Po zhlédnutí jakéhosi pokračování Božský Evan si tohoto filmu vážím zas o něco víc. Je to docela zajímavé sledovat, jak se potrhlý chlápek stane na chvíli Bohem a který dělá přesně to, co bychom dělali i my. Takže, všeho zneužívá! Film plný nápadů s neobvyklou zápletkou pro věřící i nevěřící, pokud je to kritérium nějak důležité.(11.7.2011)

Tak tahle komedie mne hrozně bavila. Úžasný Jim Carrey ve všech scénkách, neméně úžasná Jennifer Aniston a samozřejmě suprový Morgan Freeman. Tleskám tomu, kdo vymyslel tento scénář, protože jsem se neměl čas nudit a smál jsem se od začátku do konce a se mnou celý kinosál. Prostě tohle je jedna velká jízda bez zastávky. Co více k tomu dodat? Dávám čtyři hvězdičky, protože tohle byla po dlouhé době komedie, která mne dokázala zaujmout a na jejíž každou televizní reprízu se těším jak malé děcko na Vánoce. Prostě super film.(23.12.2007)

Shadyac by sa s Careym aj radi odviazali (súdim podľa niekoľkých vydarených fórov), lenže držia nad nimi pevnú ruku božskí neomylní filmoví producenti a majitelia štúdia, ktorí vedia najlepšie, čo väčšinové obecenstvo potrebuje. Alebo čo mu aspoň stačí ku šťastiu a návšteve kina. Afroamerický boh v bielom obleku, uf. To by som zožral maximálne Spikemu Leeovi, alebo Kevinovi Smithovi.(8.6.2012)

Jim avizoval veľký návrat k bláznivým komédiam, aké ho preslávili (tj. hovoríme o roku 1994). Spojil sa s režisérom a jeho veľmi dobrým priateľom Tomom Shadyackom a nakrútili Brucea. Skvelý námet, velikánsky potenciál, bohužiaľ len veľmi striedmo využitý. Hlavne je to strašne korektný film a po ľade korčuľuje veľmi jemne. Aby sa náhodou žiaden divák neurazil. Našťastie tu máme Jima Carreyho, ktorý je ako vždy famózny. Jennifer mu skvelo asistuje a Steve Carrel má skvelú "blahblah" scénku. Tom Shadyack a Jim Carrey pripravili dobrú atmosféru a originálny humor, ale obaja majú už za sebou aj lepšie kúsky.(18.6.2006)

Takova prumerna komedie, kterou z prumeru vytahuje Jim Carrey. Sice se tentokrat docela kroti, takze vtipy nesouvisi s jeho sklebenim, az na par vyjimek, ale spis s jeho vyuzivanim moci. Pricemz samotnej napad na obdrzeni moci od boha je docela originalni a diky Carreyho blbnuti i vtipnej, ale pouze do doby, nez dojde na poucovani co je v zivote spravne atd., ale to je jen ke konci a da se to prezit. Krome Carreyho stoji za pozornost Steve Carell, kterej se tu chova kupodivu normalne, Morgan Freeman, kterej se do takovyhle role skvele hodi a pak Jennifer Aniston, ktera ale hrala, jak kdyby slo o serial Pratele. Sice se nejedna o nejakou bombastickou komedii, ale tech 100 minut jsem se nenudil a obcas jsem se docela dost bavil.(19.9.2006)