Ako vlastne vznikla Zúrivá päťka? Pred desiatimi rokmi, keď mestečko čelilo veľkej hrozbe, napísal majster Shifu na zvitok mená štyroch bojovníkov Kung Fu, ktorí jej mali čeliť. Došlo však k zámene zvitkov a nebezpečenstvu nakoniec čelili tí najmenej pravdepodobní bojovníci... (TV Markíza)

Shakers

Mňa tieto kraťasy celkom bavia. Ako už je zvykom, opäť sa vraciame v čase, tento krát do dôb, kde majsterka tigrica celkom náhodne dala dokopy známu pätku Kung Fu bojovníkov. 80% - 4* ()

Rozjimatel

4,5  Príbeh vzniku zúrivej päťky, ktorý pobaví, ale aj dojme. Zatiaľ najlepší krátky film s Kung fu pandou a to majú všetky dosť slušnú úroveň. ()

Madhuri

Skvělý, jako vždy. Možná o trošku lepší než předchozí "secrets of masters". Super příběh, a "mladý" Po je hrozně roztomilej. Super! ()

blondboss

Kraťasom takmer nikdy nedávam silné hodnotenie už len z podstaty toho, že niektoré sú síce vkusným doplnkom k nejakému filmu, ale väčšinou nedokážu až tak zaujať. Je to aj tento prípad, kedy sme sa čo to dozvedeli ohľadom vzniku Silnej päťky, ale nejako zvlášť ma to nezaujalo. Preto len jemne nadpriemerné hodnotenie a ako bonus ok. 55 % ()