tron

70 %. Už doteraz to bola riadna divočina (úchylná, krvavá, erotická, fantazijná...), ale až v tejto epizóde akoby sa tvorcovia naplno utrhli z reťaze a podľa toho to i vyzerá. V dobrom. Konečne sa k slovu (a činom) dostávajú aj iní bohovia (Crispin!). Chudák Shadow sa ocitá v epicentre ich rozhovorov a vôbec netuší, čo si o tom má myslieť. Jeho žena je stále nudná, ale nečakane sa dostane do ("fyzickej) konfrontácie s jednou z najnásilnejších postáv tejto série a o zábavu je hneď postarané. Troška WTF na mňa spôsobilo prehrávanie Shadowovho hereckého predstaviteľa, ktorý sa správa absolútne šokovane a pritom v predchádzajúcich štyroch dieloch sa stal svedkom asi stovky nadprirodzených javov. Plus bravúrny "animovaný" prológ. Každopádne to stále nie je úplne "ono" a odporúčal by som tvorcom troška ubrať z dialógov a prejsť na akciu. Lebo vlastne stále neviem, ČO tvorí hlavnú zápletku - a to nás čakajú už len štyri diely, ehm. ()

Necrotongue

Zvláštní, seriál u mě postupně ztrácel hvězdičky, aby v minulém dílu zase nějaké nabral a tahle epizoda se mi dokonce líbila. No toto! Evidentně se tak děje, protože se vytratily zakázanými látkami vygenerované halucinace, takže děj začal dávat smysl. Navíc se po Peteru Stormareovi objevil v seriálu další skvělý psychotik Crispin Glover, což mě extrémně potěšilo. Jen bych chtěl tímto apelovat na tvůrce, pokud obsadí ve svých dalších projektech Emily Browning, aby důsledně zakrývali její rachitické tělíčko péřovou bundou a brali tak ohled na diváky s podlomeným zdravím, které by jinak mohli vážně ohrozit. Tak strašně vyděšený už jsem nebyl hodně dlouho. ()

ScarPoul

Trochu slabšie ako predchádzajúce aj napriek značnému posunu. Emily sa tu vyzlečie. Na scénu prichádza Mr. World. A pomaličky začína Shadow chápať, že sa tu deje asi niečo iné ako je mu prezentované. Aj napriek vysokej úrovni sa mi tu žiadalo niečo trefnejšie ako Gillian v prevleku Marilyn Monroe. ()

JohnMiller

Niekedy až tak úplne nechápem čo sa tu vlastne deje, prečo vidíme veci ktoré vidíme a tak. Ale na tom asi v surrealizme ani veľmi nezáleží. Mindfuck pokračuje intro s indiánmi, David Bowie, vznášajúca sa Marylin Monroe či slizký Mr. World nedávajú zmysel ale pozerá sa na to skvele. ()

WazzapKal

ze začátku hrozný psycho nevěděl jsem co od tohohle serálu čekat :D , ale začíná se to pěkně rozjíždět Starz rozjelo další super věc po Ash vs Evil Dead. Leprikón s dead wife top scéna :D ()

Nelenya

Tohle se vážně asi může líbit jen lidem co tu knihu nečetli. Já jsem dost zděšená od prvního dílu. Jediné co vychytali je Černobog se Zorjami. To bylo přesný. Jinak je to smutek. ()

APLSMLS

Lmfao na tronuv koment, prave jen dialogy z tohohle delaj něco zajimavejsiho než trapnej bezduchej moderní odpad co teď všichni chrli, akci mas všude tohle ma nápad a mozek, takže radsi nedoporucuj ()