Reklama

Reklama

Božský Bruce

  • USA Bruce Almighty (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Bruce je oblíbeným reportérem televizního zpravodajství na 7. kanálu v Buffalu. Problém je v tom, že on svou práci nesnáší a viní Boha z nedostatku štěstí. Na dveře mu klepe čtyřicítka, on touží být moderátorem hlavních zpráv. Když se jeden z moderátorů chystá odejít do důchodu, Bruce vycítí svou šanci. Zdá se, že se jeho šťastná chvilka blíží, má poprvé vysílat živě z Niagarských vodopádů. Těsně před vstupem se ale dozví, že moderátorské křeslo bylo obsazeno, rozčílí se a všechno pokazí. Místo vavřínů dostane vyhazov. Aby toho nebylo málo, venku ho zmlátí parta chuligánů a zničí jeho auto. Bruce pak označí Boha za příčinu všeho zla a nespravedlnosti, co se dějí na Zemi. Ten jeho spílání vyslyší a dá mu na týden svou moc a vládu nad světem, aby mu mohl Bruce dokázat, jak se to dá dělat lépe a s humorem. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (621)

themic 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejnormálnějších a nejlepších filmů Jima Carreyho... Hraje svou roli normálně a né s nějakejma zbytečnejma úchýlejma výrazama... Role Bruce mu sedla i Jennifer Aniston nezahrála špatně.:) Docela dobrá komedie, která neurazí... Rozhodně se najdou i horší a to o hodně horší!.. Na to, že je to komedie, to je vážně dobrý..:) ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack John Debney: 1. One of Us - Joan Osborne [5:03] ,2. God-Shaped Hole - Plumb [3:50] ,3. You're a God - Vertical Horizon [3:45] ,4. The Power - Snap! [8:14] ,5. A Little Less Conversation - Elvis vs. JXL [3:32] ,6. The Rockafeller Skank - Fatboy Slim [6:53] ,7. God Gave Me Everything - Mick Jagger [3:36] ,8. AB Positive [2:54] ,9. Walking on Water [1:59] ,10. Seventh of Seven [2:58] ,11. Bruce Meets God [1:24] ,12. Bruce's Prayer [3:06] ,13. Grace's Prayer [2:51], ()

Reklama

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Nebýt to tak rodinné a trošku v humoru přitlačit na pilu, tak mohlo jít o skutečně vtipný počin. Takhle je to pro všechny, ale v důsledku vlastně pro nikoho. Ovšem i v této politicky korektní formě jde o slušnou zábavu s několika skvělými gagy a výborným duem Carrey/Freeman. Jenom prostě ten potenciál se dal vytěžit trochu více, resp. o hodně více. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Jime, promiň, ale nedá se donekonečna stavět jen na tvých šklebech a na pitvoření se. Pár gagů se ti vyvedlo, celkově ale jde jen o průměrný kousek. Měl by ses definitivně setřást škatulky komika, ostatně Muž na Měsíci a Majestic dokázaly, že hrát umíš. Pokud budeš chtít příště vzít roli v komedii, vyhni se duu Shadyac - Oedekerk. Tihle pánové už ti bohužel asi nemají šanci nabídnout něco skutečně kvalitního nebo objevného. Věř mi, myslím to s tebou dobře. ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Je až fascinující, jak mohl někdo z tak slibného tématu udělat takovou slabotu. Herectví Jima Carreyho je (jako ve všech jeho komediálních rolích) založené na grimasách. A tomu já se smát nemůžu. Druhou slabinou je v první půlce filmu neochota jít do trochu tvrdšího humoru, ve druhé půlce pak jeho úplná absence a nahrazení planým moralizováním. ()

Galerie (77)

Zajímavosti (25)

Související novinky

Zemřel herec Philip Baker Hall

Zemřel herec Philip Baker Hall

13.06.2022

Smutná zpráva z filmového světa. V úctyhodném věku 90 let zemřel herec Philip Baker Hall, známý z jeho mnoha vedlejších rolí i jako jedna z nejvýraznějších tváří své generace. Diváci si jej mohou… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším

20.07.2007

...a to jak v otázkách vzkříšení své kariéry, tak i v nejnovějším projektu, s nímž spojil své jméno. Filmy, v nichž se má vyskytnout kdysi nejúspěšnější komik planety, přibývají s týdenní frekvencí.… (více)

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

Reklama

Reklama