Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní postava František se prodírá složitostmi vztahů dnešní doby. Když se dostane do klinické smrti v nastalém rozehraném divadle, se dostává do snivého minulého života a možné budoucnosti. Vše jsou ale jen částečně dokonalé kulisy, které narychlo vytvoří Řezbář Energií, aby k němu František mohl dojít. Po setkání dochází k pochopení smyslu života a peripetií současného života. (ČSFD)

(více)

Recenze (3)

Burejsa odpad!

všechny recenze uživatele

Absolutní shit. Scény nedávají smysl, herce nikdo nevede. Tohle je fakt hodně hodně nepovedené. Ani jako bizzár bych to nebral. Prostě blbost na kvadrat. Že na tohle dal někdo penize nechápu. ()

Cacorka_eliz 

všechny recenze uživatele

Velmi slabý film s neskutečně nudným příběhem a téměř amatérským zpracování, jako by připomínal magisterský film. Především to bylo celé velmi trapné a hodně bizarně obsazené zcela nefungujícími herci. ()

Reklama

pupidup 

všechny recenze uživatele

Tak dobre. Jsem prvni, kdo hodnoti. Cekala jsem dost dlouho... Rozpacitost byla citit celkove uz po projekci. V "kuloarech" znělo neco ve smyslu, ze je asi treba videt film vicekrat. Ale nejsem si uplne jista, zda bych vubec chtela. Ja osobne jsem se v první puli zacala nudit nad opakovanim scén, roztristenosti deje, v podstate mi z toho vyplynul jakysi psychedelicky obsah typu chlast, sex a nepoucitelnost... takova nejaka spis marnost a povrchnost, nez pochopeni, prozreni... ze zážitku klinicke smrti. Pochvalit musim nektere bojove sceny a krasne exteriery. A take za me top Marciu Cross..moji oblibenou "zoufalku"..Dalibora mam jako autora a cloveka dost rada... ale proste Dalibore prominte mi... tohle uplne ne... 🤷‍♀️ ()

Galerie (21)

Zajímavosti (7)

  • Filmovalo se ve městě Most a to přímo u mosteckého divadla. Filmovalo se také v Kamenickém Šenově, u Panské skály a na místním hřbitově. (max21)

Reklama

Reklama