Lego Scooby: Strašidelný Hollywood

• Česko Lego Scooby-Doo: Strašidelný Hollywood (více)

Scooby a Shaggy se zúčastní soutěže v pojídání hamburgerů a vyhrají. První cenou je zájezd do Hollywoodu, kam vezmou i své kamarády - Freda, Velmu a Daphne. Po příjezdu jdou na prohlídku krachujících bricktonských studií, kde se natáčely slavné horory a filmy o příšerách. U brány je uvítá mladý student, který je tam zaměstnán jako chlapec pro všechno. Během prohlídky se na scéně objeví filmové příšery a Scooby-Doo a jeho kamarádi na vlastní kůži poznají, co je to strach. Fred dostane nápad, že sestříhá záběry, které zaznamenaly bezpečnostní kamery. Hororový snímek má obrovský úspěch a studia pana Bricktona jsou zachráněna. (Nova Cinema)

MM_Ramone

Dánska stavebnica Lego patrila počas môjho detstva medzi moje najobľúbenejšie hračky. S legom som strávil dlhé hodiny. Fakt ma to bavilo. Zato animované dobrodružstva psa Scooby Doo a jeho kamarátov ma nikdy nevedeli zaujať. Mám rád strašidelné príbehy, no za mlada som ku Scoobymu vôbec neinklinoval. Nebavilo ma to. Avšak kombinácia Scoobyho s jedinečnou animáciou v lego štýle ma potešila. Pri snímku "Lego Scooby Doo: Strašidelný Hollywood" som sa dobre pobavil. *** ()

Renie42

Nemůžu říct, že by to bylo tak špatný, ale super ani náhodou. Nevadí mi, když postavy, které znáte, předěláte na lego, vtipné jsou ty scény, jak si vyměňují vlasy a nebo i hlavy a takové to cvakání při chůzi. Takový typický příběh jako z klasických dílů, prostě průměr. ()

JenomDominik

Takovej lepší ale obyčejnej příběh Scoobyho, v lego kabátku.. nataženej z 20 minut na 75... Ale zase nebylo to úplně špatný, líbí se mi ten humor lego filmů. 3* (50%) ()

RammsteinDE

Bohužel mě zklamal , dlouho se neděje nic a pak až ke konci se naši " lovci " rozhodnou , že by možná bylo dobrý tu obludu chytit ... ()