Casey sa pred svojou svadbou vyberie na dovolenku so svojimi kamarátkami, pretože ju čoskoro čakajú iné povinnosti, a na kamarátky jej nezostane veľa času. Počas výletu ju poštípe neznámy hmyz, čo ale nie je ničím nezvyčajným, pretože počas horúčav je hmyz všade. Po príchode domov sa však na jej tele začínajú objavovať rôzne vyrážky a nedokáže prijímať potravu. Čoskoro zistí, že z dovolenky si priniesla oveľa viac ako len zážitky nahrané na kamere... (Marceloo)

Trailer

EvilPhoEniX

Bratríček Contracted-Thanatomorphose a Starry Eyes. Každý má leccos do sebe, každý se mi líbil a Bite není výjimkou. Plusem je, že nehnije pouze hlavní představitelka, ale i její apartmá a musím avízovat, že zde bych nestrávil ani minutu. Chválím solidní vizuál, super masky, trocha gore, fajn tempo a depresivní atmosféru. Tohle můžu 70% ()

HorrFi

To je tak, když má film dobrej potenciál, ale jinak toho ve filmu moc nefunguje.. krásná, ale nesympatická hlavní hrdinka, tuctová atmosféra, tuctovej scénář a ani práce maskérů se mi moc nelíbila.. nemůžu se ubránit srovnání s Mouchou.. Moucha je proti tomuhle učiněnej masterpiece.. velký zklamání.. ()

JASON_X

Nenechal jsem se odradit úvodem, který je zasviněný prostoduchým slepičím kdákáním a natočený na foťák, no a udělal jsem dobře. Protože ve výsledku je tohle kanadské překvapení koukatelná, roztomile nechutná oddechovka. Hlavní typka, která se snaží vypadat jako Rachel Weisz (ale není to Rachel Weisz), nám postupně krásně hnije a mutuje před očima. A děj od nezáživného začátku postupně slušně graduje. Taky se mi moc líbila milostná scéna s prasklým vředem plným hustého žlutého hnisu, zrovna jsem večeřel, mňam. Nebo jiná milostná scéna se zvracením. Prostě estetický, intelektuální a duchovní zážitek v jednom. A taky reklama na cestování do Kostariky. Cronenbergova Moucha to sice není, ale film naprosto splňuje mé požadavky na příjemně mozkovýplachové, tedy kvalitně relaxační béčko. Čtvrtá hvězda za nečekaně zábavnou třetí třetinu. Takže mi zbývá postěžovat si jen na scénáristovu prapodivnou fikci, ve které se dva lidi mají za týden brát, aniž by se spolu někdy bavili o svých případných budoucích dětech (on chce, ona nechce). Ale možná, že je to dnes mezi nemyslícím a povrchním plebsem vcelku běžný jev. ()

TheDon

Tři jitrnice si vyjedou na předsvatební tah Kostarikou. Vzhledem k počtu piňakolád a jiných mistrovských alkoholických šejků si to nevěst(k)a rozdá s místním lamačem srdcí. Člověk by to nečekal, ale chytne od něj asi filcky. Bude to nejspíš nějakej zvláštní útočnej kostarickej druh, protože milá nevěsta se nám začne po návratu nepatrně rozpadat a hnít. Naklade nám i pár....no párset tisíc vajíček. Nebudu dál prozrazovat, protože ta postupná metamorfóza je velice precizně provedená. A nejen její metamorf. Ušlo to. 60% p.s.: ale mohli jsme aspoň vysvětlit, co přesně chytila pane Árčibalde...aspoň naznačit, nebylo by to na škodu... ()

Yoshitsune

No prosím člověk nemusí bejt šílený vědec, aby se mohl přeměnit v nějakého toho fuj potemníka. Stačí si vyjet, do nějaké exotické země a tam se nechat pokousat, nějaký tím posvátným hmyzem, nebo ho zadupat do země a následně se nechat proklít, tamějším šamanem a ten podle skupiny Kabat, je prostě nejlepší. Jasně neni to žádný přelomový horor, který nastaví nové hranice pro horory, ale zase to v záplavě těch sračkoidních hororů, které sou přeplácené digitálními efekty a spoléhající se na ubohé lekačky typu BAF ! (a teď se boj diváku) je tenhle film bomba . Masky, umělá krev, a jiné prasárny sou ze staré školy, tak to má Yoshi rád. Sice by to bylo na čtyři, ale jak řikám, je to fajn horor který si na nic nehraje a proto tu pětku, můžu s klidem dát´. ()

• Ve scéně, kdy se hlavní hrdinka probere z noční můry ve vaně, má na sobě košilku na spaní. V dalším záběru, kdy kráčí ke dveřím, na které klepe domovnice, na sobě košilku nemá, jen spodní prádlo. V následující scéně, kdy se schovává do ložnice, už ji zase má na sobě. (PavelVanekArt)
  • Film je mierne inšpirovaný hororom The Fly (1986) a režisér Chad Archibald bol nadšený, že kritici jeho film prirovnávajú k tomuto dielu. (Marceloo)
  • Počas svetovej premiéry filmu na filmovom festivale Fantasia, dve osoby odpadli a jedna vracala. (Mathew234)