Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Jim Carrey nepatří mezí mé nejoblíbenější herce a na film jsem se dívala především proto, že si zde zahrál roli Morgan Freeman. Pokaždé, když s ním přišla na řadu scéna, nabyla jsem dojmu, že Morgan je v tomto filmu jako "král" a ti ostatní herci jsou "jen" poddaní. A byť se ve filmu objevil jen párkrát, každá jeho pasáž pro mě působila jako částečná záchrana pro ten "zbytek". Párkrát jsem se opravdu zasmála a nejvíce se mi líbila tato věta. "Bruci, nemůžeš klečet uprostřed dálnice a mluvit přitom o životě."(15.12.2007)

 • Blofeld
  ***

  Kdyby to trvalo o něco (asi tak o 70 minut) méně, bylo by to jasných pět hvězdiček. Takhle ale : půl hvězdičky za Jima Carreyho, půl za Jennifer Aniston (kterou mám moc rád), půl za božského Freemana a půl za Catherine Bell (kterou mimochodem známe z J.A.G.u). Ta třetí hvězdička je za geniální scénku ztrapňování kolegy. Zbytek je moooc dlouhý. Ale mimochodem: znám osobně asi 20 Američanů. Naivní však nebyli vůbec. Co proti nim všichni mají?(20.4.2004)

 • blackrain
  ****

  Co by jste udělali, kdyby jste na pár chvil byli bůh a mohli dělat cokoliv? Určitě by jste si své nově nabyté schopnosti pořádně užili a pár svých nenáviděných kolegů škodolibě znemožnili před celým národem. Pomsta je sladká a má se vychutnat plnými doušky. Být bohem ale není zrovna jednoduchá práce. On totiž nemá nikdy dovolenou.(25.6.2009)

 • Segrestor
  ****

  Po zhlédnutí jakéhosi pokračování Božský Evan si tohoto filmu vážím zas o něco víc. Je to docela zajímavé sledovat, jak se potrhlý chlápek stane na chvíli Bohem a který dělá přesně to, co bychom dělali i my. Takže, všeho zneužívá! Film plný nápadů s neobvyklou zápletkou pro věřící i nevěřící, pokud je to kritérium nějak důležité.(11.7.2011)

 • Zodd
  ****

  Je mi jedno, jestli grimasy Jima Carreyho někdo považuje za okoukané, vždy bude mým nejoblíbenějším americkým komikem (mezi britskými místo drží Rowan Atkinson). Navíc je to film k zamyšlení a navíc s výborným Morganem Freemanem v další důležité roli, kde nyní nehraje moudrého drsňáka a s mnoha zkušenostmi, co má některá léta už za sebou, ale rovnou Boha. No nebudu říkat víc, podívejte se sami a sequelu/spin-offu se Stevem Carellem v hlavní roli se vyhněte, pokud nechcete učebnicový příklad nejhorší finanční investice v komediálním žánru všech dob.(18.8.2016)

 • - Na konci filmu rozjíždí Bruce (Jim Carrey) velkou kampaň na darování krve, přičemž sám vybízí vlastním příkladem. Po jeho těžké autonehodě by však darování nebylo možné. (Mr.Hudson)

 • - V Egyptě je film zakázaný pro "svatokrádežný obsah". (Kulmon)

 • - Náměstí ve filmu je to samé jako ve filmech Návrat do budoucnosti (1985) a Návrat do budoucnosti II (1990). (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace