nebudou zničené pod tíhou bankovek, ale má to "hlavu a patu" a to není málo.(13.5.2004)

 • tron
  *****

  "Niekedy sú kôň a muž zranení - vtedy si rozumejú EŠTE viac." Niekedy je pre muža horšie zlomiť si srdce, ako kosť a niekedy stačí iba VERIŤ, že to má zmysel. Strhujúci príbeh o nádeji, príliš veľkom žokejovi, príliš malom koňovi, príliš starom trénerovi, príliš excentrickom majiteľovi a dobe, ktorá si žiadala hrdinov.(26.10.2004)

 • cross
  *****

  Nic nového pod sluncem - jen další nádherně a citlivě odvyprávěný příběh, s notnou dávkou nostalgie a naprosto profesionální realizací. Krása pohledět - precizní kamera, styl režie, kvalitní scénař, herecké výkony přesného obsazení (až na to že Zrzek se v průběhu šesti let změnil možná až příliš k nepoznání....) a v neposlední řádě velmi emotivní hudba (chvílemi až hornerovsky dojemná...). Špičková podívaná, která nenudí, zahřeje na duši a rozhodně neurazí přílišnou sentimentalitou či trapností, ke které mohla mít zatraceně blízko. Není to sice za čistých pět, ale za podobné filmy bych dal ruku do ohně. Vřele doporučuji všem skutečným filmovým fanouškům. A to prosím nemám koně příliš v lásce...(28.5.2004)

 • jasiska
  *****

  Nádherný film. Boli časy, keď ma kone a dostihy vôbec nezaujímali, dokonca ma dosť nudili. Potom prišlo obdobie Dicka Francisa a na dostihy som sa hneď začala pozerať ináč. S takto pozmeneným pohľadom bol pre mňa Seabiscuit neskutočným príbehom - o ľuďoch i zvieratách, ale hlavne o nezlomnej vôli. Z filmu vyžaruje teplo, ktoré sa divákovi usádza okola srdca a v cieľovej rovinke ani nedýcha, aby im to nepokazil.(25.10.2008)

 • - Seabiscuit a War Admiral byli pokrevní příbuzní. (D3VIL)

 • - Některé z písní v trailerech jsou z počítačové hry Medal of Honor. (D3VIL)

 • - Ve filmu vystupuje přes 40 koní, z nichž 10 se dělí o roli Seabiscuita. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace