tron

Troška čudná zámienka pre ešte jednu hru. Páči sa mi, že pre tvorcov nie je nič tabu, čo sa sexu a gore týka. Nemôžem sa ale zbaviť dojmu, že najlepšie na tomto seriáli sú "prestrihy" na "iných" bohov (či už v hlbokej minulosti, alebo v súčasnosti), vstupujúcich do životov obyčajných, ničnetušiacich ľudí. ()

Slasher

Třetí díl mi přišel slabší, nějak bez nářezových míst. Ale přičtěte dvě hvězdy v krajním případě, že máte slabost pro arabáckou gay erotiku, tohle byl slušnej bonbónek. A heleme se... další Lanegan! ()

Necrotongue

S každou epizodou trpím víc a víc. Bledý jezdec se zřejmě intenzívně opaloval a předpokládám, že jezdí na vraníkovi, aby měli všichni homies radost. Aby toho nebylo málo, musel jsem se dívat na Poslední dny Sodomy v arabském provedení, sledovat rádoby inteligentní hovory o ničem a poslouchat, jak se američtí herci zoufale snaží vyslovit ruská slova. Celé je to taková velká křeč, která se mě marně snaží přesvědčit, že jde o ucelený příběh. Možná bych tomu uvěřil, ale nemám k drogám dobrý vztah a bez nich... ()

ScarPoul

V zásade si to drží svoju úroveň. Ale nie je to niečo z čoho by som vyslovene padal na zadok. Gaiman je pre mňa v prvom rade autor, ktorý stvoril Sandmana. Všetko ostatné je okej, ale určite nie také komplexné a dobré ako Sandman. V zásade ale spokojnosť. Ian McShane rules :) ()

JohnMiller

Smrť ktorá rozhoduje či pôjdete do zabudnutia alebo sa reinkarnujete, homosexuálny incident medzi dvomi Arabmi (Obchodník-taxikár) a krutý masär Czernokog s cigaretou v ústach opäť dokázali latku podržať neuveriteľne vysoko. Zatiaľ ani sekunda sklamania. Bizár podľa mojej chuti. ()

SpaceOdyseus

Tento dil se trosku tahne. Stale je ale na co koukat. Zpomalene prestylizovane zabery jsou porad cool, prehravajici McShane je stale bozi a kontroverze se tu povedla nakopnout naramne a pritom stale vkusne. ()

Mauric

Tendenční, těžkopádné, nudné a samoúčelné. Postrádá to jiskru a náboj z prvních dvou dílů a věnuje se to linkám, jež nikam nevedou a pouze zaprodávají duši politické nekorektnosti. Snaha šokovat vyhrála nad duší díla. ()