Táta k příštím Vánocům (TV film)

Rodinný

Československo, 1989, 74 min

"Maringotka je stejně lepší jak auto!" Jednoduchý televizní rodinný film.(23.12.2018)

Začala jsem si myslet, že tenhle film byl snad jen výpoldem mojí fantaziie. Nakonec jsem ho našla a stojí opravdu za čtyři hvězdy. Prostě lahve nakonec mají křídla.(8.10.2016)

Příjmený, poklidný televizní film o dvou malých dohazovačkách, které se snaží své mámě najít nového chlapa. Z pestré škály možných adeptů nakonec dá se říct zvítězí ten nejméně pravděpodobný.... I přesto, že je na každém záběru vidět, že film je natočen za pár korun, tak je to především krásná sonda do života prostých lidí na konci 90. let. Ty hračky, ten nábytek, ten byt, to oblečení, to šedé prázdné sídliště, pouť na sídlišti a hlavně ten život. Dnes po necelých třiceti letech se to zdá téměř neuvěřitelné. [16. hodnocení, 2. komentář, 78%](21.2.2019)

..."kdyby láhve měly křídla"... Který alkoholik to vymyslel? :-)) ... Jinak celkem příjemná inscenace. Hledání tatínka není jentak. Před holkami klobouk dolů, já osobně jsem se na něco takového vykašlal. Byl jsem příliš ponořen do svých koníčků :-)(17.12.2018)