Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ****

  Po zhlédnutí jakéhosi pokračování Božský Evan si tohoto filmu vážím zas o něco víc. Je to docela zajímavé sledovat, jak se potrhlý chlápek stane na chvíli Bohem a který dělá přesně to, co bychom dělali i my. Takže, všeho zneužívá! Film plný nápadů s neobvyklou zápletkou pro věřící i nevěřící, pokud je to kritérium nějak důležité.(11.7.2011)

 • igi B.
  ****

  Božská oddechovka coby ryzí carreyovské podobenství o tom, že >nemá se bráti jméno Boží do huby zadarmo< ... ;o) . . . Pán to má s lidem svým zase jednou těžké a když mu laje kdejaký ten nevděčník, to namíchne i Svatou Trpělivost. Nevím sice, co je na téhle komedii "fantasy", ale taškařice je to boží, skvěle vymyšlená, ponejvíce boha jeho baže vydařenými gagy nabitá a navíc i s jakýmstakýms bohulibým poselstvím o tom, že k dobrému člověku nakonec i ten Bůh bude dobrý. Komedie je to prostě bohudíky víc než Dobrá... :o))) Amen. - - - P.S. Jen tak mimochodem, pro ty, co furt ještě neví, jakže to skončil ten Jimmy Hoffa - pozor(!:-) spoiler(!;-) - vykopali ho i s rodným listem v Buffalu tam u té pejskařské výcvikové základny... ;-) - - - P.P.S. Za zmínku tedy ještě navíc stojí pro fandíky ten Bruceův vskutku božský Datsun ZX Fairlady, byť ve filmu až donebevolajícně stále otloukán... :-( - - - - - (Viděno po ixté - a to jsem původně chtěl se dnes večer na tom našem >veřejnoslužebním jiném prostoru< dívat na Kieslowského "Tři barvy: Modrá", leč s tím čudláckým dablinkem to prostě nešlo, takže na depresi z té marnosti mi vnukl zjevně pámbů tenhle nápad - 13.5.2008 na dvd, komentář zde jako bůhvíkolikátý - 13.5.2008)(13.5.2008)

 • Turiec
  **

  Aké by to bolo byť všemohúcim? Aké by to bolo keby sa všetkým splnili všetky želania a modlitby? Všetci by vyhrali prvú cenu v lotérii (lebo to sú naše túžby), tá by sa rozdelila medzi všetkých a bola by mizerná. Vieme vôbec rozlíšiť, čo chceme, a čo potrebujeme? Film, v ktorom sa dajú vybrať vtipné scény i také, ktoré sú mravokárne môže mnohých pobúriť, či uraziť, ale ukazuje nás ľudí takých, akí sme. Jim Carrey podáva svoj štandardný výkon. Nič menej a nič viac.(18.11.2003)

 • B!shop
  ****

  Takova prumerna komedie, kterou z prumeru vytahuje Jim Carrey. Sice se tentokrat docela kroti, takze vtipy nesouvisi s jeho sklebenim, az na par vyjimek, ale spis s jeho vyuzivanim moci. Pricemz samotnej napad na obdrzeni moci od boha je docela originalni a diky Carreyho blbnuti i vtipnej, ale pouze do doby, nez dojde na poucovani co je v zivote spravne atd., ale to je jen ke konci a da se to prezit. Krome Carreyho stoji za pozornost Steve Carell, kterej se tu chova kupodivu normalne, Morgan Freeman, kterej se do takovyhle role skvele hodi a pak Jennifer Aniston, ktera ale hrala, jak kdyby slo o serial Pratele. Sice se nejedna o nejakou bombastickou komedii, ale tech 100 minut jsem se nenudil a obcas jsem se docela dost bavil.(19.9.2006)

 • Tomco
  ***

  Na prvý pokus s bráchom 80%, repríza s ex priateľkou už o niečo slabšie - 60%. Aj tak veľmi príjemne strávený čas s mojim obľúbeným Jimom, ktorý ma aj dnes svojimi grimasami baví výborne. Nesmiem zabudnúť ani na fakt, že tento film objavil skvelého Steva Carrela. Už len kvôli tomu tvorcom veľká vďaka.(22.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace