Psychopaths

Posledné slová sériového vraha Henryho Starkweathera (Larry Fessenden) pred popravou popísali to, že sa po jeho smrti rozpúta obrovský chaos a vraždenie ešte ani zďaleka neskončilo. To sa do bodky vyplní, keď sa v okolí začnú množiť prípady brutálnych vrážd ihneď po jeho smrti. (Marceloo)

ricci.s

Ja to rozhodne do čiernych čísel nepošlem, práve naopak. A je veľká škoda, že sa režisér poriadne nevyšantil v gore, lebo keby áno, hodnotil by som ešte vyššie. Výstižnejší názov ani nemohol zvoliť. Vlastne je to antológia zložená z nesúvisiacich príbehov, v ktorých vystupujú sérioví vrahovia. Vôbec nepoznáme ich motívy (tie ani nie sú dôležité) a keďže je to podané skôr experimentálnou formou, hľadá sa v tom veľmi ťažko nejaký ucelený dej. Mne to pripadalo, ako keby bolo cieľom filmu vybrať z postáv toho najväčšieho magora. U mňa by to zrejme vyhral policajt, ale nech si favorita určí každý sám. Na hlavu boli totiž úplne všetci, takže všetky postavy sú naozaj hrozné a sympatie k nim nebude cítiť nikto. Vrážd je ale našťastie dostatok. Ťažko stráviteľný film, ale vôbec nie zlý. Mickey Keating však týmto svoj výborný Carnage Park neprekonal. ()

Marceloo

Posledné slová sériového vraha Henryho Starkweathera (Larry Fessenden) pred popravou popísali to, že sa po jeho smrti rozpúta obrovský chaos a vraždenie ešte ani zďaleka neskončilo. To sa do bodky vyplní, keď sa v okolí začnú množiť prípady brutálnych vrážd ihneď po jeho smrti. - Mickey Keating je v poslednej dobe jedným z najaktívnejších hororových režisérov a jeho rozmanitá tvorba mi velmi sedí. Je vidieť, že má dobré nápady a má okolo seba správnych ludí. Napriek tomu mám pocit, že je horor Psychopaths oproti jeho predchádzajúcim hororovým projektom o trochu slabší. Opäť si sem priniesol plno známych hororových tvárí a herecké výkony psychopatov sú výborné. Dokonca sa prekvapivo dalo pozerať aj na Angelu Trimbur, čo bolo zrejme spôsobené tým, že toho vela nenahovorila. Problém je ale v scenári, ktorý je ťažko nekonzistentný, a aj keď v závere začne dávať zmysel, pre niektorých divákov, ktorí nepoznajú režisérovu halucinogénnu tvorbu, to bude len čistý chaos. Ale to bolo možno aj Mickeyho cielom. Napriek tomu tento horor divákom trochu sebecky skôr neodporúčam, pretože nechcem, aby sa to tu pohybovalo v čiernych číslach. + Larry Fessenden + herečka z Halloween II, The Final Girls, Trash Fire a XX + herečka z Carnage Park + herečka z V/H/S, Darling a All Hallows' Eve 2 + herec z Stranger Things, Recovery, Carnage Park a Ghost House + herec z The Mind's Eye, Contracted: Phase II a Beyond the Gates ()

George Stobbart

Mickey Keating je dosť nevyrovnaný a pomaly sa už divím, že s jeho aktuálnym tempom a továrnickými schopnosťami ešte netočí pre BlumShitHouse. ()

darkrobyk

Kromě jednoho filmu jsem viděl od Keatinga všechny a vcelku jsem s nimi byl spokojen. Tenhle je pro mne rozhodně nejslabší. Slušná kamera, výborná hudba, herecky absolutně nejlepší A. Bellová, která by snad utáhla celý film v pohodě, kdyby měla větší prostor. Surrealistické filmy mám rád, ale tohle mi přišlo až příliš bez ladu a skladu. I gore nic moc, pořád jsem marně čekal na jehlu v oku a střeva ven. Mizérie. ()

pornogrind

Do filmu jsem šel především kvůli mé oblíbenkyni Ashley Bell. Zároveň jsem si všimnul, že jde o druhou spolupráci mezí ní a režisérem Mickey Keatingem. Tou první spoluprací byl parádní Carnage Park. O tomhle filmu to říct ale nemůžu. Pro mě je to těžko hodnotitelný-jelikož je to dějově těžce srozumitelný a jako celek to nepůsobí moc kompaktně. Navíc Ashley Bell dostala míň prostoru než bych si přál. Ale to co měla zahrála perfektně. Snímek disponuje celkem vysokým bodycountem ikdyž vraždy nejsou nic moc, zazní i pár dobrejch songů a celkem se povedl i vizuál. 3 slabší hvězdy dám ale nejde o nic co bych potřeboval vidět znovu. ()

JASON_X

Keatinga mám nakoukanýho a tři ze čtyř jeho předcházejících filmů se mi hodně líbily. Neumětelská poloamatérská prvotina (Ritual) stála zpracováním za houby, ale aspoň měla slušný námět a divák prvotině i leccos promine. Psychopaths, jakožto rejžův pátý film, je už ovšem neomluvitelný průser. Za hovno stojí nejenom námět (vlastně jaký námět?), ale i chaotický scénář, ubohá režie, mizerné triky a trapně přehrávající herci. Masový vrah Starkweather i ostatní figury jsou leda k smíchu, dokonce i Ashley Bell, skvělá v Carnage Park, tu zklamala na celé čáře. Respektive ani ne tak ona jako její role. Líbila se mi jenom Angela Trimbur a pak ještě moment, kdy chlápkovi v ložnici zamordují manželku, zatímco on si po hádce s ní odskočil na verandu na cígo. ()

kaylin

Americký snímek „Psychopaths“ se veze na vlně toho že podobné filmy, které jsou propojením bezuzdného násilí, home invasion, torture porn a celkově exploatace, jsou oblíbené a tak trochu se dostávají i do mainstreamu. Jenže u „Psychopaths“ se nepodařilo spojit všechny prvky tak, aby to bylo skutečně zapamatovatelné. Masky, násilí, ječící šílenci, na m prostě nic až tak skvělého není. Ne v tomhle provedení. ()

Corpsegrinder

Pár momentů to má (vystřílení bordelu) a výběr muziky se taky povedl, bohužel jako celek to vůbec nefunguje. Námět by byl fajn, taková kombinace Fallen a Purge by nebyla k zahození, jenže to by se rejža nesměl snažit z toho všeho udělat rádoby lynchovskou haluz. ()