The Bone Orchard (S01E01) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 1 h 5 min

Komentáře uživatelů k epizodě (35)

 • Marigold
  ***

  Zmatečný a velice nevyrovnaný, hudební dramaturgie je hodně velký peklo, ale vlastně je to tak nějak zvrhle zábavný. Jenom zatím netuším, jestli tím dobrým způsobem...(4.5.2017)

 • LIVINGDEAD
  *

  Parádní začátek a jakmile se objevila věznice, šlo to do kytek!(2.5.2017)

 • Slasher
  *****

  Před pár lety jsem četl knížku, byl teď zprávou o seriálu nevzrušený a říkal si, jak sakra plánují přenést ten velemišmaš snových a mytologických divno sekvencí na plátno a jak z toho asi nevyleze komerční domrdaná zbytečnost. A hele - casting je tak super a autorský kouzlo tam takový, že se potvrzují zvěsti o nový nejzajímavější a (to jsem zvědav) politicky nejrelevantnější show v televizi. První díl plyne jako krev, hlásím se k odběru týden co týden. "Baby, you're torturing me..." ♪♫(1.5.2017)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Poutavé filosofické úvahy, parádní herci, úžasné gore orgie a dech beroucí vizuál. Dostávám od seriálu víceméně to, co mám rád, tedy jsem spokojen. 85%(12.5.2017)

 • Davies182
  ***

  Studená vizuální onanie nad nezfilmovatelnou a po atmosférické stránce snad až meditativní knihou. Román se vyznačuje silnými mikropříběhy s nadmíru poutavými filosofickými pointami, které hrají prim nad bezduchým mlácením vypravěčské slámy a dosebezahleděností. V pilotu je to zatím přesně naopak. Gaiman je architektem barvitého městečka plného spletitých uliček, v němž Fuller se Sladem zatím jen opatrně našlapují ze strachu o poškození vzácných historických budov.(1.5.2017)

 • 666teen
  ****

  Celkem chápu lehký zmatek uživatelů neznalých předlohy. Nevěšte hlavy! Tento handicap se dá lehce napravit. Takže si to můžete buď přečíst, nebo si strčit do prdele Psychorovu zlomenou expertní hůl.(18.5.2017)

 • Psychor
  ***

  Jakožto znalec tajemna shledávám námět seriálu American Gods značně poutavým. O to více jsem byl zklamán pokulhávající exekucí. Bryan Fuller by zkrátka potřeboval k ruce někoho o poznání kreativnějšího než Michaela Greena. Od scénáristy slaboduchých komiksovek bohužel nikdo nemůže čekat žádné zázraky. Asi se tak ani nelze divit skutečnosti, že pilotní epizoda odstartovala krajně neoriginálním prologem, který způsobem vyprávění a digitálně krvavým vizuálem doslova kopíruje Snyderův 300. Zásadní problém vidím i ve špatně napsané postavě pana Wednesday. Tento nesympatický tlachal působí velmi otravně a divák si užívá každou minutu, kdy má od něho pokoj. Přesto nad seriálem zatím nelámu svou expertní hůl a s přihlédnutím k ucházející mysteriozní atmosféře dám šanci i následující epizodě. Zatím však slabší tři hvězdy.(1.5.2017)

 • Happens
  *****

  Silně artový film, těžící ze síly momentů a barvitých dialogů (a la Quentin Tarantino), sestříhaný z dílčích částí, přičemž hlavní linie se posouvá do dalších epizod. Pro někoho zmatečné místy až na styl Davida Lynche, ale stále si přes svou mysterioznost drží zajímavou a pozvolna rozklíčovanou epiku. To chceš.(31.5.2017)

 • 6thSun
  ****

  Vůbec nevím, na co jsem to právě čuměl, ale docela se těším na další díl.(3.5.2017)

 • ScarPoul
  ****

  Trochu nekonzistentné.. a umiestnené v takmer divadelných stretnutiach a rozhovoroch. Celé to pôsobí ako výňatok z akejsi statickej konverzačky. Poďme dať postavy na toto miesto a nech sa chvíľu rozprávajú. Na druhú stranu atmosféra ako sviňa a poteší vidieť postavy zhmotnené cez fasádu známych hercov. Som zvedavý čo bude ďalej. Zatiaľ som v miernej neistote. Ale nechcem dať úplne priemer.(1.5.2017)

 • dO_od
  *****

  // Jedním slovem WOW! Tohle jsem opravdu nečekal, knížku Američtí bohové absolutně miluju a díky ní jsem si oblíbil Neila Gaimana víc než kteréhokoliv předchozího autora, ani za milion let bych ale nevěřil, že se někomu povede mě seriálovou adaptací téhle knížky skutečně nadchnout. Očekávání byla vysoká a ten hype ze zahraničí nepomáhal, pilot tohle všechno ale zvládnul naplnit. Od krvavého prologu, přes bitches in the airports, až k techno-boyovi, vizuální i scenáristická lahoda, vážná i zábavná, mysteriózní i lidská, všechno co zbožňuju na knížce tady je a já jen tleskám a doufám, že se to v tomhle nastaveném duchu ponese až do konce. Kéž by měly i další stanice takové koule co se týče práce se skvělými předlohami. Fantastická práce.(1.5.2017)

 • MoiJe

  What the fuck did I just watch? (Neviem ani hviezdickami ohodnotit.)(1.5.2017)

 • CageDepp
  ***

  Debata na hřbitově byla zajmavá to zachránilo, abych nedal nižší hodnocení. Ještě zkusim asi 2 díly, ale tenhle seriál nebude pro mě.(23.6.2017)

 • JohnMiller
  ****

  Paradox. Celý seriál je pre mňa jeden paradox. Hlavná postava bývalého väzňa ktorý sa vracia domov mi je nesympatická. Dejová linka (cesta do bodu A do bodu B) tá dvojnásobne avšak predsa ma to zaujalo ako už dávno žiadny iný seriál. Prečo? No kvôli tomu ostatnému okolo toho. To je jednoducho geniálne. Surrealistický opar v komerčnom šate ktorý nápadmi rozhodne nezaostáva za svojou bizarnosťou, nechutnosťou a vizuálnou stránkou..(21.5.2017)

 • majo0007
  odpad!

  It must be Art... or something.(5.5.2017)

 • MsUtahraptor
  *****

  Co činí z téhle epizody přece jen špičkový úvod by se dalo shrnout do tří pěkných skupinek: 1.) ztvárnění vedlejších postav- Low Key Lyesmith, Mad Sweeney, Audrey, Technical Boy-, 2.) (dle očekávání) úchvatný vizuál- krev a déšť především-, a hlavně 3.) Reitzellova hudby od lehkých tónů piana po všechny ty podivné a děsivé skřípoty.(12.5.2017)

 • Mauric
  *****

  Asi v afektu, ale až na tu hudební produkci je první díl naprosto božský. Herecké obsazení sedí k postavám jak prdel na hrnec a ačkoliv je na mě v prvním díle trochu přeartováno, tak si jdu utřít slinu a nevrle vyhlížet příští díl.(27.5.2017)

 • Ricky_CZ
  *****

  Když jsem poprvé četl o záměru zfilmovat nezfilmovatelné, docela jsem se bál.. Pak mě trochu uklidnila přítomnost Gaimana a základní obsazení (Velice dobře trefené)... No a po prvním díle jsem úplně klidný. Podařilo se na výbornou.(8.5.2017)

 • Nevka
  ****

  Ke knize jsem se ještě nedostal, ale seriál zatím vypadá více než dobře. Zajímavá byla jak úvodní řežba (připomněla mi Thermopyly), tak i zbytek epizody. Své mouchy to ještě má (zbrklé souboje, malý rozpočet), ale ve výsledku se jedná o hodně slibný začátek nového seriálu.(4.5.2017)

 • H4ku11
  **

  Nejak to bolo dosť nezáživné.(27.5.2017)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace