A Murder of Gods (S01E06) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 54 min

Ne, ne. Tentokrát jsem se vyloženě nudil, což zklamalo ještě víc, protože jsem se fakt těšil. Dialogy byly nějaký podivný... A ani pokračování příběhu, co začal a skončil v třetím díle, dojem příliš nenapravilo.(7.6.2017)

Mňa naopak až tak nezaujíma vývoj postáv ako tuto kolegov, pokiaľ to bude mať stále tak silné surrealistické nápady a spracovanie. Prekvapilo ma, že sa dali dokopy vedľajšie postavy aby sa dostali k hlavnej.. Mŕtva manželka, Leprikon a ten moslim o ktorom som si myslel, že je džin ale v tejto časti tvrdil, že džina hľadá. Už zostáva iba černoška ktorá pojedá svoje sexuálne obete, a budeme mať akú takú predstavu o všetkých postavách.(29.6.2017)

Už to ide na plné obrátky. Metafyzičnosť, nádhľad, mystifikácia a predurčenosť v jednom. Postavy sú zábavné, dýchajú, posúvajú sa. S každým ďalším dielom je to lepšie a lepšie.(4.6.2017)

• Belatris

Prázdný díl, posun v příběhu nula, vystavět celou epizodu jen na tom, že jsme poznali dalšího boha k zrekrutování, je zoufale málo. A snaha vykompenzovat to vizuálem je pro mě málo, v tomto případě tedy. Nuda k uzoufání. Čím dál víc se ukazuje, že jde o hodně špatně udělanou adaptaci, která nefunguje.(9.6.2017)

Předchozí díl jsem pochválil, ale v této epizodě se jaksi zastavil čas. Příběh se prakticky nepohnul z místa, pokud nepočítám přesun mezi státy, objevil se další bůh, ale dlouho se nezdržel a hodně se jezdilo auty, asi proto, aby mohli tvůrci vykázat alespoň nějaký pohyb.(8.9.2017)