Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Takova prumerna komedie, kterou z prumeru vytahuje Jim Carrey. Sice se tentokrat docela kroti, takze vtipy nesouvisi s jeho sklebenim, az na par vyjimek, ale spis s jeho vyuzivanim moci. Pricemz samotnej napad na obdrzeni moci od boha je docela originalni a diky Carreyho blbnuti i vtipnej, ale pouze do doby, nez dojde na poucovani co je v zivote spravne atd., ale to je jen ke konci a da se to prezit. Krome Carreyho stoji za pozornost Steve Carell, kterej se tu chova kupodivu normalne, Morgan Freeman, kterej se do takovyhle role skvele hodi a pak Jennifer Aniston, ktera ale hrala, jak kdyby slo o serial Pratele. Sice se nejedna o nejakou bombastickou komedii, ale tech 100 minut jsem se nenudil a obcas jsem se docela dost bavil.(19.9.2006)

 • numi
  ****

  Zajímavý námět, který je doplněn spoustou inteligentních a zábavných fórků, skvělým Jimem Carreym a (překvapivě) výbornou Jennifer Aniston. Navíc potěší i stylový Morgan Freeman jako bůh. První půlka buší spíše na bránici, zatímco ta druhá již útočí na city, což je možná škoda, ale i ta romantika nakonec docela funguje. Místy se ve filmu sice najdou hluchá místa, ale jsou skvěle vyvážena originálními gagy. Film zároveň dobře zraje a neokouká se, takže dalším sledováním se jeho kouzlo nevytrácí, ale naopak stále funguje. Určitě by se dala spousta much vychytat a film by se tak vyšplhal na čisté čtyři hvězdičky, ale i tak, jak nám jej Tom Shadyac předložil, mě nutí zaokrouhlovat tři a půl nahoru. [říjen 2006](9.10.2006)

 • Eddard
  ***

  Nenáročná, příjemná komedie opírající se (ač trochu vratce) o moralismy - s velkou mocí přichází velká zodpovědnost a kdo chce kam, pomozme mu tam. Slušná porce zábavy stojí především na Jimově obligátním komeickém výkonu (i když mi daleko víc sedí jeho vážnější role) a několika scénáristickým vychytávkám - třeba scéna "moderátorské břichomluvectví", aneb jak potopit konkurenty z práce když máte božské schopnosti - je skutečně lahůdková. Jinak se nejedná o nic co by vybočovalo z řady hollywoodské manufaktory. P.S.: Pro příznivce půvabů Catherine Bell povinnost :-) 60%(27.8.2006)

 • blackrain
  ****

  Co by jste udělali, kdyby jste na pár chvil byli bůh a mohli dělat cokoliv? Určitě by jste si své nově nabyté schopnosti pořádně užili a pár svých nenáviděných kolegů škodolibě znemožnili před celým národem. Pomsta je sladká a má se vychutnat plnými doušky. Být bohem ale není zrovna jednoduchá práce. On totiž nemá nikdy dovolenou.(25.6.2009)

 • freddy
  ****

  Tak tahle komedie mne hrozně bavila. Úžasný Jim Carrey ve všech scénkách, neméně úžasná Jennifer Aniston a samozřejmě suprový Morgan Freeman. Tleskám tomu, kdo vymyslel tento scénář, protože jsem se neměl čas nudit a smál jsem se od začátku do konce a se mnou celý kinosál. Prostě tohle je jedna velká jízda bez zastávky. Co více k tomu dodat? Dávám čtyři hvězdičky, protože tohle byla po dlouhé době komedie, která mne dokázala zaujmout a na jejíž každou televizní reprízu se těším jak malé děcko na Vánoce. Prostě super film.(23.12.2007)

 • - Auto, se kterým jezdí Bruce (Jim Carrey) na začátku filmu, je Datsun 270Z 2+2 z roku 1976. Po získání svých nadpřirozených schopností jej vymění za Saleen S7. (šerminator)

 • - Plakát pro Bruce (Jim Carrey) jako „Mr. Exclusive“ byl vytvořen z promo fotek filmu Lhář, lhář (1997). (Karlos80)

 • - Na konci filmu rozjíždí Bruce (Jim Carrey) velkou kampaň na darování krve, přičemž sám vybízí vlastním příkladem. Po jeho těžké autonehodě by však darování nebylo možné. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace