TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +rozhodně zajímavý nápad, občas velmi vtipné -ovšem mohlo být mnohem vtipnější/// Dost dobrá zábava. Obvzláště se mi líbila ta scéna, kdy Bruce dostane moc. V této části má film nejlepší grády. Vyjímečně se mi líbilo aji jeho pitvoření a tak nějak celkově je tohle oddychový film. Jen nemohu nezmínit, že by se toho do filmu vešlo mnohem více a tak je vlastně jeho potenciál plně nevyužit./// Celkem 72%///(15.12.2007)

Takova prumerna komedie, kterou z prumeru vytahuje Jim Carrey. Sice se tentokrat docela kroti, takze vtipy nesouvisi s jeho sklebenim, az na par vyjimek, ale spis s jeho vyuzivanim moci. Pricemz samotnej napad na obdrzeni moci od boha je docela originalni a diky Carreyho blbnuti i vtipnej, ale pouze do doby, nez dojde na poucovani co je v zivote spravne atd., ale to je jen ke konci a da se to prezit. Krome Carreyho stoji za pozornost Steve Carell, kterej se tu chova kupodivu normalne, Morgan Freeman, kterej se do takovyhle role skvele hodi a pak Jennifer Aniston, ktera ale hrala, jak kdyby slo o serial Pratele. Sice se nejedna o nejakou bombastickou komedii, ale tech 100 minut jsem se nenudil a obcas jsem se docela dost bavil.(19.9.2006)

• Marek1991

Parodovať Boha, to u mňa neobstojí a zvyšok bol dosť trápny. Šialený dej a ako komédia u mňa neprešla. Dokonca ani to herecké obsadenie to nezachráni u mňa v hodnotení. Jim Carrey takýmito filmami u mňa stráca, už tak slabú povesť komediálneho herca, také hlúposti s takými ksichtami som vedel ako decko robiť aj ja a možno aj lepšie.(15.4.2012)

• KrestanFilms

Tato komedie má daloby se říct poselství o tom, co obnáší "svobodná vůle" nám Bohem darovaná a rovněž svědčí o tom, jak "omezená" je naše moudrost. Na druhou stranu je ale zpracování místy přehnaně a je třeba přivírat obě oči nad vhodností některých scén... Film pobaví snad každého, ale zároveň si nejsem jist, co by Bůh řekl na postavu svého hereckého zástupce... Když to všechno sečtu, vychází mi dvě hvězdy. Rád bych doporučil skouknutí, ale brát ho s velkou rezervou...(17.10.2014)

Co by jste udělali, kdyby jste na pár chvil byli bůh a mohli dělat cokoliv? Určitě by jste si své nově nabyté schopnosti pořádně užili a pár svých nenáviděných kolegů škodolibě znemožnili před celým národem. Pomsta je sladká a má se vychutnat plnými doušky. Být bohem ale není zrovna jednoduchá práce. On totiž nemá nikdy dovolenou.(25.6.2009)