Komentáře uživatele JohnMiller k tomuto TV seriálu

Paradox. Celý seriál je pre mňa jeden paradox. Hlavná postava bývalého väzňa ktorý sa vracia domov mi je nesympatická. Dejová linka (cesta do bodu A do bodu B) tá dvojnásobne avšak predsa ma to zaujalo ako už dávno žiadny iný seriál. Prečo? No kvôli tomu ostatnému okolo toho. To je jednoducho geniálne. Surrealistický opar v komerčnom šate ktorý nápadmi rozhodne nezaostáva za svojou bizarnosťou, nechutnosťou a vizuálnou stránkou..(21.5.2017)

Pre niekoho nepozeratelné a pre mňa seriálové prekvapenie roka. Nová postava, večne fajčiaci Czernobog mi neskutočne sadol. Jeho sarkazmus a túžba po vraždení tam sedí ako riť na šerbeľ. Pri ňom mám vždy chuť si zapáliť. Abstraktné výjavy, ešte lepšie ako v minulej časti pripomínajú Davida Lyncha... A to sa mi ľúbi.(25.5.2017)

Smrť ktorá rozhoduje či pôjdete do zabudnutia alebo sa reinkarnujete, homosexuálny incident medzi dvomi Arabmi (Obchodník-taxikár) a krutý masär Czernokog s cigaretou v ústach opäť dokázali latku podržať neuveriteľne vysoko. Zatiaľ ani sekunda sklamania. Bizár podľa mojej chuti.(27.5.2017)

Opäť neskutočne kvalitný diel.. Avšak iba druhá polovica. V tej prvej sme mali možnosť vidieť ako prebiehalo celé obdbie s manželkou hlavnej postavy. Od telefonátu do väzenie, cez tú legendárnu "fajku" smrti, až po vstanie z mŕtvych. Možno to pre vysvetlenie istých udalostí bolo nutné, no na pól epizódy sa mi to zdalo až priveľa.(27.5.2017)

• Lemon Scented You (S01E05) (epizoda) (2017)

Niekedy až tak úplne nechápem čo sa tu vlastne deje, prečo vidíme veci ktoré vidíme a tak. Ale na tom asi v surrealizme ani veľmi nezáleží. Mindfuck pokračuje intro s indiánmi, David Bowie, vznášajúca sa Marylin Monroe či slizký Mr. World nedávajú zmysel ale pozerá sa na to skvele.(18.6.2017)

Mňa naopak až tak nezaujíma vývoj postáv ako tuto kolegov, pokiaľ to bude mať stále tak silné surrealistické nápady a spracovanie. Prekvapilo ma, že sa dali dokopy vedľajšie postavy aby sa dostali k hlavnej.. Mŕtva manželka, Leprikon a ten moslim o ktorom som si myslel, že je džin ale v tejto časti tvrdil, že džina hľadá. Už zostáva iba černoška ktorá pojedá svoje sexuálne obete, a budeme mať akú takú predstavu o všetkých postavách.(29.6.2017)

Záverečná časť prvej série bola taká... Ah, taká ako záverečná časť prvej série ktorá si pýta druhú sériu. Nehovorím, že nejde o kvalitu písanú scenáristami pod vplyvom, no na nejaké otázky ktoré boli dávnejšie položené, mohli odpovedať. PS: toľko Ježišov po kope som ešte nikdy nevidel hehehe.(29.9.2017)