poster

Wind River

 • Velká Británie

  Wind River

 • Kanada

  Wind River

 • USA

  Wind River

 • Slovensko

  Wind River

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie / Kanada / USA, 2017, 107 min

Komentáře uživatelů k filmu (841)

 • Franki69
  ****

  Tak tohle je opravdu povedená kriminálka, která naskočila na vlnu realistických trihllerů, kterou odstartoval Revenant. Wind River je pro mě westernovka 21. století z mrazivého Wyomingu. Všude hodně sněhu, indiáni, teploty neustále pod nulou a mrazení kolem páteře přejde až když naskočí titulky. Velkým překvapením byl pro mě Jeremy Renner. S tím jeho obličejem člověk moc nenadělá, ale začíná se vyhrávat z komiksových a pohádkových postaviček v zralého chlapa, kterej tu hlavní roli zasmušilého lovce se stínem v duši bez problémů na plátně utáhne. Zasloužených 90%.(8.1.2018)

 • Fiffty
  *****

  Výborný thriller z prostredia indiánskej rezervácie o hľadaní vraha jednej z indiánskych dievčat, kde do pátrania sa púšťa agentka FBI s miestnym stopárom a lovcom, založené na skutočnej udalosti. Takýto druh drámy mám veľmi rád a už dlho som nevidel tak zaujímavý film s mrazivou (doslova) atmosférou. Prostredie a príroda boli nádherné a taktiež herecké výkony vynikajúce. Jeremy Renner ma veľmi prekvapil a myslím, že v tomto filme podal svoj životný výkon a nejde to inak ako ohodnotiť tento film 5*.(8.1.2018)

 • BrunoCZ
  *****

  temné, se skvěle propracovanou atmosférou a zajímavě překvapivé ♣(10.1.2018)

 • ogstas
  ****

  Skvělý příklad detektivního thrilleru s indiánskou tématikou. Příběh je poměrně spletitý a už od začátku je člověk ve velkém napětí. Na první pohled překvapivý závěr celého snímku zvýšil už tak dobrý dojem z něj. Jeden z nejlepších filmů roku 2017. Jedinou kaňkou byl pro mě poněkud prodloužený závěr, což jinde oceňuji, ale tady to tak nutné nebylo.(14.1.2018)

 • r3musko
  ****

  Tento film som pozeral v rovnaký deň ako "Snowman", tak si dovolím malé porovnanie. Takto to malo dopadnúť aj v predchádzajúcom prípade. Američania vedia točiť filmy. Atmosféra pomaly hustne až do vygradovaného finále. Super.(14.1.2018)

 • 1Jaryn
  *****

  V promrzlé horské oblasti ve státě Wyoming, kde se nachází indiánská rezervace se odehrává strhující drama od začátku do konce. Zážitek ze snímku umocňuje místy až nepříjemná hudba. Platí zde právo silnějšího a kdo to nerespektuje ten tvrdě narazí. Taylor Sheridan prokázal, že není jen výborným scenáristou, ale i velice schopným režisérem. Pro mě druhý nejlepší film v roce 2017. Naprostá pecka.(15.1.2018)

 • Michal.Sikor
  *****

  Precizně natočený thriller, u kterého Vás mrazivý pocit neopustí ani po zhlédnutí závěrečných titulků. Příběh vyprávějící o největších životních ztrátách v pusté zasněžené krajině, kde je sníh a zima největším nepřítelem člověka. Oscarové zpracování.(15.1.2018)

 • Tom_17
  *****

  Tohle bylo mrazivě famózní.(16.1.2018)

 • donobonolomo
  ****

  Za prvni pulku 3* a za druhou, hlavne prestrelku, 5*.(22.1.2018)

 • JasiraEk
  *****

  Málokdy bývají moje očekávání od snímků, které mnozí vychvalují, naplněna. V případě Wind river jsem ale byla mile překvapena. Líbila se mi atmosféra filmu, herecké výkony i samotný příběh, po jeho shlédnutí mě naplnil pocit smutku a hořkosti. Vřele doporučuji!(25.1.2018)

 • za.on
  *****

  Drsná detektivka z prostředí indiánské rezervace! Nádherný snímek. Největší překvapení a jeden z nejlepších filmů roku 2017!(29.1.2018)

 • TOMASINI
  ****

  Relativne minimalisticke, skoro monochromaticke a presto pusobive. Prostredi rezervace dodava prvek tajemna(5.2.2018)

 • johnsnow
  *****

  Najprv som sa bál aby to nebola taká volovina ako Sicario. Našťastie som dostal mrazivý thriller v mrazivom prostredí Wyomingu so skvelým hereckým obsadením a naozaj super akciou aj keď jej bolo pomenej. 5* a len tak ďalej majster Sheridan.(16.2.2018)

 • Drozdo57
  ****

  Páčilo sa mi to. Nebolo to príliš dlhé, postavy boli solídne vykreslené, zápletka bola pomerne jednoduchá, ale účelná. Jeremy Renner sa stáva skutočne komplexným hercom, na ktorom sa dá vystavať film. Úspešne mu sekunduje moja platonická láska, Elizabeth Olsen. Záver ma poteší, pretože mám rád veci ako Law Obeing Citizen a mám rád, keď zloduch dostane, čo si zaslúži. Preto som prihodil ešte jednu hviezdičku. A nestiahnem ju, ani za to upozorňovanie na neprávosti páchané na Indiánskych spoluobčanoch. Ktorí si vydobili autonómie napríklad vo vykonávaní poriadku medzi svojou komunitou špeciálnymi policajnými útvarmi, ale nie sú schopní si vytvoriť databázu pohrešovaných osôb. Film nás samozrejme upozorní aj na toto, akoby to bola chyba nás všetkých.(16.2.2018)

 • Yamatosan
  *****

  Oscar to Renner!(17.2.2018)

 • Si.Mon
  *****

  Malo to všetko: Začiatok, dôvod, príčinu, udalost, rozuzlenie a záver. A naviše v krásnom prostredí.(22.2.2018)

 • Juto
  ****

  Není to klasická kriminálka skôr o príbeh Indiánov a ich život ťažkom zasnežené prostredí.Taylor Sheridan je vynikajúci scenárista, ale po tomto filme si ho budem viac všímať. Film má pomalé tempo a je dosť depresívny ,ale za to má úžasné zábery z dronov na prekrásnu zasneženú krajinu.(25.2.2018)

 • Kaya
  **

  Dost průměr,max 65%,vysoké hodnocení u snímku nechápu...(25.2.2018)

 • xladik
  ***

  Kdyby nepropalili na zacatku kdo to byl, tak dam 4 -5 tyhle filmy s propalenou zpletkiu me ser.ou(25.2.2018)

 • BloomGeorge
  ****

  No musím říct, že tento film jsem chtěl vidět hlavně kvůli Jeremy Rennerovi, který patří mezi herce, kteří umí svojí roli vždy zahrát na plno a nezklamal. Né vždy thriller patří mé oblíbené žánry, ale zde musím smeknout klobouk dolů. Tvůrcům se podařil velice pěkný kousek spojený se smutnou historií indiánů. Od začátku má děj tempo a je na co se koukat. Takže za mě 4 hvězdy, ale na pátou to bohužel nemá. I když tento film zařadím mezi velice dobré po herecké a režisérské stránce, tak děj nepřekvapil, ale rozhodně neurazil. Bohužel jsem čekal o trochu větší zápletku a agentka FBI je tam tak trochu, jako pomatená včela v lese. Ale závěr se mi nakonec líbil a odplata byla sladká tečka za celým příběhem. Řadím mezi TOP :-)(26.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace