The Dark Tapes

Horor / Sci-Fi / Thriller / Povídkový

USA, 2016, 98 min

• Forsberg11

Ukrutne naťahovaná nuda, ktorá nemala konca. Nerozumiem ako môže mať niekto odvahu na to, natočiť takúto slaboduchú hovadinu a ešte tomu šlahnúť takmer hodinu štyridsať stopáže. No choď do prdele. Viac ako polovicu som dopozeral len ako okienko na monitore popri inej činnosti. Poviedky všetky na jedno kopyto s minimom svetlých miest. Našlo sa zopár napínavejších momentov, ale celkový dojem z tejto antológie je veľmi slabý. Nebrať... 25 %!!(15.6.2017)

• Morholt

První povídka s mladým párem, který nahání strašidlo, je asi nejlepší. jedná se sice o klasické FF se všemi neduhy, ale v tomto případě mě překvapila a hlavně pobavila pointa, která tomu vystřelila procenta nahoru. 50% Druhý příběh vesměs o ničem. Dvě lesby dělají show pro honimíry a na oplátku žádají drobnosti jako "Pořezej se!" atp., přičemž své nároky stupňují. Holky nezajímavé a online formát také nic moc.15% Třetí báchorka o znásilněné buchtě, která získá telekinetické schopnosti, je asi nejnudnější a nejmizerněji zahraná a ani tady se člověk nedočká normální kamery. 5% Zastřešující historka s experimentátory je tak strašná, že si ani nezaslouží hodnocení. Celkově 20%(19.11.2017)

• oveckaoa

1 příběh je o manželském páru co se přestěhuje do nového domu kde ,,straší´´ a pozve si tam lovce duchů, aby to vyšetřily. Průměrná povídka, která zaujme jen netradičním koncem 60 procent 2 příběh je o lesbám co mají live show kde si vybírají klienty a chtějí po nich, aby si ubližovaly 40 procent 3 příběh je o ženské co na jakési party někdo znásilní a ona potom nade skryté schopnosti těžká nuda 20 procent 4 příběh, který běží průběžně s ostatními je o jakémsi chlápkovi co se během spánku napojí na démona a pak ho to spolu i s jeho týmem přenese do jakési paralélní dimenze. Tady lze pochválit jen toho démona a jednu gore scénu s roztržením člověka vejpůl 40 procent Celkově 40 procent za hodinu zapomenu o čem to bylo(25.11.2017)

• *CARNIFEX*

Keby som mal zrátať všetky kvalitné hororové antológie, nepresiahnu počet prstov na jednej ruke. Preto je to zrejme u mnohých fanúšikov žánru jeden z najmenej obľúbených subžánrov. No a Ja sa ani nečudujem. Pretože čumieť na päticu príbehov, ktoré po väčšine, ako v tomto prípade, ledva dosahujú priemernej úrovne, je skutočne stratou času. The "Dark Tapes" by sa obzvlášť mali vyhnúť tí, ktorí nemajú v obľube "F.F.", lebo každý jeden príbeh je spracovaný práve touto formou - 30%(22.4.2017)

• kaylin

Všechny tři filmy jsou propojeny tím, že sledujeme vědce, který si hraje na cestovatele mezi dimenzemi. Je jasné, kam tahle část směřuje a co se nám snaží říct. Ano, jednotlivé příběhy nejsou provázány jen stejným jménem, ale mají mít hlubší propojení. Démon, který se zde objevuje, by se klidně mohl stát ikonickým, design na to má, ale síla filmům chybí, stejně jako svébytnější smysl jejich provázanosti.(24.7.2017)