ScarPoul

Už to ide na plné obrátky. Metafyzičnosť, nádhľad, mystifikácia a predurčenosť v jednom. Postavy sú zábavné, dýchajú, posúvajú sa. S každým ďalším dielom je to lepšie a lepšie. ()

tron

Začína to dostávať grády. Sedela raz v taxíku mŕtvola, džin a írsky leprechaun a... začína sa to možno ako vtip, ale je z toho výborná epizóda. Stále mi pár vecí vadí, ale hrozne sa mi páči, čo so svojou postavou stvára "hrdzavý bobor" Pablo Schreiber. Príjemne ma prekvapilo tiež to, že z toho začína byť veľmi sympatická road movie - interakcia medzi trojicou postáv v taxíku je fakt zaujímavá. ()

Necrotongue

Předchozí díl jsem pochválil, ale v této epizodě se jaksi zastavil čas. Příběh se prakticky nepohnul z místa, pokud nepočítám přesun mezi státy, objevil se další bůh, ale dlouho se nezdržel a hodně se jezdilo auty, asi proto, aby mohli tvůrci vykázat alespoň nějaký pohyb. ()

JohnMiller

Mňa naopak až tak nezaujíma vývoj postáv ako tuto kolegov, pokiaľ to bude mať stále tak silné surrealistické nápady a spracovanie. Prekvapilo ma, že sa dali dokopy vedľajšie postavy aby sa dostali k hlavnej.. Mŕtva manželka, Leprikon a ten moslim o ktorom som si myslel, že je džin ale v tejto časti tvrdil, že džina hľadá. Už zostáva iba černoška ktorá pojedá svoje sexuálne obete, a budeme mať akú takú predstavu o všetkých postavách. ()

stitch7

Ne, ne. Tentokrát jsem se vyloženě nudil, což zklamalo ještě víc, protože jsem se fakt těšil. Dialogy byly nějaký podivný... A ani pokračování příběhu, co začal a skončil v třetím díle, dojem příliš nenapravilo. ()

Belatris odpad!

Prázdný díl, posun v příběhu nula, vystavět celou epizodu jen na tom, že jsme poznali dalšího boha k zrekrutování, je zoufale málo. A snaha vykompenzovat to vizuálem je pro mě málo, v tomto případě tedy. Nuda k uzoufání. Čím dál víc se ukazuje, že jde o hodně špatně udělanou adaptaci, která nefunguje. ()