Head Full of Snow (S01E03) (epizoda)

Drama / Fantasy

USA, 2017, 1 h 1 min

 • Slasher
  ***

  Třetí díl mi přišel slabší, nějak bez nářezových míst. Ale přičtěte dvě hvězdy v krajním případě, že máte slabost pro arabáckou gay erotiku, tohle byl slušnej bonbónek. A heleme se... další Lanegan!(15.5.2017)

 • tron
  ***

  Troška čudná zámienka pre ešte jednu hru. Páči sa mi, že pre tvorcov nie je nič tabu, čo sa sexu a gore týka. Nemôžem sa ale zbaviť dojmu, že najlepšie na tomto seriáli sú "prestrihy" na "iných" bohov (či už v hlbokej minulosti, alebo v súčasnosti), vstupujúcich do životov obyčajných, ničnetušiacich ľudí.(6.12.2017)

 • ScarPoul
  ****

  V zásade si to drží svoju úroveň. Ale nie je to niečo z čoho by som vyslovene padal na zadok. Gaiman je pre mňa v prvom rade autor, ktorý stvoril Sandmana. Všetko ostatné je okej, ale určite nie také komplexné a dobré ako Sandman. V zásade ale spokojnosť. Ian McShane rules :)(15.5.2017)

 • 6thSun
  **

  Fuck it.(19.5.2017)

 • Necrotongue
  *

  S každou epizodou trpím víc a víc. Bledý jezdec se zřejmě intenzívně opaloval a předpokládám, že jezdí na vraníkovi, aby měli všichni homies radost. Aby toho nebylo málo, musel jsem se dívat na Poslední dny Sodomy v arabském provedení, sledovat rádoby inteligentní hovory o ničem a poslouchat, jak se američtí herci zoufale snaží vyslovit ruská slova. Celé je to taková velká křeč, která se mě marně snaží přesvědčit, že jde o ucelený příběh. Možná bych tomu uvěřil, ale nemám k drogám dobrý vztah a bez nich...(8.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace