Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ***

  Slušná a nad mé očekávání zábavná komedie, která kdyby si udržela tempo a razanci první půli až do konce, měla by o hvězdu víc. Dvojka Carrey – Freeman si své role užívá a první polovina, kde ti dva spolu laškují a Bruce si naplno vychutnává své božské schopnosti, ta nemá chybu. Několikrát jsem se rozesmál nahlas a jednou dostal slušný záchvat smíchu. Potom však začne Bruce moc přemýšlet a jihnout, místo pitvoření dělá smutný kukuč a místo taškařic se modlí, a to už zdaleka nemá ten šmrnc. Taky proto, že gagů ubývá, s žádným dalším diCapriem ani Eastwoodem se Carrey nevytasí, božský Freeman už si Bruce taky moc nedobírá a místo toho mu začne domlouvat.(16.10.2011)

 • Malarkey
  ****

  Škoda toho nízkého hodnocení, film má rozhodně na víc. Jim Carrey hraje tak jak jsme na něj zvyklý...a svůj gumový ksicht využívá v plné parádě. Mimo to jsem si zde prvně všimnul herce Steve Carella, který se v americe stal celkem rychle dobrým bavičem a doufám, že své umění použije ve více filmech. Jinak je to komedie s opravdu zajímavým nápadem, ale tvůrci ho bohůžel nevyužili na plno a ke konci s nápady krapet pokulhává. Přesto je tam celkem dost výborných scén a film stojí rozhodně za shlédnutí. Například mě dostala scéna u Niagárských vodopádů, kde probíhá rozhovor s Brucem a matkou K. Heppburnové nějak v tomto stylu: --- Řekněte mi proč jste hodila diamant srdce oceánu přes zábradlí Titanicu? Mrzelo vás když jste nechala Di Capria utopit a sama si plula na těch dveřích?(11.9.2006)

 • Zodd
  ****

  Je mi jedno, jestli grimasy Jima Carreyho někdo považuje za okoukané, vždy bude mým nejoblíbenějším americkým komikem (mezi britskými místo drží Rowan Atkinson). Navíc je to film k zamyšlení a navíc s výborným Morganem Freemanem v další důležité roli, kde nyní nehraje moudrého drsňáka a s mnoha zkušenostmi, co má některá léta už za sebou, ale rovnou Boha. No nebudu říkat víc, podívejte se sami a sequelu/spin-offu se Stevem Carellem v hlavní roli se vyhněte, pokud nechcete učebnicový příklad nejhorší finanční investice v komediálním žánru všech dob.(18.8.2016)

 • Douglas
  ***

  Hodně mi to připomínalo Lhář, lhář. Hrdina má na začátku vše, co ke štěstí potřebuje. Musí se však nejdřív dostat do styku s nadpřirozenými schopnostmi a udělat řadu kopanců a volovin, aby si to uvědomil a začal si toho vážit. Jenom Bruce je o dost menší parchant než jeho právnický kolega z vedlejší komedie. Hodně moralit, pár dost slušných vtipů a rozehraných komických situací, a k tomu spousta nevyužitého potenciálu, který námět filmu nabízel. Kdyby nebylo Carreyho, asi by se to celé rozpadlo a rozklížilo, takhle se alespoň nenudíte...(15.8.2003)

 • themic
  *****

  Jeden z nejnormálnějších a nejlepších filmů Jima Carreyho... Hraje svou roli normálně a né s nějakejma zbytečnejma úchýlejma výrazama... Role Bruce mu sedla i Jennifer Aniston nezahrála špatně.:) Docela dobrá komedie, která neurazí... Rozhodně se najdou i horší a to o hodně horší!.. Na to, že je to komedie, to je vážně dobrý..:)(13.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace