Head Full of Snow (S01E03) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 1 h 1 min

 • JohnMiller
  ****

  Smrť ktorá rozhoduje či pôjdete do zabudnutia alebo sa reinkarnujete, homosexuálny incident medzi dvomi Arabmi (Obchodník-taxikár) a krutý masär Czernokog s cigaretou v ústach opäť dokázali latku podržať neuveriteľne vysoko. Zatiaľ ani sekunda sklamania. Bizár podľa mojej chuti.(27.5.2017)

 • Necrotongue
  *

  S každou epizodou trpím víc a víc. Bledý jezdec se zřejmě intenzívně opaloval a předpokládám, že jezdí na vraníkovi, aby měli všichni homies radost. Aby toho nebylo málo, musel jsem se dívat na Poslední dny Sodomy v arabském provedení, sledovat rádoby inteligentní hovory o ničem a poslouchat, jak se američtí herci zoufale snaží vyslovit ruská slova. Celé je to taková velká křeč, která se mě marně snaží přesvědčit, že jde o ucelený příběh. Možná bych tomu uvěřil, ale nemám k drogám dobrý vztah a bez nich...(8.9.2017)

 • 6thSun
  **

  Fuck it.(19.5.2017)

 • Slasher
  ***

  Třetí díl mi přišel slabší, nějak bez nářezových míst. Ale přičtěte dvě hvězdy v krajním případě, že máte slabost pro arabáckou gay erotiku, tohle byl slušnej bonbónek. A heleme se... další Lanegan!(15.5.2017)

 • ScarPoul
  ****

  V zásade si to drží svoju úroveň. Ale nie je to niečo z čoho by som vyslovene padal na zadok. Gaiman je pre mňa v prvom rade autor, ktorý stvoril Sandmana. Všetko ostatné je okej, ale určite nie také komplexné a dobré ako Sandman. V zásade ale spokojnosť. Ian McShane rules :)(15.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace