Komentáře uživatelů k sérii (9)

 • tron
  ***

  Podobné, ako seriál Legion: miestami pozoruhodné, ale ako celok nie úplne postačujúce (a nakoniec zvláštnym spôsobom neuspokojivé - a neuspokojúce). Vizuálne premakané (ostatne, robili to tvorcovia šialeného Hannibala) a odvážne v sexe i gore (našťastie, rozkošných králikov nám pozabíjali mimo záber). Dokonalé scény s bohmi a ľuďmi (otrokárska loď, Vikingovia...). Ak by to bolo len o nich, dám 100%. Lenže nie je. No a o čom je? V tom je problém. Príbeh je veľmi riedky, zvláštny, výrazne stagnuje a chýba mu poriadne vyvrcholenie (v predchádzajúcich dieloch plno načrtnutých vedľajších dejových liniek a postáv je vyložene ignorovaných). Najviac ma zaujal prekrásny predposledný diel alias spin-off mojej najobľúbenejšej postavy: dvojmetrového leprechauna z Írska. A nepochopil som, na čo pán Streda potreboval s takými mega-schopnosťami bodyguarda – absurdné!(15.12.2017)

 • mcb
  ****

  Hyperstylizovaná a přehnaně násilná ilustrace několika prvních kapitol Gaimanovy knihy, která se překvapivě přiklání spíše k uměleckým konvencím a pomalu budované atmosféře než k přesvědčivě vystavěnému vyprávění. Nejhezčí spořiče obrazovky roku.(8.2.2018)

 • ScarPoul
  *****

  Pilot nemastný neslaný. Rýchle predstavenie postáv. Na rýchlo odbitá zápletka. Od druhého dielu ale výrazne zlepšenie. Na to, že sa seriál nemôže pochváliť ani jednou akčnou scénou a napriek tomu, že všetkých 8 dielov skôr pôsobí ako exkurzia do sveta, ktorý nám nie je známy a objavujeme jeho zákutia pozorne a s určitým zmäteným pohľadom ( nie natoľko rozdielným ako má Shadow), stále sa jedná o vizuálnu pastvu pre oči, a celá výplň je mytológia a mýtus v tej najlepšej možnej transformácií akú si viete predstaviť. Bavilo ma to. Ian McShane je zase raz perfektný a všetky postavičky dotvárajú akokoľvek zpočiatku bezvýznamné dotvárajú celú hierarchiu bohov so všetkými nuansami im vlastnými. Páčia sa mi úvodné príbehy. Páči sa mi skrytá epickosť. Aj fakt, že každej postave rozumiem. Teším sa na druhú sériu. S prvou som spokojný - 1. séria 90%(4.5.2019)

 • Fíla
  ****

  Zpočátku, jsem do seriálu American Gods, šel kvůli seriálovému zpestření, vůči jiným seriálům, které mají například přestávku. A první díly, mi nepřišly, nějak zajímavé. Postupně jsem se do toho dostal a jsem zvědavý, na druhou řadu. Kdo má rád něco netradičního, nějaké zpestření, něco zvláštního a neobvyklého, zabrouzdal bych sem. :) Uvidíme, jestli druhá série vygraduje, jako osmý díl, té první.(15.1.2018)

 • Necrotongue
  ***

  První řada byla pro mě těžkým zklamáním. Přitom téma má obrovský potenciál, jenže tvůrci ho nechali utopit v epizodách, které nevyprávěly ucelený příběh, ale vypadaly spíše jako mozaika na sebe nenavazujících dějů, které poskládal dohromady autista pod vlivem návykových látek. Díly, jež tomuto vzorci unikly, byly velmi slušné a je škoda, že jich neuniklo víc. Jako dlouholetý hráč World of Warcraft musím ocenit jméno hlavního hrdiny, ale jako fanoušek dobře zahraných psychopatů musím vyjádřit zklamání nad nepřítomností Černoboga ve Wisconsinu.(9.9.2017)

 • Ichabod
  **

  Větší zklamání nepamatuji v poslední době. Dokonalé úvodní titulky nic ze samotného vyprávění netrumfne. Neskutečný talent za kamerou opřený o skvělou předlohu bohužel neopakuje úspěch ani kvalitu Hannibala. Casting je skvělý, hudba, kamera a celkový vizuál také. Za to vyprávění je příliš složité.... Nebo spíše špatné a za osm dílů se toho moc nevyřeší, což by nevadilo, kdyby většina dílů nenudila od začátku do konce.(24.9.2017)

 • H4ku11
  **

  V podstate by som prvú sériu vedel dať do jedného nudného dielu a druhú sériu by som ani netočil.(22.6.2019)

 • catt
  ****

  První díl je hodně barvotiskový, stylizovaný až překomplikovaný, ale pořád jsem si říkal, že to snad nebude tak hrozné, naštěstí je to s každým dalším dílem lepší a lepší. Škoda, že celá série nemá aspoň symbolické zakončení.(21.2.2018)

 • stihac10
  ****

  7/10(18.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace