Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh podle skutečné události, který vypráví o veliké lásce na pozadí největší jaderné katastrofy... Jaderná katastrofa v Černobylu roku 1986 ovlivnila osudy mnoha lidí. I přesto se zde mohla zrodit láska. Když mladá Alya v Pripjati potká vojáka Pavla, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Pavel však musí odklízet suť ze zasaženého reaktoru... (TV Prima)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Uživatel smazal svůj příspěvek.

topi80

topi80 (hodnocení, recenze)

luka4615

luka4615 a LOOL: No, kolegové, co se dá dělat, nezbývá mi, než přiznat, že vaše škodolibost je zcela na místě :-) A stačilo, kdybych si zjistil, že v originále se to Černobyl ani nejmenuje. Ale co, když už, tak už. Dneska večer to zase dávají, stejně do toho jdu znovu :-D 

Patrick_VI.

Patrick_VI. (hodnocení, recenze)

No, asi jsem se neměl nechat zmást názvem použitým TV Prima Černobyl, protože havárie tam je vlastně jen jako kulisa pro naivní sebezničující cit. Teď jsem zjistil, že v originále použili tvůrci Мотыльки, to by mi k tomu "dílu" sedělo víc. Což nic nemění na tom, že to teda je "dílo", ve kterém se hlavní "hrdinové" plácají, jak ti motýlci kolem žárovky ... Podobně naivně, nesmyslně, nereálně, nezáživně. Člověk by měl chuť je vzít plácačkou, aby se už netrápili. Spíš by ale potřeboval scénárista po kebuli a ne jen plácačkou.

Jediné, co stojí za zkouknutí, je pár už odtajněných leteckých záběrů na 4. blok, do kterých toho tvůrci digitálně moc nedočmárali (jen občas ty vrtulníky apod.).

Laliss

Laliss (hodnocení, recenze)

Byli jsme podvedeni. Je pravda, že jsem ještě neviděl ukrajinský film, tak konečně.

topi80

topi80 (hodnocení, recenze)

Dnes to bude na Prima Max. Jsem na to zvědavý. Ten údajný monumentální zázrak, kterým byl seriál z roku 2019, byl pro mě obrovským zklamáním, tohle vypadá dobře. 

na příspěvěk reagoval luka4615, LOOOL

John_R.

John_R. (hodnocení, recenze)

Dá sa to niekde pozrieť/zohnať aspoň s CZ titulkami? Rády by som si pozrel tento TV film aj TV seriál :(

Reklama

Reklama