Příběh podle skutečné události, který vypráví o veliké lásce na pozadí největší jaderné katastrofy... Jaderná katastrofa v Černobylu roku 1986 ovlivnila osudy mnoha lidí. I přesto se zde mohla zrodit láska. Když mladá Alya v Pripjati potká vojáka Pavla, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Pavel však musí odklízet suť ze zasaženého reaktoru... (TV Prima)

Hansolo35

Ruské filmy jsou všeobecně dost slabé a tenhle není výjimkou i když je ukrajinský. V podstatě se vůbec nic neděje, jen se nadržená Aljoša pokouší o Pavku. Občas spadne vrtulník, vybouchne reaktor. Samotná katastrofa tu je vykreslena jen velmi okrajově. HBO verze tedy vypadala mnohem syrověji a taky pravděpodobněji. Edit: Nakonec to není tak špatné. O katastrofě se toho moc nedozvíme, ale "road movie" dvou tupounů na pozadí Zóny je docela zajímavá. ()

dr.jitr

Ano, byla to tak trochu slátanina. A ano, scénář byl naprosto neuvěřitelný a nikdy by se to nemohlo stát. Tenhle Titanic na ukrajinský způsob namluvený rusky ve mě přece jen zanechal stopu a zahrál na mé city. ()

smirec1 odpad!

Tak toto bol plytky film bez hlavy a paty! Reziser si to mohol aspon po sebe pozriet co natocil. Plno nevysvetlenych veci, Ako, kedy zomrela hlavna hrdinka, co sa stalo s jej dedom, kedy zomrel jej frajer alebo sestra, dcera ako vedela kde je telefonna budka.... film ako by ho robil prvak na VSMU a mal nato len tyzden....naprd zostrihane, nudne, nezazivne, uplne zle! ()